حسابداری

 بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید در سال 1401 کدام است؟

معرفی جامع انتخاب بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروی( شهریور1401)

امروزه برای مدیریت حساب و کتاب در زندگی روزمره، به انتخاب بهترین اپلیکیشن حسابداری شخصی نیاز داریم. در زمان‌های قدیم، مرحله حساب و کتاب خانواده روی کاغذ نوشته می‎‌‌‌‌شد، اما امروزه نرم افزارها و اپلیکیشن‌ها به کمک ما آماده‌اند تا کارهای روزمره به آسانی انجام گیرد. برای راحتی و دقت بیشتر، بهتر است بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید را برای تلفن همراه‌تان انتخاب کنید تا به آسانی و سرعت بالا، مدیریت امور مالی خود را در اختیار داشته باشید. در این مقاله از زینسی قصد داریم در مورد بهترین اپلیکیشن حسابداری شخصی اندروید با شما صحبت کنیم و به معرفی نرم افزار حسابداری شخصی اندروید بپردازیم. همراه ما باشید.

کاربرد بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید

چرا باید اپلیکیشن حسابداری را در گوشی همراه خود داشته باشم؟ هدف از طراحی اپلیکیشن‌های حسابداری شخصی، مدیریت امور مالی خانواده‌هاست. شما بدون در دست داشتن حساب و کتاب، نمی‌توانید از عهده مخارج منزل‌تان بربیایید. اگر جزو کسانی هستید که اوایل ماه را به بهترین شکل مدیریت می‌کنید و برای آخر ماه بودجه‌ای نمی‌ماند، استفاده از برنامه حسابداری برای شما ضروری است.

با دانلود این برنامه‌ها، می‌توانید به صورت روزانه خرج و مخارج زندگی‌تان را ثبت کنید و برای هر هزینه‌ای، بودجه بندی انجام دهید. برای چک‌های خود یادآور تنظیم کنید تا هیچ چکی از سمت شما برگشت نخورد. با دسته بندی و مشخص بودن هزینه و درآمد زندگی، مدیریت امور مالی نیز به آسانی انجام می‌پذیرد. همه این موارد با کمک بهترین اپلیکیشن حسابداری شخصی اندروید امکان پذیر خواهد بود.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شخصی برای گوشی اندروید
معیارهای متنوعی برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید وجود دارد.

مزایای انتخاب بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید

مزایای انتخاب بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید برای مدیریت هزینه شما و خانواده‌تان بسیار زیاد است که در ادامه چند مورد را مطرح می‌کنیم:

 • انجام پرداخت‌ها بدون تاخیر
 • بودجه‌بندی آسان برای مدیریت هزینه‌ها
 • بررسی سریع حساب و کتاب
 • اجتناب از اشتباهات مالی
 • مقایسه سریع هزینه‌ها
 • پشتیبان گیری از اطلاعات مالی
 • بررسی گزارشات دریافتی از برنامه

ویژگی‌های بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید

معیار تشخیص انتخاب بهترین اپلیکیشن برای گوشی چیست؟ برخی از معیارهای ثابت و اساسی وجود دارند که اپلیکیشن انتخابی شما باید این موارد را دارا باشد تا مدیریت امور مالی شما به نحو احسن و بدون مشکل انجام شود. این ویژگی‌ها عبارتنداز:

 • قابلیت اتصال به حساب‌های مختلف: اپلیکیشن انتخابی باید بتواند به چندین حساب مختلف متصل شود.
 • یکپارچه سازی با دستگاه‌های تلفن: باید بتوانید با دستگاه‌های دیگر هم به اپلیکیشن مورد نظر دسترسی داشته باشید.
 • امنیت بالا: از امنیت اطلاعات خود مطمئن شوید و بدانید که هیچکس غیر شما به آن دسترسی ندارد.
 • هزینه مناسب: معمولا استفاده از برنامه حسابداری شخصی رایگان است، ولی اگر برنامه انتخابی شما پولی بود، باید هزینه مناسبی داشته باشد.
 • بودجه بندی: برنامه انتخابی باید قابلیت بودجه بندی داشته باشد تا شما بتوانید تا آخر ماه، مدیریت هزینه‌های خود را انجام دهید.
 • یادآورهای روزانه: داشتن یادآورهای روزانه نیز برای اپ حسابداری گزینه مهمی است تا هیچ یک از تراکنش‌های خود را از دست ندهید.
 • رابط کاربری آسان: باید با حداقل آموزش، نحوه کار با برنامه را یاد بگیرید و سردرگم نشوید.
 • حجم کم: بهتر است برنامه انتخابی، حجم کمی از گوشی شما را درگیر کند.

معرفی بهترین اپلییکشن حسابداری شخصی اندروید

در ادامه این مقاله قصد داریم چند تا از بهترین اپلیکیشن حسابداری شخصی اندروید را برای شما معرفی کنیم. با بررسی و معرفی برنامه حسابداری شخصی اندروید همراه ما باشید.

نیو

با کمک نرم افزار مدیریت مالی شخصی نیو  می‌توانید به صورت ساده، حساب و کتاب خودتان را ثبت کنید. این برنامه به حساب‌های بانکی شما وصل می‎شود تا شما بتوانید به راحتی هزینه‌های خود را ثبت نمایید. برای این که همه هزینه‌ها تحت کنترل و نظارت خودتان باشد، می‌توانید بودجه بندی تعریف کنید. بودجه بندی از صرف هزینه‌های اضافی پیشگیری خواهد کرد.

نیو امکان مدیریت بستانکاری و بدهکاری را دارد و به این ترتیب، قرض و یا طلب خود را به هیچ وجه فراموش نخواهید کرد. معمولا مدیریت اقساط برای همه کار سختی به شمار می‌آید، چون اغلب تاریخ دقیق آن به فراموشی سپرده می‎شود، اما با کمک برنامه حسابداری نیو، این اتفاق نخواهد افتاد. در این برنامه امکان مدیریت اقساط وجود دارد و کاربر و در روز موعد، یادآور دریافت می‌کند.

اگر قصد خرید خانه، ماشین و یا هر وسیله‌ای را دارید، می‌توانید در قسمت پس انداز این برنامه، هدف گذاری خود را انجام دهید و با برنامه ریزی دقیق، پول پس انداز کنید. یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه، امکان به اشتراک گذاری اطلاعات با اجازه خودتان وجود دارد. بنابراین اگر شریک مالی دارید، می‌توانید حساب و کتاب مشترک را در اختیار او بگذارید.

مزایای نرم افزار حسابداری شخصی نیو

از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت مالی شخصی نیو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعریف بودجه بندی
 • امکان تعریف یادآور برای چک، وام و اقساط
 • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات با اجازه خودتان
 • ثبت و مدیریت تراکنش‌های مالی

پارمیس همراه

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید ، برنامه حسابداری شخصی پارمیس همراه است که این برنامه، رفع نیازهای کاربران را در اولویت خود قرار داده است و ادعا دارد که همین ویژگی باعث محبوبیت پارمیس همراه شده است. اگر مقوله قیمت در نرم افزار حسابداری شخصی برای شما اهمیت زیادی دارد، باید بگوییم که تمامی امکانات پارمیس همراه رایگان است و نیازی به پرداخت مبلغ وجود ندارد.

این برنامه می‌تواند از زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی پشتیبانی کند که جزو امکانات ویژه پارمیس همراه به شمار می‌آید. با برنامه حسابداری پارمیس همراه ، می‌توانید مدیریت چک، وام و اقساط خود را به راحتی انجام دهید. اطلاعات شما در این برنامه هیچ موقع از دست نخواهد رفت، زیرا پارمیس همراه امکان پشتیبان گیری از اطلاعات را دارد.

از دیگر ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن پارمیس همراه ، حسابداری پیامکی است. آموزش این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که طبق این آموزش، به راحتی می‌توانید کار با این اپلیکیشن را یاد بگیرید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس

نقاط مثبت استفاده از نرم افزار حسابداری پارمیس برای امور شخصی را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • گزارش‌گیری متنوع
 • رایگان
 • مدیریت هزینه اعضای خانواده
 • تنظیم یادآور
 • ثبت فعالیت‌های روزمره

کیف پول محک

در کیف پول محک، «سادگی» اولین ویژگی است که به چشم می‌خورد. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که تا همه کاربران با هر دانش و توانایی بتوانند از آن استفاده کنند. با محک نگران عقب ماندن قسط یا برگشت چک خود نباشید، زیرا امکان ثبت اقساط و چک در این اپلیکیشن مشاهده می‌شود که در روز موعد، یادآوری برای شما ارسال خواهد شد.

امکان بودجه بندی که یکی از ویژگی‌های بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید است، در این برنامه وجود دارد. با بودجه بندی، از هزینه‌های اضافی صرف نظر کنید.

این برنامه نسخه رایگان دارد که امکانات آن محدود است. مثلا با نسخه رایگان محک، می‌توانید 3 حساب تعریف کنید و در هر روز 5 تراکنش ثبت نمایید. همچنین در این نسخه، مجاز به تعریف یک بودجه، یک قسط و یک چک هستید. در نسخه حرفه‌ای، این محدودیت‌ها وجود ندارد. قابل ذکر است که پشتیبانی محک، فقط در نسخه حرفه‌ای فعال است.

مزایای استفاده از نرم افزار کیف پول محک در ذیل مطرح شده است:

 • دریافت گزارش کاربردی
 • ثبت هزینه و درآمد به سریع‌ترین شکل ممکن
 • ثبت بدهکاری‌ها و بستکاری‌ها
 • شخصی سازی برنامه طبق نیازهای کاربر
 • به روزرسانی کاربردی

اپلیکیشن هلو

هلو نیز در لیست بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید قرار می‌گیرد. هلو نرم افزار نام‌آشنایی است که اکثر مردم آن را به عنوان نرم افزار حسابدری می‌شناسند، اما نسخه اندروید هلو نیز توسعه یافته و در اختیار مردم قرار گرفته است. این نرم افزار برای رفع نیازهای روزمره مردم به حساب و کتاب و مدیریت هزینه خانواده کاربرد دارد. در این برنامه می‌توانید هزینه‌ها و درآمدهای خود را ثبت و مدیریت کنید.

اگر مدام در حال پرداخت چک و یا دریافت آن هستید، با کمک اپلیکیشن هلو این پروسه را آسان‌تر کنید. به این ترتیب که چک‌های دریافتی و پرداختی خود را در برنامه حسابداری هلو ثبت کرده و با رسیدن موعد چک‌ها، یادآوری دریافت کنید.

با این برنامه اطلاعات شما به هیچ عنوان از بین نخواهد رفت، زیرا امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعت در این برنامه وجود دارد. محیط این برنامه بسیار ساده است و هنگام استفاده از آن سردرگم نخواهید شد. امنیت نرم افزارهای شرکت حسابداری هلو به شدت بالاست و با رمز عبور از نرم افزار شما حفاظت خواهد کرد. حتی اگر گوشی قدیمی با نسخه اندروید 2.3 را دارید، می‌توانید برنامه هلو را نصب کنید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری شخصی هلو:

اگر شما بخواهید که برای نرم افزار حسابداری شخصی خود ، نرم افزار هلو را انتخاب کنید، از امکانات زیر برخوردار خواهید بود:

 • مدیریت وام و اقساط
 • قابل نصب روی اندروید 2.3 و بالاتر
 • رابط کاربری ساده
 • ارسال یادآور
 • دارای رمز عبور برای حفظ اطلاعات
 • قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات

نتایج استفاده از بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید

در این مقاله با کاربرد و مزایای برنامه‌های حسابداری شخصی اندروید آشنا شدیم و آموختیم که استفاده از بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید باعث راحت‌تر و سریع‌تر انجام شدن امور مربوط به مدیریت هزینه‌ها و درآمدها می‎شود. در نهایت به معرفی اپلیکیشن حسابداری شخصی اندروید رسیدیم. از طریق ابزار مقایسه زینسی می‌توانید به مقایسه برنامه حسابداری و انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید بپردازید. به نظر شما بهترین نرم افزار حسابداری شخصی اندروید چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت با زینسی در میان بگذارید. ممنون که همراه ما هستید.

امتیاز شما به این مقاله

نوشته های مشابه

‫22 دیدگاه ها

 1. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید به نظر من نیو هست خیلی حرفه ایه فقط کار کردن باهاش اولش سخته

 2. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید کیف پول محک هست خیلی امکانات خوبی داره.

 3. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید نیو فوق العاده س خیلی وقته دارمش

 4. شک نکنید بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید پارمیس همراه هست خودشمممم رایگانه 👌👌👌

 5. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید نیو فووووق العاددددده س حتما امتحان کنین😍😍😍✔️✔️👌👌👌🙏🙏🙏🙏🙏

 6. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید محکه. درسته پولیه ولی ارزشش رو داره مبلغش خیلی کمه

 7. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید به نظرم باید رابط کاربری اسونی داشته باشه پیچیده بودنی آدم هنگ میکنه

 8. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید علاوه بر اونایی که ذکر کردید، میتونه موج هم باشه امکاناتش خوبه

 9. در پاسخ به سالار قربانی
  بله سالار عزیز نرم افزار حسابداری موج هم میتونه در لیست بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید قرار بگیره. امکانات خوبی داره.

 10. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید به نظر من پارمیسه. فقط یه سوال داشتم این برنامه امکان مدیریت چک رو داره؟ من ندیدم.

 11. در پاسخ به ابراهیم
  بله دوست عزیز پارمیس امکان مدیریت چک رو داره میتونید ازش بهره مند بشید.

 12. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید قطعاااااا نیو نیست کلا از روی زمین محو شدددده

 13. در پاسخ به HASAN
  بله متاسفانه … همینطور شده کاربران نیو تو شرایط سخت قرار گرفتن اطلاعاتشون از بین رفته.

 14. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید نوشتین نیو … مگه نیو فعالیت داره هنوز؟؟

 15. در پاسخ به بهنام
  بهنام عزیز موقع نگارش این مقاله فعالیت داشت، ولی الان فعالیت نداره متاسفانه.

 16. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید اونیه که امکان بودجه بندی داره. اول ماه هر چیزی رو بودجه بندی و مرز رو رد نکنیم اینطوری هزینه اضافی نخواهیم داشت.

 17. در پاسخ به شهاب همت پور
  شهاب عزیز بله. ویژگی که گفتید برای انتخاب بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید مهمه.

 18. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید رو نمیتونم انتخاب کنم.

 19. بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید به هلو هست من تمام محصولات هلو رو تایید میکنم چندین ساله استفاده میکنم و راضیم. گفتم بگم بهتون که شما هم خواستید امتحانش کنین.

 20. در پاسخ به احمدی
  ممنون که نظرتون رو در مورد بهترین برنامه حسابداری شخصی اندروید باهامون به اشتراک گذاشتین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا