حسابداری شخصی هلو

حسابداری شخصی هلو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/05

نرم افزار حسابداری شخصی هلو این امکان را به شما می‌دهد تا امور مالی خود را بررسی و کنترل کنید و مانند یک حسابدار، درآمدها و هزینه‌های خود را بررسی و کنترل امور مالی زندگیتان را در دست خود بگیرید. با نرم افزار حسابداری شخصی هلو می‌توانید چک‌های خود را نیز مدیریت کرده و با دریافت گزارشات مختلف، اوضاع مالی خود را بررسی کنید. 

حسابداری شخصی هلو همیشه مانعی برای به هم ریختگی حساب و کتاب‌ها و در نتیجه به هم ریختگی ذهنی می‎شود. فقط چند کلیک ساده تا دانلود و استفاده از برنامه هلو دارید. نیاز نیست هیچ مبلغی را بابت نصب و دانلود برنامه حسابداری هلو بپردازید. 

حسابداری شخصی هلو

نرم افزار حسابداری شخصی هلو توسط مجموعه طرفه نگار ارائه شده و در دومین جشنواره نرم افزارهای موبایل به انتخاب مردم به عنوان برنده بهترین نرم‌افزار انتخاب شده است و بیش از ۳۵۰ هزار کاربر دارد.

با اپلیکیشن حسابدار شخصی هلو می‌توانید هزینه‌ها و درآمدهای خود را ثبت کنید. اقساط و وام‌های خود را مدیریت کرده و یادآور پرداخت را فعال نمایید.

برای چک‌های دریافتی و پرداختی نیز این برنامه کار شما را آسان‌ کرده و با یادآور سررسید چک تاریخ چک‌های پرداختی را به شما یادآوری می‌کند و امکان مدیریت چک‌ها را فراهم می‌کند. امور مالی امور مهمی برای هر فرد تلقی می‌شود و باید اطلاعات آن محفوظ بماند.

ویژگی‌های جذاب برنامه حسابداری شخصی هلو

یک ویژگی جذاب در مورد ثبت یادآور برنامه هلو این است که شما می‌توانید با لمس طولانی هر تاریخ در تقویم، یادآور ثبت کنید. همچنین برای یادآوری می‌توانید ساعت و آلارم خاص مشخص نمایید. قابل ذکر است که روی تقویم نرم افزار حسابداری شخصی هلو، مناسبت های هر روز نمایش داده می‎شود تا شما بتوانید بر اساس آن‌ها یادآور تنظیم کنید. 

  نمایش تقویم شمسی ، قمری و میلادی از دیگر ویژگی‌های جذاب این اپلیکیشن به شمار می‌آید. شما می‌توانید بر حسب نیاز خود تقویم را به صورت شمسی، قمری و یا میلادی تغییر دهید. 

این برنامه با تعریف عبور امکان وارد شدن فرد دیگر به برنامه را نمی‌دهد و حریم شخصی شما را حفظ می‌کند. همچنین با امکان تهیه نسخه پشتیبان اطلاعات شما همواره ایمن هست و از بین نمی‌رود. 

محیط کاربری کاملا ساده آن باعث شده است تا کاربران زیادی جذب شوند. با هر سطح دانشی می‌توانید از برنامه به عنوان یک اپلیکیشن حسابداری شخصی استفاده کنید. با استفاده از برنامه هلو، مدیریت مالی شما بسیار آسان‌تر و منظم‌تر خواهد شد. اگر خواستار نظم و مدیریت مالی هستید، این اپلیکیشن را امتحان کنید. 

 قیمت نرم افزار حسابداری شخصی هلو

با مطالعه امکانات و ویژگی‌های برنامه حسابداری هلو شاید در ذهن‌تان سوال ایجاد شود که قیمت نرم افزار حسابداری شخصی هلو چقدر است؟ در جواب این سوال باید بگوییم که نرم افزار حسابداری شخصی هلو به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. هدف از ارائه نسخه رایگان حسابداری شخصی هلو، به کارگیری ابزار مدرن در زندگی روزمره است. 

دانلود برنامه حسابداری شخصی هلو

دانلود برنامه حسابداری شخصی هلو از طریق مارکت‌های معتبر نظیر کافه بازار و مایکت انجام می‎گیرد. نصب برنامه حسابداری شخصی هلو مانند دیگر برنامه‌های کافه بازار، با چند کلیک انجام خواهد گرفت. 

پشتیبانی حسابداری شخصی هلو

از طریق پشتیبانی سایت به صورت آنلاین می‌توانید سوال‌ها و مشکلات خود در رابطه با حسابداری شخصی هلو را مطرح کنید. حسابداری شخصی هلو ، مشاوره و پشتیبانی از طریق تلفن ثابت نیز دارد.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو

- مدیریت چک

- تهیه گزارش

- ثبت و مدیریت اقساط

- دارای رمز اختصاصی

- امکان بازیابی رمز

‏- امکان یادآوری اقساط

‏- امکان گرفتن خروجی اکسل برای وام و اقساط

نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو
نرم افزار حسابداری شخصی هلو

نام

دفتر مرکزی گروه شرکت های طرفه نگار

ایمیل

info@torfehnegar.ir

شماره تماس

021-22927678

آدرس

تهران ،بزرگراه شهيد مدرس، خيابان وحيد دستگردی شرقی "ظفر"، پلاک 175

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب حسابداری شخصی هلو
نسخه وب
نسخه iOS حسابداری شخصی هلو
iOS
نسخه ویندوز حسابداری شخصی هلو
ویندوز
نسخه لینوکس حسابداری شخصی هلو
لینوکس
نسخه مکینتاش حسابداری شخصی هلو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر