نرم افزار حسابداری ZohoBooks

نرم افزار حسابداری ZohoBooks
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/16

نرم افزار ZohoBooks یک نرم افزار حسابداری آنلاین است و امور مالی شما را مدیریت می‌کند. نرم افزار حسابداری ZohoBooks  گردش کار در کسب و کار را خودکار می‌کند و به شما کمک می‌کند تا در تمام بخش‌ها به صورت جمعی کار کنید.

نرم افزار حسابداری ZohoBooks

اگر به دنبال یک نرم افزار حسابداری آنلاین هستید که به مدیریت امور مالی و حسابداری خود بپردازید، نرم افزار ZohoBooks  گزینه بسیار مناسبی است. این نرم افزار به اتومات کردن جریان کار در نرم افزار‌ها یاری می‌رساند و به مدیران و صاحبان کسب و کار این امکان را فراهم می‌کند تا به صورت گروهی و جمعی روی یک پروژه خاص کار کنند.

این برنامه دارای نسخه‌های موبایلی اپل، اندروید و نسخه ویندوز است. شما مدیریت اسناد و مدارک کسب و کار خود را مدیریت بر عهده بگیرید و به مشتریان خود فاکتور ارسال کنید.

همچنین می‌توانید میزان درآمد خود را در اختیار نرم افزار حسابداری ZohoBooks قرار دهید و مدیریت تمام مخارج خود را به این نرم افزار بسپارید.

در نرم افزار  ZohoBooks   امکان تبدیل مخارج و هزینه‌ها به فاکتور وجود دارد. ZohoBooks  مدیریت پرداخت بدهی‌ها را نیز آسان می‌کند.

می‌توانید حساب بانکی خود را به نرم افزار  ZohoBooks  وصل کنید و به طور خودکار معاملات خود را با این نرم افزار حسابداری خود انجام دهید. برای برقراری ارتباط آسان، همه مخاطبین خود را در یک بخش واحد داشته باشید. گزارش کامل سود و زیان و خلاصه موجودی و خلاصه مالیات را بطور دقیق داشته باشید

بررسی نرم  افزار حسابداری ZohoBooks به شما نشان می دهد که یک نرم افزار حسابداری  آنلاین است و امور مالی شما را مدیریت می کند. همچنین این نرم افزار  حسابداری گردش کار در کسب و کار را خودکار می کند و به شما کمک می کند تا  در تمام بخش ها به صورت جمعی کار کنید.

قابلیت‌های ویژه نرم افزار حسابداری ZohoBooks  

نرم‌افزار ZohoBooks  امکانات بسیار بی نظیری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. شما با کمک این نرم افزار می‌توانید پیگیری حساب بانکی انجام دهید. فاکتور فروش تهیه کنید و همچنین پیگیری خرید خود را نیز انجام دهید.

این نرم افزار کتابخانه‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا شما برای ایجاد و ارسال فاکتور‌ها استفاده کنید. همچنین امکان ادغام حساب‌های بانکی و پیگیری آن‌ها در این نرم افزار وجود دارد.

با استفاده از نرم‌افزار ZohoBooks از مزایای یک داشبورد حرفه‌ای بهره مند خواهید شد. در این داشبورد شما می‌توانید همه اطلاعات مالی مربوط به کسب و کار خود را به صورت یکجا مشاهده کنید و در هنگام تصمیم‌گیری‌های آنی از آن کمک بگیرید.

در داشبورد ZohoBooks  از جریان وجوه نقدی و فاکتورهای خود آگاه خواهید شد. همچنین قبوض مورد نیاز برای پرداخت را نیز مشاهده خواهید کرد. 

همچنین سایر گزارش‌های مالی مثل صورت جریان نقدی سود و زیان، ترازنامه و ... در این نرم افزار ارائه می‌شود. برآورد هزینه‌ها، مدیریت فاکتورها، مدیریت هزینه‌ها، مدیریت سفارش و فروش را به این نرم‌افزار بسپارید.

اگر می‌خواهید پرداخت‌های منظمی ‌داشته باشید و بدهکاری‌های خود را از دست ندهید، حتما از این نرم افزار استفاده کنید، زیرا ZohoBooks  یادآوری‌های پرداخت خودکار دارد که با تنظیم این یادآوری‌ها، امکان پرداخت خودکار برای امور مالی شما ایجاد می‎شود. نرم افزار حسابداری ZohoBooks می‌تواند تمامی ‌نیازهای شما در رابطه با امور مالی و حسابداری شرکت را برآورده کند.

آموزش ZohoBooks  

آموزش ZohoBooks را می‌توانید از آپارات، یوتیوب و ... مشاهده کنید. دیگر سایت‌های ایرانی و خارجی هم به آموزش این نرم افزار می‌پردازند.

دموی رایگان ZohoBooks  

برای دریافت دموی رایگان نرم افزار حسابداری ZohoBooks به وب سایت این مجموعه به آدرس اینترنتی zoho دات کام مراجعه کنید.


امکانات نرم افزار حسابداری  ZohoBooks

- اتصال حساب بانکی به برنامه 

- امکان انجام معاملات و پرداختی‌ها به صورت خودکار

- ارائه گزارش کامل از سود و زیان کسب و کار

- دارای داشبورد حرفه‌ای

- امکان صدور فاکتور خرید و فروش

- مدیریت آسان بدهی‌ها

- امکان مدیریت پروژه‌های مالی به صورت گروهی

نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نرم افزار نرم افزار حسابداری ZohoBooks

نام

ZohoBooks

ایمیل

press@zohocorp.com

شماره تماس

8443165544

آدرس

4141 Hacienda Drive, Pleasanton, CA 94588, USA

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری ZohoBooks
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری ZohoBooks
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری ZohoBooks
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر