درباره زینسی
زینسی برای عموم افراد

ما در طول روز از چندین اپلیکیشن و نرم افزار استفاده می‌کنیم و وقتی می‌خواهیم نرم افزار خود را عوض کنیم، در ذهنمان سوال پیش می‌آید که نرم افزار یا اپلیکیشن جدید چیست ؟ در واقع همیشه دنبال بهترین نرم افزار یا اپلیکیشن هستیم. شاید برای شما هم پیش اومده باشد که از دوست خود بپرسید: «بازی جدید چی داری؟»، «برای کارت به کارت کدوم اپلیکیشن رو استفاده می‌کنی؟» و سوال‌های دیگر .... حالا به جای دوستتان، زینسی به صورت اختصاصی پاسخگوی نیاز شماست!

درباره زینسی
زینسی برای مدیران و کسب و کارها

گاهی نیازهای ما به یه نرم‌افزار، فراتر از نیازهای شخصی است . ممکن است شما به عنوان یه مدیر فناوری اطلاعات یا مسئول خرید نرم‌افزار، از همکاران و هم‌صنفان خود یا شرکت‌های توسعه دهنده سؤالاتی بپرسید: «شما از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنید؟»، «کدوم نرم افزار باعث پیشرفت کاری‌ شما شده؟». احتمالا بعد از کلی پرس‌و‌جو هم نتوانید بهترین نرم افزار مناسبِ کسب و کار خود را پیدا کنید. حتما می‌دانید که در صورت انتخابِ اشتباه نرم افزار، هزینه و زمان شما هدر می‌رود ! پس اگر کسب و کاری دارید که می‌خواهید پیشرفت کرده و در زمان و هزینه‌تان صرفه‌جویی شود، با زینسی همراه شوید. یک تیم جوان نرم‌افزاری، پشت زینسی است که انتخابِ نرم‌افزار را برای کسب و کار شما آسان‌تر و هوشمندانه‌تر کند و وبلاگ زینسی، سورپرایزی برای ادامه‌ این مسیر است. با انرژی زیاد، در مسیرِ انتخابِ نرم‌افزار همراه شما هستیم تا با کمک هم، بهترین گزینه‌ نرم‌افزاری و بهینه‌ترین راهکار رو انتخاب کنیم. در این راه به کمک خودِ شما هم نیاز داریم. لطفا نام نرم‌افزارهایی را که روزمره با آن‌ها سر و کار دارید، در بخش ارتباط با زینسی وارد کنید تا در اولویت لیست ما قرار بگیرند و شما هم اولین نفری باشید که از بررسی‌های ما اگاه می‌شوید.

به چه کسانی خدمات می‌دهیم؟!

تولید‌کنندگان نرم‌افزار

اگه تولید کننده نرم افزار هستید و به دنبال پلتفرمی برای انتشار نرم افزار خودتون می‎گردید، زینسی بهترین پلتفرم برای انتشار نرم افزارهای شماست. کاربرانِ زینسی، در واقع کاربرانِ هدف شما هستند. توضیحات، تصاویر، مقایسه، ویژگی‌های مهم، لینک‌های دانلود، قیمت و امتیازات نرم افزار شما در زینسی درج میشه تا کاربرا بتونند به شناخت بهتری از محصول شما برسند.

خریداران نرم‌افزار

به دنبال بهترین نرم افزار برای کسب و کار خودتون هستید؟ برای انجام کارهای روزمره خودتون به دنبال اپلیکیشن‌های کاربردی هستید؟ روزانه چقدر اپلیکیشن رو دانلود و حذف می‌کنید؟ زینسی نرم افزارهای بسیار مهم و کاربردی در همه زمینه‌ها رو بررسی می‌کنه و شما می‌تونید انتخاب هوشمندانه‌ای رو در زمینه نرم افزار داشته باشید. با زینسی در زمان و هزینه خودتون صرفه‌جویی کنید.