درباره زینسی

درباره ما

چراغ زینسی با یک سؤال خیلی ساده روشن شد، «می‌خواهم برای شرکت یک نرم‌افزار مناسب تهیه کنم، می‌توانی به من کمک کنی؟» تکرار این سؤال نیاز به زینسی را در ذهن ما پررنگ‌تر از گذشته کرد و اینطور بود که زینسی پا به عرصه‌ی نرم‌افزار گذاشت تا روندِ خرید و بکارگیری آن را تغییر دهد.

این روزها که استفاده از نرم‌افزار یک اتفاق بسیار عادی شده این سؤال و مشابه آن برای همه پیش می‌آید، « چه نرم‌افزاری؟ چه راهکاری؟» یا ممکن است از دوست خود بپرسید «بازی جدید چی داری؟» حالا به جای دوستت زینسی به این سؤال جواب می‌دهد

.

گاهی نیازهای ما از یک نرم‌افزار فراتر از نیازهای شخصی است ممکن است شما به عنوان یک مدیر فناوری اطلاعات یا مسئول خرید نرم‌افزار، از همکاران و هم‌صنفان خود یا شرکت‌های توسعه دهنده سؤالاتی بپرسید. مثل: «شما از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنید؟ که شرکت ما هم استفاده کنه.» بعد از کلی پرس‌و‌جو شاید نرم‌افزار متناسب با آن کسب‌وکار نباشد.در اینجا می‌بینید زمان و پول شما صرف انتخاب و خرید نرم‌افزار شده است. یک تیم جوان نرم‌افزاری پشت زینسی است تا بتواند انتخابِ نرم‌افزار را آسان‌تر و هوشمندانه‌تر کند و وبلاگ زینسی سورپرایزی برای ادامه‌ی این مسیر است.

زینسی در مسیرِ انتخابِ نرم‌افزار همراه شماست تا با هم و در کنار هم بهترین گزینه‌ی نرم‌افزاری و بهینه‌ترین راهکار برای شما و شرکت‌تان را انتخاب کند، تا منجر به صرفه‌جویی در زمان ارزشمندتان باشیم .

در این راه نیاز به کمک شما داریم...بله تیم جوان زینسی نیاز به کمک دارد تا بتواند سریع‌تر این راه را هموار کند، اسم نرم‌افزارهایی که روزمره با آن‌ها سر و کار دارید را وارد کنید تا در اولویت لیست ما قرار بگیرند و اولین نفری باشید که از بررسی‌های ما اگاه می‌شوید.