حسابداری شخصی جیب

 حسابداری شخصی جیب
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/04/07

یکی از برنامه‌های پیشنهادی برای مدیریت حساب و کتاب شخصی، برنامه حسابداری جیب است. شعار این برنامه این است: «مدیر جیب خود باشید»؛ به این معنی که همیشه مدیریت حساب و کتاب خود را بر عهده داشته باشید. نرم افزار حسابداری جیب امکان مدیریت هزینه، چک، درآمد، بدهی، طلب و حساب‌های شما را فراهم می‌کند. با دانلود برنامه جیب هیچ هزینه‌ای از چشم شما پنهان نمی‌ماند.

معرفی برنامه حسابداری جیب

جیب، یک نرم افزار حسابداری شخصی برای مدیریت خرج و مخارج زندگی شماست که با دانلود برنامه جیب ، شاهد افزایش نظم و افزایش پس انداز پول در زندگی خود خواهید بود.

یکی از مزیت‌های مهم اپلیکیشن جیب این است که شما در هر جایی می‌توانید به این برنامه دسترسی پیدا کنید. زیرا این برنامه، ابری است؛ به این معنا که شما در هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید، می‌توانید اطلاعات مالی خود را مشاهده کنید.

همچنین تحت وب بودن به شما کمک می‌کند تا هیچ موقع اطلاعات‌تان از بین نرود، زیرا حسابداری شخصی جیب با دقت و امنیت کامل اطلاعات شما را حفظ خواهد کرد.

امنیت اطلاعات در نرم افزار حسابداری جیب

بنا بر ادعای تیم توسعه دهنده جیب، در طراحی برنامه حسابداری جیب ، حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران در اولویت قرار داده شده است و این برنامه بالاترین ضریب امنیت در سیستم را دارد؛ یعنی هیچ کس نمی‌تواند به غیر شما به اطلاعات مالی‌تان دسترسی پیدا کند، مگر این که خودتان بخواهید!

امکان گزارش گیری در اپلیکیشن جیب

برنامه جیب ، گزارش گیری منظم کامل و دقیقی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همان‌ طور که می‌دانید در این نوع سیستم‌ها، ارائه گزارش توسط اپلیکیشن اهمیت بسیار زیادی دارد و در اپلیکیشن جیب ، اطلاعات ورودی شما در قالب نمودار و جدول ارائه خواهد شد و این یک ویژگی عالی برای نرم افزار حسابداری به شمار می‌آید.

نقاط قوت  برنامه حسابداری جیب

همچنین نیازی به نگرانی در مورد اشتباه نوشتن هزینه‌ها و حتی تاریخ‌ چک‌ها و دیگر موارد وجود ندارد، زیرا در این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید پروسه ویرایش، حذف و افزودن اطلاعات جدید را انجام دهید.

رابط کاربری آسان

با کمک اپلیکیشن  حسابداری جیب می‌توانید مدیریت چک، بدهی، طلب، اقساط و ... را انجام دهید. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و شما با هر توانایی و اطلاعاتی در مورد حوزه حسابداری، می‌توانید با این اپلیکیشن کار کنید. در حالت جامع، جیب پلتفرمی ‌است که شما با دانلودِ آن، می‌توانید همه اطلاعات مالی خود را به صورت متمرکز در یک جا داشته باشید.

پشتیبانی نرم افزار جیب

پشتیبانی نرم افزار جیب بسیار قوی است و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه خواهد شد. همچنین اگر هنگام وارد کردن اطلاعات، مرحله ذخیره کردن را فراموش کرده‌اید نیازی به نگرانی نیست، زیرا این برنامه امکان ذخیره سازی خودکار دارد و به صورت خودکار اطلاعات شما را ذخیره می‌کند.

اگر دوست دارید اطلاعات مالی شما با شریک کاری یا شریک عاطفی تان به اشتراک گذاشته شود، نرم افزار حسابداری جیب گزینه مناسبی است. در واقع در صورت تمایل شما، امکان همکاری با شخص دیگر برای استفاده در این نرم افزار وجود دارد.

دانلود برنامه جیب

دانلود برنامه جیب رایگان است. برای دانلود رایگان اپلیکیشن جیب می‌توانید از طریق کافه بازار و وب سایت مخصوص جیب اقدام کنید. حسابداری شخصی جیب شما در راه رسیدن به اهداف مالی و امنیت کمک می‌کند، زیرا شما با دانستن خرج روزانه زندگی می‌توانید هزینه‌های اضافی را حذف کنید و برای خودتان اهداف مالی قرار دهید. نصب اپلیکیشن جیب به راحتی چند کلیک خواهد بود.


ویژگی‌ها و امکانات کلی اپلیکیشن جیب :

- امنیت بالا

- پشتیبان گیری مداوم

- امکان استفاده مشترک از این برنامه با افراد دیگر

- امکان ذخیره سازی خودکار

- رابط کاربری آسان


نرم افزار  حسابداری شخصی جیب
نرم افزار  حسابداری شخصی جیب
نرم افزار  حسابداری شخصی جیب
نرم افزار  حسابداری شخصی جیب

نام

آرمانگر پردازش

ایمیل

support@jeeb.ir

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید  حسابداری شخصی جیب
نسخه iOS  حسابداری شخصی جیب
iOS
نسخه ویندوز  حسابداری شخصی جیب
ویندوز
نسخه لینوکس  حسابداری شخصی جیب
لینوکس
نسخه مکینتاش  حسابداری شخصی جیب
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر