نرم افزار حسابداری Odoo

نرم افزار حسابداری Odoo
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/15

صورت‌حساب‌ها و مخارج خود را با با نرم افزار حسابداری Odoo مدیریت کنید. این برنامه در مدیریت کسب و کار شما بسیار نقش فراوانی را دارد و به شما کمک می‌کند تا شرکت و مجموعه خود را بهتر مدیریت کنید. این برنامه قدرتمند بومی است و بیش از 7 میلیون کاربر در حال استفاده از آن هستند. روز به روز به تعداد کاربران نرم افزار Odoo افزوده می‎شود. 

نرم افزار حسابداری Odoo 

نرم افزار حسابداری Odoo با ویژگی‌ها و امکانات خود سعی بر آن دارد تا مدیریت امور را برای شما آسان‌تر کند. شما با برنامه حسابداری اودو به راحتی صورت‌حساب‌های دریافتی خود را مشاهده می‌کنید و وضعیت مالی پرداختی و دریافتی خود را پیش‌بینی و مدیریت می‌کنید.

هوشمندی نرم افزار Odoo موجب می‌شود تا در زمان صرف جویی شود و کارها با سرعت بیشتری انجام گردد. این برنامه صورت‌‌های مالی شما را با بانک همگام سازی می‌کند و امکان پیگیری را به شما می‌دهد. به دلیل امکان مشاده این نرم افزار روی گوشی موبای،  شما می توانید در هر مکانی و در هرجایی که باشید تمام کارهای مالی خود را مدیریت کنید.

با نرم افزار Odoo  می‌توانید به راحتی فاکتورهایی حرفه‌ای ایجاد کرده و آن‌ها را به مشتریان ارسال کنید و از طریق پرداخت آنلاین، هزینه را دریافت نمایید. صدور فاکتور برای کسب و کارهای فروشگاهی کاربرد بسیار زیادی دارد. سرعت صدور فاکتور در این برنامه بالاست. 

 به بدهکاران خود با چند کلیک پیام یادآوری ارسال کنید و گزارشات مختلفی را از اودو بخواهید. نرم افزار حسابداری Odooهمه آن چه شما برای مدیریت امور مالی خود نیاز دارید را به همراه دارد و می‌تواند نیازهای کسب و کاری شما را رفع کند. 

ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلی برنامه حسابداری اودوو

تنها پلتفرمی که برای کمک به راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید، نرم افزار حسابداری Odoo است. این نرم افزار یه صورت یکپارچه عمل می‌کند و رابط کاربری بسیار آسانی دارد و به همین علل، مورد توجه میلیون‌ها کاربر قرار گرفته است. ادغام در این نرم افزار به آسانی صورت می‌گیرد و برای ادغام اطلاعات خود دغدغه نخواهید داشت. 

برنامه‌های مختلف Odoo کاملا با یکدیگر ادغام شده‌اند و به صورت یکپارچه عمل می‌کنند. نرم افزار Odoo به شما این امکان را می‌دهد که فرآیندهای کسب‌وکار خود را خودکار کنید و مزایای این روش بهره ببرید.

مزایای نرم افزار Odoo

امکان دسترسی به این نرم افزار با همه دستگاه‌ها و در هر جایی از مزایای نرم افزار Odoo است. به صورت متمرکز، آنلاین و بدون محدودیت زمانی و مکانی از امکانات این نرم افزار استفاده کنید و به اطلاعات مالی خود دسترسی داشته باشید. سرعت این نرم افزار بسیار بالاست و امنیت بالایی هم دارد. 

منبع باز بودن نرم افزار حسابداری Odoo به ما این امکان را داده است که از هزاران توسعه دهنده و متخصص کسب و کار برای ساختن بزرگترین اکوسیستم جهان از برنامه‌های تجاری کاملا یکپارچه استفاده کنیم.

طراحی نرم افزار Odoo به صورت مدرن و منحصر به فرد طراحی شده است. کاربران از طراحی این سیستم اظهار رضایت کامل دارند. نرم افزار حسابداری Odoo به صورت سالانه به روز رسانی می‎شود و سریع‌تر می‌توانید به امکانات جدید آن دسترسی داشته باشید. 

دموی رایگان نرم افزار  اودوو (Odoo)

Odoo دارای نسخه دموی رایگان است تا کاربران بتوانند محیط نرم افزار را مشاهده کنند. برای دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری Odoo به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری Odoo

- دریافت گزارش و تراز نامه

- ایجاد فاکتور و صورت حساب الکترونیکی حرفه‌ای

- امکان پیگیری امور مالی

- یادآور به بدهکاران

- امکان فیلتر کردن

- قابل اتصال و یکپارچه با سایر نرم‌افزارهای اودو

نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo
نرم افزار نرم افزار حسابداری Odoo

نام

گروه صمیم

ایمیل

info@samimgroup.com

شماره تماس

02141021000

آدرس

تهران، میدان فرودوسی، ایرانشهر جنوبی، ساختمان ۴۷

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری Odoo
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری Odoo
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری Odoo
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری Odoo
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری Odoo
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری Odoo
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر