نرم افزار حسابداری نوسا

نرم افزار حسابداری نوسا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/26

نرم افزار حسابداری جزو بایدهای کسب و کاری به شمار می‌آید. بدون نرم افزار حسابداری پیشبرد اهداف مالی، تقریبا غیر ممکن است. یکی از پرطرفدارترین نرم افزار‌ها در زمینه حسابداری، نرم افزار حسبداری نوسا است. برنامه حسابداری نوسا در بین کاربران محبوبیت خیلی زیادی دارد. برای بهبود بخشیدن به فرآیند‌های مالی شرکت خود می‎توانید از این برنامه استفاده کنید. توسعه دهندگان حسابداری نوسا ، ساختار منعطف و نامتقارن درختی ۲۰ سطحی را فراهم کرده‌اند. 

نرم افزار حسابداری نوسا

بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزاری است که قابلیت سازگاری با هر نوع ساختار مالی را داشته باشد. مثلا یک نرم افزار حسابداری باید بتواند ساختار مالی شرکت‌های پیمانکاری، تولیدی، بازرگانی، خدماتی، دولتی و ... را تحت پوشش خود قرار دهد.

توسعه دهندگان نرم افزار حسابداری ناسا این موضوع مهم را در طراحی محصولات خود در نظر دارند و سیستم یکپارچه مالی را تشکیل داد‌ه‌اند. آنان کلیه قابلیت‌های لازم در جهت استفاده از یک سیستم حسابداری را در نرم افزار نوسا ارائه کرده‌اند.

زیر سیستم حسابداری نوسا

زیر سیستم نرم افزار حسابداری نوسا با انبار فروش خزانه یا دریافت و پرداخت مدیریت هزینه صورت‌های مالی حقوق و دستمزد تا دیگر سیستم‌ها به صورت یکپارچه عمل می‌کند.

نرم افزار حسابداری نوسا برای کسب و کارهای کوچکی که کمتر از ۱۰۰ کارمند دارند، همچنین کسب و کارهای متوسط با کمتر از ۵۰۰ کارمند و کسب و کارهای بزرگی که بیش از 500 کارمند دارند، مناسب است.

این نرم افزار دارای آموزش رایگان شش ماهه است. این آموزش را می‌توانید به صورت اینترنتی، حضوری، ویدیو‌های آموزشی و قسمت help دریافت کنید. همچنین داشتن پشتیبانی رایگان نیز از دیگر امکانات ویژه نرم افزار نوسا است.

شما با دانلود برنامه حسابداری نوسا یا خرید آن از ۳۶ ماه پشتیبانی تلفنی، اینترنتی، در محل مشتری و در محل شرکت برخوردار خواهید شد. 

امکانات نرم افزار حسابداری نوسا

یکی از قابلیت‌های اپلیکیشن حسابداری نوسا ارائه صورت‌های مالی اساسی قابل انطباق به همراه یادداشت‌های توضیحی است. همچنین تولید گزارشات اشخاص به منظور ارائه گزارشات اختصاصی نیز از دیگر قابلیت‌های محبوب این نرم افزار به شمار می‌آید.

شما در این نرم افزار می‌توانید چندین سیستم اطلاعاتی مستقل راهبردی ایجاد کنید که هر یک از آن‌ها با یک نسخه از سیستم مالی یکپارچه کار می‌کنند.

در این برنامه امکان نگهداری همزمان اطلاعات مالی، واحدهای سازمانی و یا شعبه یک سازمان نیز وجود دارد. اطلاعات در یک پایگاه اطلاعاتی با حفظ استقلال عملکرد ذخیره می‌شوند. قابل ذکر است که کل واحدها و یا شعب به صورت همزمان می‌توانند به اطلاعات این سیستم‌ها دسترسی داشته باشند.

پشتیبانی از تغییر سال مالی به صورت پیوسته در این سیستم اطلاعاتی، از دیگر امکاناتی است که در این برنامه وجود دارد. پشتیبانی از تغییر سال مالی با امکان ثبت خودکار، سند افتتاحیه و اختتامیه و سود و زیان هر سال مالی انجام می‌گیرد.

قابلیت‌های کلی اپلیکیشن حسابداری نوسا

در این برنامه می‌توانید از واحدهای ارزی مختلف در کنار واحد اصلی سیستم و کنترل تفاوت ناشی از تغییر نرخ ارز در قالب گزارش‌های کاربردی استفاده نمایید. 

امکان تعریف انواع فرم‌های نمایشی و چاپی، بنابر نیاز کاربران و تغییر فرم‌های نمایشی و چاپی به زمان دلخواه در این سیستم وجود دارد. اخذ گزارش‌های متنوع و ارائه گزارش‌های تجمعی نیز از دیگر ویژگی‌های محبوب برنامه حسابداری نوسا است.

شما می‌توانید گزارش‌های این سیستم را با قالب‌های pdf ، html، اکسل و ... دریافت کنید. همچنین ارسال گزارشات توسط ایمیل نیز وجود دارد.

از دیگر امکانات این برنامه می‌توان به امکان انتقال گزارش‌های حاصل از سیستم به محیط اکسل اخذ نمودار‌های تحویلی متناظر با گزارش‌ها و امکان اخذ تراز جامعه و گروه بندی کلان با شرایط طبقه بندی دلخواه به تفکیک حساب‌ها اشاره کرد.

همچنین امکان تصویری رخدادها و مغایرت گیری اتوماتیک بانکی و ذخیره صورت مغایرت حاصله نیز در نرم افزار حسابداری نوسا وجود دارد.

ویژگی‌های بیشتر نرم افزار حسابداری نوسا

مفاهیم و ویژگی‌های نرم افزار حسابداری نوسا به حدی زیاد است که نمی‌توانیم همه آن‌ها را توضیح دهیم. همچنین تنوع نیاز کسب و کارها نیز بسیار زیاد است. برای همین، تدارک یک جلسه اختصاصی برای معرفی کامل محصول و ویژگی‌هایش، خالی از لطف نیست. برای هماهنگی این جلسه و نمایش محیط نرم افزار با دفاتر شرکت نوسا تماس بگیرید. 


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری نوسا 

- گزارشات روتین حسابداری، همچون دفتر کل، دفتر معین، تراز آزمایشی و ... 

- گزارشات با رویکرد جستجو: همچون جستجو در شرح اسناد که می‌تواند مبلغ خاص، قسمتی از شرح سند و... 

- صدور اطلاعات گزارش‌ها با قالب‌های  Excel، QRP، HTML، PDF 

- امکان ارسال گزارش‌ها توسط سیستم ارسال ایمیل 

- تعریف انواع فرم‌های نمایشی و چاپی بنا بر نیاز کاربر

- امکان تغییر فرم‌های نمایشی و چاپی به زبان دلخواه به منظور استفاده از سیستم به صورت چندزبانه 

- بهره‌گیری از ساختار درختی قابل انعطاف برای تعریف حساب‌ها و تفصیلی‌ها

- امکان گسترش ساختار درختی تا 20 سطح حساب و 20 سطح تفصیلی 

- گزارشات با رویکرد تحلیل همراه با نمودارهای آماری: مانند تفکیک حساب به تفصیلی‌های مرتبط، تفکیک تفصیلی به حساب‌های مرتبط، تفکیک تفصیلی به تفصیلی، گزارشات ماتریسی و... 

نرم افزار نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار نرم افزار حسابداری نوسا

نام

شرکت نرم افزار و سخت افزار نوسا

ایمیل

info@nosa.com

شماره تماس

02171395000

آدرس

تهران، کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری 11، پلاک 111

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری نوسا
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری نوسا
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری نوسا
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری نوسا
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری نوسا
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری نوسا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر