مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه

مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/03/26

مپسا نرم‌افزاری در جهت مدیریت هزینه‌های ساخت و حسابداری پروژه است. با کمک برنامه حسابداری مپسا می‌توانید پروژه‌های کوچک و متوسط خود را بدون نیاز به دانش حسابداری  مدیریت کنید. مپسا یک نسخه همیشه رایگان دارد و شما در صورت نیاز می‌توانید  نسخه پولی آن را فعال کنید. نسخه رایگان نرم افزار حسابداری مپسا نسبت به نسخه پولی امکانات کمتری دارد.

برنامه حسابداری مپسا چیست؟

پلتفرم‌های  حسابداری به شما کمک می‌کند تا در هر لحظه مدیریت امور مالی و حسابداری  خود را در دست داشته باشید. اپلیکیشن مپسا اطلاعات دقیق و آپدیتی از وضعیت  مالی پروژه به شما می‌دهد. شما می‌توانید بر اساس اطلاعات دریافتی از این  برنامه کنترل بهتری روی پروژه داشته باشید. در برنامه حسابداری مپسا امکان  همکاری گروه نیز وجود دارد. به این ترتیب که شما می‌توانید پروژه خود را با  دیگر همکاران به اشتراک بگذارید. همکاران‌تان می‌توانند اطلاعات جدیدی به  پروژه اضافه کنند و اطلاعات فعلی آن را نیز مشاهده نمایند.

نسخه‌های اپلیکیشن حسابداری مپسا

برنامه  حسابداری مپسا برای این که کاربران خود را از نگرانی در مورد از بین رفتن  اطلاعات خارج کند، از تکنولوژی ذخیره سازی ابری استفاده کرده است. شما هر  لحظه که اراده کنید می‌توانید در بستر وب و موبایل اطلاعات پروژه خود را  مشاهده کنید.

نسخه‌های برنامه مپسا  شامل نسخه تحت وب و اندروید است. برای دانلود نسخه اندروید می‌توانید به  کافه بازار یا گوگل پلی مراجعه کنید. قابل ذکر است که ثبت نام در این  پلتفرم رایگان خواهد بود.

امکانات و قابلیت‌های حسابداری مپسا

مپسا  به عنوان پلتفرمی در جهت حسابداری پروژه امکانات زیادی را برای کاربران  خود فراهم کرده است تا آن‌ها بتوانند پروژه خود را به بهترین نحو مدیریت  کنند.

برنامه مپسا برای کسب و کارهایی  که به صورت پروژه‌ای فعالیت دارند، مناسب خواهد بود. این کسب و کارها شامل  حسابداری پروژه‌های ساختمانی، پروژه‌های آب و فاضلاب، پروژه‌های نفت و گاز،  پروژه‌های تاسیسات، پروژه‌های کشاورزی، پروژه‌های ارتباطات، پروژه‌های  صنعت و معدن و ... هستند.در ادامه برخی از خدمات و امکانات نرم افزار  حسابداری مپسا معرفی شده‌اند:

مدیریت کل پروژه یا بخشی از آن در برنامه حسابداری مپسا

مپسا  قابلیت مدیریت کل پروژه و یا بخشی از آن را دارد و برای انواع سطوح  پروژه‌ها مناسب است. امکانات و قابلیت‌هایی که برنامه حسابداری مپسا در  اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان ثبت تمامی‌ دریافت‌ها و پرداخت‌ها‌ی  پروژه است. همچنین صاحبان کسب و کار می‌توانند تصاویر مربوط به فاکتور و  صورتحساب‌ها را در بخش دریافت‌ها و پرداخت‌ها وارد کنند.

امکان ثبت خریدهای نسیه و نقدی

به عنوان مدیر پروژه همه خرید‌های نسیه و نقدی خود را ثبت کنید و تسویه و بدهی آن‌ها را نیز مشخص کنید.

محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان پروژه

با  برنامه حسابداری مپسا نگران پرداخت حقوق کارگران و کارکنان خود نباشید. با  کمک این پلتفرم می‌توانید این پروسه را طی کنید. حقوق همه کارکنان خود را  به تفکیکِ کارکرد ساعتی، اضافه کار، کارکنان روزمزد و کارکنان ماهانه به  آسانی محاسبه کنید. محاسبه حقوق و دستمزد آن‌ها را بر اساس مشخصات وارد شده  توسط شما محاسبه خواهد شد.

مدیریت تنخواه در برنامه مدیریت پروژه مپسا

اگر  در پروژه‌ای مشغول به کار هستید که گزینه‌ای به عنوان تنخواه نیز دارد، با  کمک حسابداری مپسا می‌توانید وضعیت تنخواه را نیز مشخص و مدیریت کنید.

گزارش گیری

در برنامه مپسا امکان ارائه گزارش‌های مختلف مانند گزارش‌های تنخواه و ... در لحظه وجود دارد.

تعریف بی نهایت پروژه

در سایت مپسا می‌توانید بی‌نهایت پروژه تعریف کنید و مدیریت پروژه‌های مختلف را نیز انجام دهید.

ثبت رویدادهای مالی

همه  رویداد‌های مالی شامل دریافت‌ها و پرداخت‌ها را در برنامه حسابداری پروژه  مپسا ثبت کنید و اسناد مورد نیاز آن‌ها را نیز پیوست نمایید.

مدیریت چک‌ها در اپلیکیشن حسابداری مپسا

حسابداری  مپسا قابلیت مدیریت چک‌ها را نیز دارد، بنابراین کافیست‌های پرداختی و  دریافتی خود را وارد این برنامه کنید و از سررسید آن مطلع شوید.

با  کمک برنامه حسابداری پروژه مپسا می‌توانید تصمیم‌گیری بهتر و دقیق‌تری را  نسبت به پروژه‌های خود داشته باشید. در آنِ واحد گزارش بگیرید و پروژه خود  را به آسانی و با خیال راحت مدیریت کنید. 

ایجاد  پروژه اولین قدمی است که شما در برنامه حسابداری مپسا باید آن را طی کنید.  بعد از ایجاد پروژه نوبت به ثبت رویدادهای مالی شما می‌رسد که امکان  دریافت انواع گزارش‌های مختلف از این رویدادهای مالی در کمترین زمان ممکن  وجود دارد. سپس می‌توانید دیده کلی و جزئی نسبت به پروژه داشته باشید که  این موضوع منجر به تصمیم گیری بهتر شما در مورد پروژه می‌شود.

نصب برنامه مپسا ( خرید برنامه مپسا )

برای خرید برنامه مپسا کافیست به سایت مپسا مراجعه کنید. در این وب سایت نسخه های برنامه مپسا را مشاهده خواهید کرد. طرح استاندارد برنامه حسابداری مپسا برای  همیشه رایگان است و برای دانلود کافیست روی شروع عضویت کلیک کنید. طرح  پروژه حرفه‌ای و طرح کاربر حرفه‌ای از دیگر نسخه‌های مپسا هستند که  قیمت‌های متفاوتی دارند. برای خرید مپسا کافیست روی شروع عضویت کلیک  نمایید. نصب برنامه مپسا پس از عضویت انجام می‎شود. برای دانلود رایگان  اپلیکیشن مپسا می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید.


امکانات و قابلیت‌های حسابداری پروژه مپسا

- تصمیم گیری بهتر در مورد پروژه

- ایجاد دید کلی و جزئی نسبت به پروژه

- بدون نیاز به دانش حسابداری

- ارائه گزارش‌های لحظه‌ای

- تعریف بی‌نهایت پروژه


نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نرم افزار مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه

نام

mapsa

ایمیل

info@mapsa.ir

شماره تماس

02162995050

آدرس

تهران - طرشت، خیابان تیموری، قبل از مترو دانشگاه صنعتی شریف، نبش خیابان ​​برومند، پلاک 2، واحد 8

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
نسخه iOS مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
iOS
نسخه ویندوز مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
ویندوز
نسخه لینوکس مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
لینوکس
نسخه مکینتاش مپسا -حسابداری پروژه و مدیریت هزینه
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر