نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا

نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نرم افزار نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/18

نرم افزار حسابداری طلافروشی با دیگر کسب و کارهای فروشگاهی متفاوت است. در این صنف، با تغییر لحظه‌ای قیمت طلا، مالیات، ارزش افزوده، طلای آب شده و ... مواجه هستیم. نرم افزار حسابداری کیمیا جزو برنامه‌های بسیار محبوب است که برای صنف طلا فروشان طراحی شده است. 

اگر می‌خواهید پروسه مربوط به خرید و فروش طلای خود را با سرعت و با دقت بالا انجام دهید، نرم افزار حسابداری کیمیا مناسب شماست. هنگام استفاده از این نرم افزار، به دانش حسابداری و حتی کامپیوتری نیازی احساس نمی‎شود و فقط کافیست روشن و خاموش سیستم را بلد باشید. پشتیبانی عالی، آپدیت سالانه و مهلت تست رایگان نیز به محبوبیت این نرم افزار طلافروشی افزوده است.

نرم افزار حسابداری کیمیا

هنوز هم خیلی از کسب و کار‌های مربوط به صنف طلا، به صورت دستی و سنتی پروسه مالی خود را انجام می‌دهند، اما این کار به قیمت تلف شدن زمان تمام می‌شود. همچنین در محاسبات دستی، امکان خطا و اشتباه بیشتر می‌شود.

نرم افزار‌های توسعه یافته در این حوزه، به کمک شما می‌آیند تا هم در زمان خود صرفه جویی کنید و از اشتباه در محاسبات دوری نمایید. اپلیکیشن حسابداری کیمیا جزو گزینه‌های پیش روی شما برای خرید نرم افزار حسابداری طلافروشی است. امکانات عمومی ‌نرم افزار کیمیا شامل چاپ فاکتور اتصال ترازو به کامپیوتر روش قسطی و ... است.

چرا نرم افزار کیمیا را برای کسب و کار خود انتخاب کنم؟

نرم افزار حسابداری کیمیا دارای پشتیبانی بسیار عالی است و پشتیبانان با صبر و حوصله سوالات شما را جواب خواهند داد.

در این نرم افزار نیاز به تمدید سالانه وجود ندارد. آپدیت مداوم توسعه دهندگان کیمیا در هر فصل، یکی دیگر از دلایل انتخاب این محصول است. توسعه دهندگان این برنامه، در هر فصل یک به روزرسانی ارائه می‌دهند.

یکی از ویژگی‌های اصلی که باعث محبوبیت نرم افزار کیمیا شده، داشتن یک ماه تست رایگان است. همچنین بعد از اتمام این یک ماه، یک ماه دیگر پس از پرداخت پول نیز فرصت دارید تا در صورت نپسندیدن نرم افزار مبلغ خود را در همان روز پس بگیرید. در حالت کلی شما می‌توانید به صورت مطمئن و بدون ریسک، ۶۰ روز از نرم افزار استفاده نمایید.

سادگی استفاده از نرم افزار حسابداری کیمیا باعث محبوب شدن این نرم افزار شده است. آیا می‌دانید این نرم افزار توسط چه کسی نوشته شده است؟ این نرم افزار توسط کسی توسعه یافته است که تجربه طلا سازی و طلافروشی دارد.

توسعه دهنده این برنامه، نیازهای کسب و کار آن می‌داند و متوجه این موضوع است که رابط کاربری ساده نرم افزار طلافروشی، باعث جذب مخاطبان بیشتری می‌شود، بنابراین در توسعه این نرم‌افزار ساده بودن آن را در نظر گرفته‌اند.

نصب و راه اندازی این نرم افزار بسیار آسان است و همه طلافروشان خودشان می‌توانند از عهده آن دربیاید.

بعد از پایان یکسان پشتیبانی رایگان، در صورت تمایل می‌توانید با صرف هزینه بسیار کم، پشتیبانی آن را تمدید کنید. حتی اگر پشتیبانی آن را تمدید نکنید، این نرم افزار به هیچ عنوان قفل نمی‌شود و فقط شما نمی‌توانید پشتیبانی آن را دریافت کنید.

آموزش نرم افزار حسابداری کیمیا

آموزش نرم افزار حسابداری کیمیا از طریق صفحه راهنمای جامع کیمیا، مقالات، فیلم آموزشی و ... برای شما آماده شده است. در واقع نرم افزار کیمیا یک محصول خود آموز است.

افزونه‌های نرم افزار کیمیا

در نسخه اصلی نرم افزار حسابداری کیمیا تمامی ‌امکانات پایه قرار داده شده است و امکانات دیگر آن را بر حسب نیاز می‌توانید خریداری کنید. هدف از جدا کردن این افزونه‌ها این است که کسانی که به این امکانات نیاز ندارند، هزینه اضافی بابت آن پرداخت نکنند. در ادامه افزونه‌های حسابداری کیمیا را شرح می‌دهیم:

افزونه آبشده فروشی

این افزونه مناسب برای کسب و کارهایی است که طلای آب شده می‌فروشند. همچنین کسانی که ته حساب طلایی جداگانه برای هر فرد دارند، می‌توانند این افزونه را تهیه کنند. 

افزونه ارز و سکه

کسب و کارهایی که علاوه بر طلا، در کار فروش سکه و ارز هستند و ته حساب سکه دارند، می‌توانند اقدام به خرید این افزونه کنند. 

افزونه بارکد

طلافروشانی که به چاپ بارکد نیازمند هستند و دستگاه بارکدخوان دارند، این افزونه را می‌توانند تهیه کنند. 

نسخه شبکه

خرید افزونه نسخه شبکه متخصص کسانی است که در فروشگاه خود بیشتر از یک سیستم دارند و قصد دارند به طور همزمان سند و فاکتور صادر نمایند. در این افزونه، همه سیستم‌ها به یک دخل و موجودی هستند. مثلا هنگام صدور سند در یک سیستم، در سیستم دیگری نیز ثبت خواهد شد. 

دانلود نرم افزار حسابداری کیمیا

برای دانلود نرم افزار حسابداری کیمیا کافیست به وب سایت این مجموعه مراجعه کرده و روی کلید خرید محصول کلیک کنید و مبلغ خود را پرداخت نمایید. زمان تحویل این نرم‌افزار در داخل تهران در همان روز بوده و برای شهرهای دیگر نهایت تا ۲ روز کاری است. این نرم افزار ارسال رایگان دارد. بسته ارسالی شامل سی دی. نصب نرم افزار و قفل سخت‌افزاری در یک پکیج خواهد بود. خرید این نرم افزار باعث رونق کسب و کار شما خواهد شد. 

قیمت نرم افزار حسابداری کیمیا

قیمت نرم افزار حسابداری کیمیا در سال 1402 به مبلغ 36800000 تومان است. برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت نرم افزار کیمیا به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید.


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار کیمیا :

- یک ماه تست رایگان

- استرداد مبلغ تا یک ماه

- رابط کاربری آسان

- صرفه جویی در زمان و هزینه

- افزایش بازدهی کسب و کار

- دارای گواهی فنی نرم افزار

- دقت محاسباتی بالا

- بدون نیاز به دانش حسابداری

- چاپ فاکتور

- آپدیت مداوم توسط توسعه دهندگان کیمیا

- اتصال به ترازو

- امکان فروش اقساطی

نرم افزار نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نرم افزار نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نرم افزار نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نرم افزار نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا

نام

kimiadevelop

ایمیل

KimiaDev@gmail.com

شماره تماس

021.55589379

آدرس

بازار تهران، خ خیام، خ بهشت، ک انصاری

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری فروشگاهی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

ثبت سند اتوماتیک برای فاکتورها

گزارشگیری از دفتر روزنامه

گزارش سود و زیان

صدور پیش فاکتور

اعلام اتوماتیک سررسید چک‌ها

گزارش از دفاتر کل، معین، تفضیلی

انواع گزارشات چک ها

مدیریت انبار

محاسبه راس چک ها

اطلاعات نموداری

گزارش سود ناخالص

فروش فوری

امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال

امکان اتصال به دستگاه های نمایشگر مشتری

امکان چاپ بارکد جهت کالاها

گزارشات دارایی

گزارشات سریالی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری طلا فروشی کیمیا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر