خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars

خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/22

بررسی بازی"خروس جنگی بازی تاج و تخت" نشان می‎دهد که مکانیسم گیم پلی‌بازی همانند نسخه‌ قبلی است. داستان بازی نبرد تن به تن خروس‌هاست. در این بازی شما برای کسب عنوان جانشینی پادشاه رقابت می‌کنید و ماموریت شما نابودی خروس غول‌هاست. 

بازی خروس جنگی بازی تاج و تخت

بازی خروس جنگی، با داشتن طرفداران زیاد به عملکرد خوب خودش ادامه داد تا در نهایت توانست با ثبت ۶ میلیون کاربر داخلی، به یکی از موفق‌ترین بازی‌ها تبدیل شود. البته این بازی از لحاظ تعداد دانلود، در سومین مرتبه بازی‌های ایرانی در گوگل پلی قرار گرفته است.

در سال گذشته که در حدود چهار سال از عرضه نسخه اولیه خودش می‌گذرد، یک قسمت جدید تحت عنوان تاج و تخت منتشر گردید. با انتشار تاج و تخت، این بازی در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران غزال زرین، به‌عنوان بهترین موسیقی و بهترین بازی اکشن شناخته شد.

خروس جنگی یک بازی استراتژیک و در عین حال جنگی و اکشن است و شما باید در  کنار این‌که در نبردهای تن به تن خروس‌ها پیروز شوید، با استراتژی مناسبی  بازی را جلو ببرید و سعی کنید خروس خودتان را قدرتمندتر کنید. نبردها در  این بازی به‌صورت نوبتی انجام می‌شود، پس سعی کنید بیشترین امتیاز را در هر  نوبت کسب کنید و با تکنیک‌هایی که به‌کار می‌برید فرصت دفاع را از حریف  خود بگیرید. این نسخه از بازی سعی در ارائه‌ی تجربه‌ای جذاب‌تر داشته که تا  حدودی هم در این امر موفق بوده است.

نحوه عملکرد بازی و تغییرات اعمال شده

بازی خروس جنگی تاج و تخت، در همان بازی اولیه خودش نشان داد که با حفظ گزینه‌های اصلی نسخه قبلی، با انتشار نسخه جدید توانسته است یک حرکت رو به جلو داشته باشد. در این نسخه جدید، مبارزات ساده نیستند و از لحاظ دقت و سرعت عمل، تعامل بیشتری در زمان مبارزات وجود دارد.

مثل نسخه قبلی، نبردها نوبتی است و با استفاده از انتخاب تجهیزات مناسب، می‌توانند در بازی پیروز شوند. در نسخه جدید، استفاده از سیستم پترن‌ها، رنگ و بوی کاملا متفاوتی به این بازی بخشیده است. در نسخه قبلی، تجهیزات در پایین صفحه بود و کاربران می‌توانستند از بین مشت، اسلحه‌ها و دفاع یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.

در نسخه قبلی محدودیتی که وجود داشت این بود که یک نوار مشخصی وجود داشت که بعد از استفاده، کاربران بایستی چند نوبت منتظر می‌ماندند تا دوباره نوار هر وسیله کامل شود. در خروس جنگی تاج و تخت، این سیستم وجود ندارد و به جای تجهیزات، سیستم پترن جایگزین شده است. 

در نسخه فعلی، هرچیزی که برای میدان جنگ برده شده است، شانسی انتخاب می‌شوند. امکان دارد بعد از نوبت‌های متوالی، تازه شات‌گان به شانس کاربر بیفتد. نکته قابل توجه این است که هر اسلحه دارای شانس استفاده است و با افزایش این قسمت، شانس حضور سلاح نیز افزایش می‌یابد.

با انتخاب یکی از تجهیزات موجود، الگوی خاصی نمایش می‌شود که شامل یک دایره در صفحه است که اگر بلافاصله روی دشمن با روی خود بازیکن قرار گرفت، کلیک می‌کنید. هر بخش، شامل دو دایره است که در محیط حرکت می‌کند اما بسته به نوع سلاحی که استفاده می‌شود ممکن است به رقم ۳ نیز برسد.

حالا سوالی که پیش می‌آید این است که به موقع کلیک کردن این دایره‌ها چه فایده‌هایی دارد؟ اگر توانایی انجام این کار را به درستی داشته باشید و حریف توانایی دفاع نداشته باشد، دور بعدی باز نوبت شما خواهد بود. در این قسمت، در جهت افزایش بالانس بازی، یک نوار خشم قرار داده شده است که بعد از هر دفاع اضافه خواهد شد و بعد از پر شدن، نوبیت ضربه مهلک می‌رسد.

نکته قابل توجه در گرفتن نوبت‌های بیشتر این است که به دلیل افزایش نوار انرژی، احتمال کشته شدن کاربر وجود دارد، در حالی که دارای مزیت‌هایی نیز هست. با این که در سیستم جدید مبارزات، کمبودهایی نیز وجود دارد ولی نسبت به سیستم قبلی، بیشتر درگیر می‌کند.

ویژگی‌های نسخه جدید بازی خروس جنگی تاج و تخت

 تیم توسعه دهنده بازی خروس جنگی تاج و تخت در مصاحبه با دیجیاتو، در مورد این بازی گفت: با توجه به جامعه مخاطبین بازی‌های آنلاین، که بخش زیادی از آن‌ها را نوجوانان تشکیل می‌دهند، بیشتر بر روی المان‌های استراتژیک تمرکز شده است و این بازی برای افرادی که به تفکر استراتژیک علاقه‌مند هستند،بسیار لذت بخش خواهد بود.

در نسخه جدید بازی خروس جنگی تاج و تخت، از المان‌های سبک استراتژی استفاده شده است. محیط بازی به این گونه است که ساختمان‌های مختلفی در آن‌جای گرفته‌اند که هر کدام یک کاری را انجام می‌دهند. نکته بسیار مهم در نسخه فعلی این است که دارای قسمت جدیدی به نام تمرین بوده که در آن قسمت، خروس خود را قدرتمندتر می کنید.

از لحاظ ویژگی گرافیک و صداگذاری، ارتقا یافته نسخه قبلی است. در واقع افزایش کیفیت و ایجاد منطقه‌های جدید و طراحی خوب و پس زمینه فعال بازی، باعث جذاب‌تر شدن بازی خروس جنگی تاج و تخت شده است.

در قسمت موسیقی هم تغییراتی اعمال شده است که از جمله این تغییرات، استفاده از موزیک‌های متفاوت برای هر بخش و حضور موسیقی‌های جدیدتر، هستند. با اعمال این تغییرات، بخش شنیداری این بازی، دلنشین‌تر شده است..

مزایا و معایب بازی خروس جنگی تاج و تخت

درحالت کلی، بازی خروس جنگی تاج و تخت، با داشتن طراحی هنری خوب، تعامل بیشتر بازیکن با بازی، جز بهترین بازی‌ها به شمار می‌رود. متاسفانه به دلیل عدم پشتیبانی از این بازی تاج و تخت، عمر طولانی ندارد.


ویژگی‌های برجسته بازی خروس جنگی: تاج و تخت 

- امکان انجام مبارزات به صورت آنلاین و تعاملی 

- استفاده از از سلاح‌های عالی و فنون جدید برای مبارزه کردن

- دارای سلاح‎‌های متنوع، تجهیزات مختلف با امکان ارتقا

-وجودِ چالش‌های جدیدی در جهت کشف گنجینه‌های ویژه

- امکان تقویت و پرورش خروس‌ها با بهره‌گیری از تمرین‌های سخت

- دارای یک داستان چالش‌انگیز و جذاب

- امکان بالابردن قدرت خود را از طریق جمع‌آوری برخی از آیتم‌ها

- دارای گرافیک زیبا و با کیفیت

- تغییر مثبت گیم پلی و سخت تر شدن آن نسبت به نسخه‌ی پیشین

- اضافه شدن المان‌های جدید به سیستم مبارزات

- بازی اکشن و استراتژیک

- گرافیک و صداسازی جذاب

نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نرم افزار خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars

نام

مدریک FZE

شماره تماس

971545735577

آدرس

1502, Attar Business Tower, Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان بازی اکشن

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

تک شخصیتی

نمایش اول شخص

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
نسخه وب
نسخه iOS خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
iOS
نسخه ویندوز خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
ویندوز
نسخه لینوکس خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
لینوکس
نسخه مکینتاش خروس جنگی بازی تاج و تخت | Rooster Wars
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر