نرم افزار حسابداری شایگان سیستم

نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/20

یکی از معروف‌ترین نرم افزارهای مالی نرم افزار حسابداری شایگان‌ سیستم است. واسط کاربری این نرم افزار بسیار زیبا بوده و در کنار انعطاف پذیری بالا، نرم افزار به صورت تک کاربره (single) و شبکه، تک زبانه (فارسی) و دو زبانه (فارسی و انگلیسی) قابل استفاده است.

نرم افزار حسابداری شایگان‌ سیستم

حسابگر در فروشگاه شایگان‌ سیستم برای صنوف و مراکز فروش مانند سوپر‌مارکت‌ها و فروشگاه‌ها و امور مالی شخصی مناسب است. برای استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی شایگان سیستم نیازی به داشتن دانش حسابداری نیست و به راحتی می‌توانید امور مالی فروشگاه خود را از جمله صدور فاکتور و انبارداری و مدیریت چک‌های خود را انجام دهید و بررسی کنید.

با نرم افزار حسابداری شایگان سیستم می‌توانید برای محصولات خود بارکد و فاکتور چاپ کنید و با استفاده از مانیتورهای تاچ اسکرین، سرعت کار را افزایش دهید.

همچنین می‌توانید گزارش‌های عمومی‌حسابداری و گزارشات دارایی و ارزش افزوده را دریافت و بررسی کنید. جالب است بدانید که شایگان سیستم، در سال ۹۲ موفق به کسب جایزه «استاندارد اعتماد مشتریان» شده است.

قابلیت‌های مختلف نرم افزار حسابداری فروشگاهی شایگان سیستم

نرم افزار حسابداری شایگان‌ سیستم نسخه فروشگاهی دارای قابلیت‌های مختلفی است که به کسب و کارهای مرتبط در جهت آسانتر انجام شدن مدیریت مالی کمک می‌کند. در ادامه به بررسی قابلیت‌های این نرم افزار می‌پردازیم.

دسته بندی و تعریف اطلاعات اولیه

شما در این نرم افزار می‌توانید شرکت و حساب‌های خود را تعریف کنید. شرکت و حساب‌های شما درختواره حسابداری مطابق چارت مراکز فروش و حسابداری استاندارد انجام می‌شود. همچنین می‌توانید انواع مشتریان و اشخاص را با اطلاعات جزئی تعریف کرده و مانده اول حساب‌ها را نیز وارد کنید.

ارائه سند افتتاحیه هنگام ورود اطلاعات به نرم افزار از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار به شمار می‌آید.

تعریف و گروه بندی کالاها

تعریف گروه بندی کالاها از طریق دیگر قابلیت‌های مهم شایگان سیستم است که شما با کمک این ویژگی می‌توانید همه کالاهای خود را در نرم افزار تعریف کنید و ویژگی‌های جزئی نیز برای هریک از کالاها مثل مالیات بر ارزش افزوده نیز تعیین نمایید.

همچنین تعیین سطح قیمت تعریف انبار، تخفیف پیش فرض، ثبت مانده ریالی و تعدادی هر کالا در انبار از دیگر ویژگی‌های مهم این بخش است.

فاکتور خرید و فروش

با کمک این نرم افزار می‌توانید فاکتور خرید و فروش را با امکانات متنوع صادر نمایید. مهم‌ترین قابلیت در این بخش این است که به طور خودکار موجودی انبار شما به روز خواهد شد و نیازی به به روز کردن دستی حسابداری انبار نخواهید داشت.

از دیگر ویژگی‌های بخش خرید فروش نرم افزار فروشگاهی شایگان‌ سیستم  این است که شما می‌توانید نحوه صدور سند حسابداری مربوطه با استفاده از عطف اسناد را تغییر دهید. در بخش فاکتور فروش نیز امکان تسویه نقدی چک و کارتخوان وجود دارد.

گزارش‌های ارائه شده توسط نرم افزار

فاکتورهای که شما می‌توانید از نرم افزار حسابداری شایگان سیستم تهیه کنید، شامل گزارش‌های عمومی ‌حسابداری، گزارش حجم فروش، حساب‌های دریافتی و پرداختی، دفترچه گزارشات‌های جزئی خرید و فروش و گزارش موجودی کالا است.

دریافت و پرداخت از صندوق‌های مختلف

با استفاده از نرم افزار فروشگاهی شایگان سیستم امکان اخذ دریافتی از صندوق‌های مختلف وجود دارد. شما می‌توانید هر یک از صندوق‌های خود را به صورت جداگانه مدیریت کنید و برای هر کدام از دستگاه‌های کارتخوان بانکی نیز استفاده نمایید. همچنین امکان تعریف انواع پرداخت شامل صندوق تنخواه گردان و ... وجود دارد.

ثبت هزینه و درآمدهای مجموعه

از دیگر قابلیت‌های مهم نرم افزار حسابگر در فروشگاه شایان سیستیم شامل ثبت هزینه و درآمد‌های مجموعه است. امکان انجام تمام عملیات و تراکنش‌های مربوط به حسابداری در این نرم‌ افزار وجود دارد و شما می‌توانید از همه این عملیات‌های مالی گزارش تهیه کنید. همچنین امکان ویرایش و طبقه بندی حساب‌های خود درخت واریز حساب‌ها وجود دارد.

استفاده در مانیتورهای تاچ اسکرین 

در نرم افزار حسابگر در فروشگاه قابلیت استفاده در مانیتور‌های تاچ اسکرین نیز وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از مانیتور‌های تاچ اسکرین سرعت خود را افزایش دهید و عملیات مختلف را در زمان بسیار کمتری انجام دهید.

تعدیل انبار

تعدیل انبار نیز از دیگر قابلیت‌های نرم افزار فروشگاهی شایگان‌ سیستم است. با استفاده از بخش تعدیل انبار، امکان یکسان سازی مانده واقعی موجود در انبار فیزیکی با تعداد مانده موجود در سیستم وجود دارد.

پپشتیبانی نرم افزار شایگان

پشتیبانی نرم افزار شایگان به صورت دورکاری، حضوری و تلفنی خواهد بود..

آموزش نرم افزار شایگان

در هنگام خرید نرم افزار شایگان، راهنما و سی دی آموزشی نرم افزار نیز به کاربران ارائه می‎گردد. به این ترتیب می‌توانند آموزش نرم افزار شایگان را نیز دریافت کنند. 

دانلود رایگان نرم افزار شایگان

نرم افزار فروشگاهی شایگان سیستم دارای نسخه دموی رایگان است. برای دانلود نسخه دموی رایگان باید به وب این مجموعه مراجعه کنید و درخواست دموی خود را به ثبت برسانید. 


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار فروشگاهی شایگان‌ سیستم

- تولید و چاپ بارکد

- صدور فاکتور و ثبت سند اتوماتیک

- دریافت گزارشات

- مدیریت ارسال کالا

- امکان تعیین نماینده فروش

- امکان گروه بندی کالا

- امکان استفاده از کلید تخته اعداد و مانیتور تاچ‌اسکرین

نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نرم افزار نرم افزار حسابداری شایگان سیستم

نام

شرکت شایگان‌ سیستم

ایمیل

info@shygunsys.net

شماره تماس

02141972000

آدرس

تهران جردن (نلسون ماندلا) بالاتر از میرداماد خیابان ستاری پلاک 3 ساختمان نقره چی طبقه دوم

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری فروشگاهی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

ثبت سند اتوماتیک برای فاکتورها

گزارشگیری از دفتر روزنامه

گزارش سود و زیان

صدور پیش فاکتور

اعلام اتوماتیک سررسید چک‌ها

گزارش از دفاتر کل، معین، تفضیلی

انواع گزارشات چک ها

مدیریت انبار

محاسبه راس چک ها

اطلاعات نموداری

گزارش سود ناخالص

فروش فوری

امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال

امکان اتصال به دستگاه های نمایشگر مشتری

امکان چاپ بارکد جهت کالاها

گزارشات دارایی

گزارشات سریالی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری شایگان سیستم
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر