حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو

حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/17

یکی از کاربردی‌ترین نرم افزارهای حسابداری ویژه اصناف، فروشگاه‌ها، شرکت‌های بازرگانی، در ابعاد کوچک و متوسط، نرم افزار حسابداری پارمیس پرو است. این نرم افزار در چند بخش نسخه پایه، نسخه صندوق فروشگاهی، نسخه فروشگاهی، نسخه بازرگانی و نسخه ویژه تقسیم‌بندی می‌شود و برای کسب و کارهای کوچک و متوسط مناسب است.

نرم افزار حسابداری پارمیس پرو

شما در نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو می‌توانید انواع اشخاص و شرکت‌های مختلف را به صورت نامحدود تعریف کنید و آن‌ها را گروه بندی نمایید. امکان ثبت مانده اولیه اشخاص هنگام معرفی شخص نیز از امکانات نرم افزار پارمیس پرو به شمار می‌آید.

معرفی نامحدود کالا، صورت سود و زیان بهای تمام شده و تراز چهار ستونی، مشاهده حساب‌ها به صورت درختواره، صدور فاکتور ساده خرید و فروش، برگشت از خرید، برگشت از فروش، ورود و خروج از انبار از امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو است.

امکانات ذکر شده پارمیس پرو در نسخه پایه وجود دارد و در بقیه نسخه‌های موجود با ابزارهای پیشرفت‌تری رو به رو خواهید بود. طبق نیاز خود می‌توانید یکی از نسخه‌های فروش، پایه فروشگاهی، صندوق فروشگاهی متوسط، بازرگانی پیشرفته و نسخه ویژه فروشگاهی را انتخاب کنید.

اگر نمی‌توانید نیازسنجی انجام دهید و نیاز کسب و کار خود را شناسایی کنید، برای انتخاب نرم افزار حسابداری می‌توانید با مشاوران نرم افزار فروشگاهی پارمیس پرو ارتباط برقرار کرده تا آن‌ها شما را در انتخاب درست نرم افزار یاری کنند.

محیط نرم افزار حسابداری پارمیس پرو ساده است و هم افراد با دانش کم حسابداری و هم حسابداران می‌توانند از آن استفاده کنند.

پارمیس پرو گزارشات مختلفی را نیز ارائه‌های می‌دهد. از جمله گزارش کنترلی اسناد، سود و زیان، ترازنامه و بهای تمام شده که در روند بررسی امور مالی بسیار لازم است. قبل از خرید این برنامه می‌توانید از نسخه دموی آن استفاده کنید. 

سیستم‌های نرم افزار حسابداری پارمیس پرو

سیستم‌های نرم افزار حسابداری پارمیس پرو شامل سیستم حسابداری، بازرگانی، انبار، تولید و پیمانکاری، خزانه، صندوق، اشخاص فروشگاهی، تخفیف و جشنواره‌ها و ...  است. در ادامه‌ هر یک از موارد را توضیح می‌دهیم:

سیستم حسابداری

یکی از سیستم‌ها و بخش‌های مهم نرم افزار حسابداری پارمیس پرو ، سیستم حسابداری است. این سیستم در واقع بخش مرکزی و نقطه اتصال بخش‌های مختلف نرم افزار به شمار می‌آید. امکاناتی که سیستم حسابداری برای شما فراهم می‌کند، در همین جا خلاصه نمی‌شود و می‌تواند امکانات دیگری مانند تهیه صورت‌های مالی، گزارش‌های تحلیلی و دفاتر روزانه معین، ارائه خروجی‌های اکسل، pdf  و ... را در اختیار شما قرار دهد.

سیستم بازرگانی

از دیگر بخش‌های مختلف نرم افزار حسابداری پارمیس پرو ، بخش بازرگانی است که شما در این بخش می‌توانید مدیریت سفارشات مشتریان، صدور فاکتور‌های متنوع، سیاستگذاری فروش با جشنواره‌های متنوع را انجام دهید. همچنین فروش شعبه مدیریت اعتبار مشتریان و ... از قابلیت‌های پارمیس پرو به شمار می‌آید.

سیستم تولید

اگر کسب و کار مرتبط با حوزه تولید به همراه فروش را دارید، سیستم تولیدی برای شما مناسب خواهد بود. با کمک این سیستم می‌توانید مدیریت خط تولید و فروش محصولات را در دست بگیرید.

سیستم انبار و کالا

زیر سیستم انبار و کالا نیز برای همه کسب و کارها اهمیت زیادی دارد و می‌توان آن را یکی از مهم‌ترین بخش‌های نرم افزار حسابداری دانست. در نرم افزار حسابداری پارمیس پرو نیز امکانات فراوانی برای انبار و کالا در نظر گرفته شده است که کاربران به راحتی بتوانند مدیریت انبار و کالا را به دست بگیرند.

سیستم خزانه

در سیستم خزانه نرم افزار حسابداری پارمیس پرو شما می‌توانید مدیریت نقدینگی خود را بر عهده بگیرید. سیستم خزانه ابزار‌های بسیار کارآمدی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید نقدینگی خود را به شکل مناسب مدیریت کنید. مدیریت دریافت‌ها و پرداخت‌ها، چک‌ها، معرفی دسته چک، گزارش‌های متنوع و کنترل روزانه اسناد در این نرم افزار وجود دارد.

سیستم صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی از دیگر سیستم‌های نرم افزار حسابداری پارمیس پرو است که امکان مدیریت و کنترل موجودی کالا را برای کسب و کارها فراهم می‌کند. همچنین شما می‌توانید با کمک این زیرسیستم کالاهای خود را سریع‌تر تعریف کنید و از بارکد خوان نیز استفاده نمایید.

سیستم جشنواره‌ها و تخفیف

اگر شما هم برای افزایش فروش محصولات خود، جشنواره‌ها و تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرید، باید بگوییم که نرم افزار حسابداری پارمیس پرو دارای زیرسیستم جشنواره‌ها و تخفیف‌ها است که با کمک این سیستم می‌توانید همه کمپین‌های فروش و تبلیغات خود را مدیریت کنید.

سیستم اشخاص

شما هر کسب و کاری هم که داشته باشید تعریف اشخاص بخش مهمی ‌از نرم افزار شما خواهد بود. در سیستم اشخاص نرم افزار حسابداری پارمیس پرو می‌توانید همه اشخاص مرتبط با کسب و کار خود را اعم از مشتری کارمند و ... را تعریف کنید و آن‌ها را گروه بندی کرده و گزارش‌های متنوعی نیز دریافت نمایید.

آموزش نرم افزار حسابداری پارمیس

شرک پارمیس ویدیوهای آموزشی از نرم افزار حسابداری پارمیس آماده کرده است. برای دانلود آموزش نرم افزار حسابداری پارمیس کافیست به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید. از بخش آموزش نرم افزار حسابداری قابلِ مشاهده است.

قیمت نرم افزار پارمیس پرو

قیمت نرم افزار پارمیس پرو در سال 1402 مبلغ 2900000 تومان شروع می‎شود.  برای اطلاع دقیق از قیمت نرم افزار پارمیس پرو به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید. 

دانلود دمو نرم افزار حسابداری پارمیس

پارمیس برای مشاهده محیط نرم افزار قبل از خرید، یک نسخه دمو رایگان در نظر گرفته است. برای دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری پارمیس پرو می‌توانید به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید. 


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری پارمیس پرو

- ثبت تخفیف

- هشدار سررسید چک 

- ثبت انواع چک‌های برگشتی

- گزارش  TTMS

- دارای ماژول تماس و پیامک

- امکان قیمت گذاری کالا

- مشاهده حساب‌ها به صورت درختواره

- ارائه خروجی اکسل

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو

نام

فناوری اطلاعات پارمیس

ایمیل

support@parmisit.com

شماره تماس

02187759999

آدرس

تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید کاووسی فر - نبش تقاطع میرزای زینالی - پلاک ۱ - طبقه سوم

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری فروشگاهی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

ثبت سند اتوماتیک برای فاکتورها

گزارشگیری از دفتر روزنامه

گزارش سود و زیان

صدور پیش فاکتور

اعلام اتوماتیک سررسید چک‌ها

گزارش از دفاتر کل، معین، تفضیلی

انواع گزارشات چک ها

مدیریت انبار

محاسبه راس چک ها

اطلاعات نموداری

گزارش سود ناخالص

فروش فوری

امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال

امکان اتصال به دستگاه های نمایشگر مشتری

امکان چاپ بارکد جهت کالاها

گزارشات دارایی

گزارشات سریالی

نسخه‌های موجود
نسخه وب حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نسخه وب
نسخه اندروید حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
اندروید
نسخه iOS حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
iOS
نسخه ویندوز حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
نسخه لینوکس حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
لینوکس
نسخه مکینتاش حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر