نرم افزار حسابداری جامع قیاس

نرم افزار حسابداری جامع قیاس
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/14

یکی از جامع‎ترین نرم افزارها، نرم افزار حسابداری قیاس نام دارد. نرم افزار تحت وب قیاس این امکان را می‌دهد که در هر نقطه و در هر زمانی از هر رایانه و یا دستگاه تلفن همراه بر تمام عملیات مالی کسب و کار خود پیگیری داشته باشید و به سادگی امور مالی خود را کنترل کنید.

نرم افزار حسابداری قیاس

نرم افزار قیاس راهكاری مطمئن و در عین حال بسیار ساده برای كسب و کارها ارائه می‌دهد. با خرید نرم افزار حسابداری قیاس به‌راحتی می‌توانید از خدمات پشتیبانی و آموزشی مختلف بهره‌مند شوید. همچنین در طراحی نرم افزار حسابداری قیاس تمامی ‌استانداردهای لازم یک سیستم مالی در کنار سهولت کاربری آن در نظر گرفته شده است.

از قابلیت‌های نرم افزار حسابداری قیاس می‌توان به Export و Import يک یا چند سند به صورت فایل جهت کپی سند بین دو نسخه و صدور اسناد در محل دیگر بدون حمل پشتیبان، امكان استفاده همزمان متعدد همه فرم‌های برنامه، مرور حساب‌ها و گردش عمليات در سطوح مختلف مورد استفاده مديران مجموعه اشاره کرد.

گزارش لیست حساب‌ها با مانده براي هر چهار سطح يا همه با هم، نمايش تمامی‌معين‌ها، تفصيلي‌ها، آرتيكل‌ها با قابليتهاي جستجو بر روي شرح، نام، شماره،  مبلغ، شماره چك و... از دیگر قابلیت‌های نرم افزار قیاس است.

مزایای نرم افزار قیاس

نرم افزار حسابداری قیاس مزیت‌هایی را برای کاربران به دنبال دارد. از جمله مهم‌ترین مزیت های نرم افزار حسابداری جامع قیاس می‌توان به داشتن تفصیل شناوری اشاره کرد. با کمک این نرم افزار می‌توان صدور احکام و فیش‌های حقوقی را نیز انجام داد. تهیه لیست گزارش بیمه از دیگر مزیت‌های مهم قیاس به شمار می‌آید.

قیاس اولین نرم افزار مالی یکپارچه با قابلیت استفاده همزمان در محیط ویندوز وب و موبایل است. از وضعیت‌های مهم مقیاس می‌توان به سادگی در استفاده و نیاز به آموزش کمتر و پشتیبانی آنلاین اشاره کرد.

نرم افزار حسابداری قیاس ، قفل نرم افزاری دارد که دارای قابلیت نصب مجدد توسط مشتری است. سرعت و امنیت در این نرم‌افزار بسیار بالاست و نصب آن به صورت اتوماتیک انجام می‌گیرد. قابل ذکر است که صدور اسناد مرجع حسابداری برای تحریر دفاتر قانونی در نرم افزار قیاس انجام می‌گیرد.

سیستم‌ها و افزومه‌های قیاس

این نرم افزار بسیار جامعه است و حسابداری تحت ویندوز قیاس پلاس، خزانه داری و دریافت پرداخت تحت ویندوز قیاس، انبارداری، بازرگانی و تولید تحت ویندوز قیاس پلاس، حقوق و دستمزد تحت ویندوز قیاس پلاس و خرید و فروش تحت ویندوز قیاس پلاس را دارد.

همچنین از دیگر سیستم‌های اصلی نرم افزار قیاس می‌توان به فروش خدمات، اموال و دارایی ثابت، تولید و بهای تمام شده اشاره کرد. افزونه‌هایی که شما می‌توانید به نرم افزار حسابداری جامع قیاس نصب کنید، شامل تنخواه داری، قابلیت چند ارزی، قابلیت طراحی گزارش، وب سرویس، افزودن کاربر اضافه و افزودن دیتابیس‌های اضافه است.

نرم افزار جامع مالی قیاس دارای بخش‌های مختلفی است که هر یک از این بخش‌ها نیز امکانات فراوانی دارند.

بخش حسابداری

از مهم‌ترین بخش‌های نرم افزار قیاس ، بخش حسابداری است که شامل امکاناتی مانند ارائه ساختار تفصیلی شناور، افزودن شرح استاندارد جهت ثبت اسناد حسابداری، مغایرت گیری بانکی، ارائه گزارشات استاندارد و گزارشات مربوط به صورت‌های مالی، ابزار‌های تغییر ساختار چینش حساب‌ها بعد از صدور اسناد، صدور اسناد مرجع حسابداری برای تحریر دفاتر قانونی، عملیات پایان سال اتوماتیک و ایجاد سال مالی جدید است.

دریافت و پرداخت

در بخش دریافت پرداخت نرم افزار جامع حسابداری قیاس با امکاناتی نظیر تعریف حساب‌های بانکی، کارتخوان، صندوق و دسته چک، امکان تعریف انواع هزینه و انواع درآمد، ثبت دریافت و پرداخت و ثبت انتقال بین بانک‌ها روبرو می‌شویم.

انبارداری

در بخش انبارداری آن نیز امکاناتی نظیر تعریف نامحدود انبار و کالا، امکان تخصیص کالاهای خاص به منظور گردش در انبارها، تعریف نقطه سفارش کالاها در انبار قفسه سازنده و امکان تعریف انواع اسناد ورودی و خروجی انبار، عملیات پایان سال انبار و ثبت اسناد و دسترسی مجزای کاربران به انبار‌های خاص دارد.

خرید و فروش

خرید و فروش عنوانِ دیگر بخش نرم افزار مالی جامع قیاس است. در این بخش امکان مرجوعی فروش، انجام محاسبات اتوماتیک، ارزش افزوده و ارائه گزارش فصلی، انواع گزارشات تحلیلی و مقایسه از جریان خرید و فروش وجود دارد. سود و زیان، صدور اسناد انبار و حسابداری به شکل همزمان و اتوماتیک توسط سیستم خرید و فروش، تعریف انواع دستگاه‌های پوز بانکی و اتصال به آن‌ها تعریف انواع اسناد خرید و فروش نیز از امکانات این بخش هستند. 

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد از جمله بخش‌های مهم نرم افزار جامع مالی قیاس به شمار می‌آید، زیرا یک نرم افزار حسابداری جامع باید بتواند حقوق کارکنان را به دست آورد. در غیر این صورت به نرم‌افزار دیگری نیاز احساس می‌شود.

این بخش از نرم افزار حسابداری قیاس دارای امکاناتی نظیر تعریف کارمندان به همراه مشخصات کامل، بیمه، کد ملی و ...، تعریف انواع کارمند، تعریف انواع وام، تعریف چندگانه محل خدمت و انتصاب هر کارمند به محل خدمت مربوطه، غیر فعال کردن کارمندان انصرافی یا اخراجی، امکان صدور سند حسابداری به صورت جمعی و تک به تک است.

قیمت نرم افزار حسابداری قیاس

شروع قیمت نرم افزار حسابداری قیاس نسخه تحت وب در سال 1402 از مبلغ 20 میلیون تومان است. برای مشاهده قیمت به روز و افزونه‌های نرم افزار قیاس به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید. 

آموزش نرم افزار قیاس

مجموعه قیاس برای ارائه آموزش نرم افزار، ویدیوهای آموزشی آماده کرده‌اند. برای دریافت آموزش نرم افزار قیاس کافیست واردِ وب سایت قیاس شوید. 

پشتیبانی نرم افزار قیاس

پشتیبانی نرم افزار قیاس بسیار قوی است. با خرید نرم افزار حسابداری قیاس یک سال پشتیبانی رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین امکان دریافت مشاوره رایگان برای خرید وجود دارد.

دموی رایگان نرم افزار قیاس

برای دریافت دموی رایگان نرم افزار حسابداری قیاس به بخش دموی رایگان موجود در وب سایت نرم افزار قیاس مراجعه کنید. فرمی برایتان نمایش داده می‎شود که باید موضوع درخواست خود را دریافت دمو انتخاب کنید. 


امکانات نرم افزار حسابداری قیاس

- ارائه انواع گزارش‌ها

-دارای تفصیل شناوری

-تهیه لیست گزارش بیمه

نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نرم افزار نرم افزار حسابداری جامع قیاس

نام

قیاس

ایمیل

app@gheyas.com

شماره تماس

021-61952

آدرس

تهران، خيابان ميرزای شيرازی، نبش كوچه نژادكی، شماره 77، ساختمان سیاق

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نسخه iOS نرم افزار حسابداری جامع قیاس
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری جامع قیاس
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری جامع قیاس
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری جامع قیاس
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر