اِوانو

اِوانو
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/01

اوانو یک سوپر اپلیکیشن برای انجام خدمات  مالی و پرداختی است که توسط همراه اول توسعه یافته است. این اپلیکیشن  خدمات بسیار متنوعی را برای خانواده بزرگ همراه اول در نظر گرفته که صرف  زمان کمتر برای خرید نیازهای روزانه، در دست گرفتن مدیریت پرداختی‌های خود،  پرداخت مبلغ بعد از خرید، ( به این ترتیب که خرید خود را انجام می‌دهید و  بعدا پول آن را پرداخت می‌کنید. این ویژگی جزو نقاط قوت این اپلیکیشن نسبت  به رقبا به شمار می‌آید.) خرید روزانه با بهترین قیمت و ... از جمله خدمات  ارائه شده توسط این اپلیکیشن است.

سوپر اپلیکیشن اوانو

اوانو یک پلتفرم مالی و پرداختی است که کاربرد زیادی برای کاربران دارد. امنیت اپلیکیشن اوانو بالاست و برای حفظ اطلاعات مالی شما، امکان ورود با اثر انگشت و یا پین، وجود دارد.

در این برنامه می‌توانید  ‌انتقال وجه کارت به کارت و دریافت موجودی، ذخیره کارت‌ها در لیست کارت‌های  مبدا و مقصد، خرید شارژ برای سیم کارت، خرید بسته اینترنت، استعلام و  پرداخت قبوض، خرید میوه و تره بار را نیز انجام دهید.

همچنین استعلام  و پرداخت قبوض تلفن همراه، برق، آب خلافی خودرو، گاز، تلفن ثابت و ... هم از  طریق این اپلیکیشن امکان پذیر خواهد بود.

برای پرداخت انواع قبوض کافیست  شماره تلفن و اطلاعات پرداخت را وارد کرده و یا بارکد قبض را اسکن کنید. علاوه بر موارد ذکر شده، در این اپلیکیشن شما می‌توانید قرارداد پرداخت مستقیم برای بانک‌های سپه، اقتصاد نوین، انصار، سینا، ملت، سامان پارسیان، ایران زمین، سرمایه، اقتصاد نوین و ... را اضافه نمایید تا یک پرداخت سریع را تجربه کنید. 

امکانات اپلیکیشن اوانو

امکانات ارائه شده توسط اوانو بسیار گسترده بوده و هدف اوانو ارائه خدمات و امکانات متنوع برای کاربران است. در ادامه در مورد امکانات اپلیکیشن اوانو، بیشتر صحبت می‌کنیم.

پرداخت قبوض

در این برنامه امکان وصول آنی قبوض همراه اول وجود دارد. انواع قبوض دیگر مانند: برق، تلفن ثابت، آب و گاز نیز از طریق اوانو قابلِ استعلام و پرداخت هستند. برای تشویق کاربران به پرداخت قبوض خود از طریق اوانو، هدیه‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. مثلا در هنگام پرداخت اولین قبض، 19999 ریالی هدیه دریافت خواهند کرد. همچنین در پرداخت قبوض دیگر نیز، هدیه‌ای با مبلغ 500 ریال اهدا می‎شود. 

خرید شارژ و بسته اینترنت

در این برنامه گزینه‌های مختلفی برای خرید شارژ و بسته اینترنت وجود دارد. این بسته‌ها با توجه به بودجه و نیاز کاربران ارائه شده است. کاربران از طریق اوانو می‌توانند اقدام به خرید بسته اینترنت و شارژ برای سیم کارت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل کنند.

پس از هر بار خرید بسته اینترنت، کاربران می‌توانند هدیه یا سقف 50000 ریال دریافت کنند. با اولین خرید شارژ نیز هدیه 5000 ریالی را دریافت خواهند کرد. امکان خرید از طریق کیف پول، درگاه پرداخت و پرداخت سریع در هر دو خرید وجود دارد. 

خدمات مالی برنامه اوانو

خدمات مالی اوانو شامل کیف پول، کارت به کارت و دریافت موجودی است. 

کیف پول

برای کمک به پرداخت سریع در بخش‌های مختلف، امکان کیف پول را در این اپلیکیشن قرار داده‌اند. میان اوانو و اپلیکیشن همراه من ارتباطی وجود دارد که کاربران می‌توانند از یک پول مشترک برای خرید از هر دو اپلیکیشن استفاده کنند. 

کارت به کارت

امکان انتقال وجه از مبدا ۱۶ بانک عضو شبکه شتاب وجود دارد. ذخیره کارت‌ها در لیست کارت‌های مبدا و مقصد در اپلیکیشن اوانو امکان پذیر است. با اولین تراکنش کارت به کارت هدیه ۵۰۰۰ ریالی و با هر تراکنش هدیه  ۱۰۰۰ ریالی دریافت خواهید کرد.

دريافت موجودی

هدیه اولین دریافت موجودی در اپلیکیشن اوانو، 500 ریال است. 

خدمات خرید آنلاین از اوانو 

میوه و تره بار، سوپر مارکت، کتاب، محصولات پروتئینی و صنایع دستی هم جزو زیر مجموعه خدمات خرید آنلاین است. 

میوه و تره بار

در این برنامه امکان خرید میوه دستچین وجود دارد. بسته بندی محصولات در قسمت میوه و تره بار مناسب است. اگر بخواهیم قیمت محصولات این پلتفرم را با سایر پلتفرم‌ها مقایسه کنیم، باید بگوییم از قیمت مناسبی برخوردار است. تخفیف‌های روزانه و دوره‌ای تا ۹۰ درصد در این برنامه مشاهده می‎شود. 

سوپر مارکت

 تنوع بالای محصولات و تخفیف‌های روزانه و دوره‌ای تا ۹۰ درصد از جمله مزایای سوپر مارکت اوانو است.

کتاب

فروش کتاب‌های زبان انگلیسی، کتاب‌های کاربردی و فارسی نیز در قسمت کتاب اوانو امکان پذیر است.

محصولات پروتئینی

در این بخش نیز از محصولات با کیفیت استفاده شده است. بسته بندی مناسب محصولات و قیمت مناسب محصولات در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها نیز جزو مزایای اوانو به شمار می‌آید.

صنایع دستی

 قیمت مناسب محصولات و بسته بندی مناسب جهت هدیه دادن نیز از ویژگی‌های قسمت صنایع دستی اوانو است. 

ارائه خدمات به همه سیم کارت‌ها نه فقط همراه اولی‌ها

شاید خیلی از افراد تصور کنند که اپلیکیشن اوانو فقط مختص همراه اولی‌هاست، در حالی که این اپلیکیشن به همه سیم کارت‌ها خدمات ارائه می‌دهد. 

با دانلود این برنامه انجامِ بسیاری از کارهای روزمره شما آسان می‌شود. اگر می‌خواهید یک تجربه عالی را از خرید، پرداخت قبوض و ... داشته باشید، حتما این اپلیکیشن را  دانلود کنید.

اگر بخواهیم این اپلیکیشن را به عنوان اپلیکیشن نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی بررسی کنیم، به عنوان مزایا می‌توان به نمایش حساب‌ها، اتصال به بانک، ایجاد رمز و ... اشاره کرد. از مزایای این اپلیکیشن به عنوان فروشگاه اینترنتی هم، امکان سفارش آنلاین، دسته بندی مختلف، پیگیری سفارشات و ... هستند. همچنین به عنوان اپلیکیشن عملیات بانکی هم دارای مزایایی مانند: خرید شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت قبض، پرداخت با بارکد و ... است. 

برای دانلود اپلیکیشن اوانو به بازار، مایکت و ... مراجعه کنید. ویژگی‌ها و امکانات خاص اپلیکیشن اوانو:

- پرداخت وجه بعد از خرید

- افزودن قرارداد پرداخت مستقیم بانک‌ها

- پرداخت قبض با اسکن بارکد

نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو
نرم افزار اِوانو

نام

DigitalMCI

ایمیل

product@ebcom.ir

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

ویژگی به عنوان فروشگاه اینترنتی

سفارش آنلاین

امکان تست کالا

دسته بندی مختلف

پیگیری سفارشات

مزایده

کامنت گذاری

امتیازدهی به محصول

خبرنامه

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه iOS اِوانو
iOS
نسخه ویندوز اِوانو
ویندوز
نسخه لینوکس اِوانو
لینوکس
نسخه مکینتاش اِوانو
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

Mohammad Ali Mokhtari

12 دی 1401

در مجموع بسیاری از اطلاعات مورد نظر را به خوبی انجام میدهد ، من یشکر الخالق ،من یشکر المخلوق، با سپاس فروان،تشکر بنده را به مسولین مربوطه ابلاغ فرمایید،