اپلیکیشن محاسبه سود و وام

اپلیکیشن محاسبه سود و وام
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/05

با اپلیکیشن محاسبه سود و وام می‌توانید به محاسبه سود و اقساط وام بپردازید. اگر تا به حال دنبال وام گرفتن رفته باشید، حتما متوجه شده‌اید که وام‌ها انواع مختلفی دارند و به صورت کاملا پیچیده‌ای محاسبه می‌شوند. همچنین در پرداخت اقساط آن‌ها هم پارامترهای مختلفی تاثیرگذارند. 

برای بررسی دقیق و گرفتن تصمیمات درست با این حجم از پارامتر و محاسبات پیچیده یا باید در این زمینه متخصص باشید و یا از ابزار کمکی مانند برنامه محاسبه سود و اقساط استفاده کنید تا دچار سردرگمی نشوید. اغلب ما علاقه‌ای به انجام اینگونه محاسبات نداریم. در بسیاری مواقع حتی با توضیحات متصدیان بانک باز هم مسائل مرتبط با سود وام و سپرده برای ما گنگ است.

اپلیکیشن محاسبه سود و وام

اصلا ما نیازی نداریم که حتما  در زمینه محاسبه سود و وام متخصص بوده یا اطلاعات کامل داشته باشیم، اپلیکیشن محاسبه سود و وام در این زمینه به شما کمک زیادی می‌کند. چه هدف شما گذاشتن سپرده و دریافت سود باشد و چه دریافت وام و نحوه بازپرداخت‌ها فرقی نمی‌کند، زیرا می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. هدف از توسعه این نرم افزار فراهم کردن ابزاری ساده برای انجام اینگونه محاسبات است.

همان طور که از اسم این برنامه مشخص است، اپلیکیشن محاسبه سود و وام به دو بخش محاسبه سود سپرده و محاسبه قسط و بهره وام تقسیم می‌شود. هنگام ورود به برنامه شما می‌توانید از بین دو گزینه سود سپرده و قسط و بهره وام یکی را انتخاب کنید.

قسمت محاسبه سود سپرده، خود به دو بخش سپرده ساده و سپرده مرکب تقسیم می‌شود و محاسبات اختصاصی برای هر یک انجام می‌شود. در محاسبه سود سپرده ساده سوده تنها به سپرده اصلی تعلق می گیرد. در سپرده مرکب سود به سپرده دیگری واریز می شود که آن سپرده نیز خود دارای نرخ سود متفاوتی است.

در سپرده مرکب باید مبلغ سپرده، نرخ سود سالانه سپرده، نرخ سود سالانه، سود مدت سپرده به ماه و یا سال، همچنین سررسید پرداخت سپرده را مشخص کنید و سپس روی دکمه محاسبه کلیک نمایید تا توضیحات مربوط به سپرده شما نمایش داده شود.

با تکمیل این مشخصات از مبلغ سود دوره‌ای سپرده اصلی و سود کل باخبر خواهید شد. همچنین دوره‌های پرداخت شما نیز مشخص می‌گردد. برای محاسبه نرخ از روی قسط کافیست مبلغ وام مبلغ اقساط دوره اقساط تعداد اقساط را مشخص کنید.

بخش وام نیز خود شامل دو قسمت محاسبه قسط از روی نرخ و محاسبه نرخ از روی قسط وام استهلاکی است. در بخش اول باتعیین میزان وام، بهره سالانه و تعداد اقساط و مبلغ هر قسط محاسبه می شود. در بخش دوم نیز با وارد کردن وام دریافتی، مبلغ و تعداد اقساط نرخ بهره متناظر با وام محاسبه می شود.

مزایا و معایب برنامه محاسبه سود و وام

در صورتی که می خواهید وام دریافت کنید، اما میزان بهره وام برای شما مهم است. اگر مبلغی پول پس انداز دارید که می خواهید بدانید چه مقدار سود به آن تعلق می گیرد. برای سپردن این مبلغ به بانک به عنوان سپرده یا استفاده از آن در سایر فعالیت‌های اقتصادی تصمیم‌گیری کنید، بدون شک اپلیکیشن محاسبه سود و وام جزو بهترین برنامه‌ها برای شما خواهد بود. اما این برنامه معایبی نیز دارد. 

برخودار نبودن از قابلیت هایی از قبیل پیشتیبان گیری، اتصال به بانک، عدم امکان تولید فاکتور، اسکن و اپلود فایل، نمایش چک، کنترل هزینه و حساب بستانکار و بدهکار از معایب این برنامه است.

دانلود اپلیکیشن محاسبه سود و وام

برای دانلود اپلیکیشن محاسبه سود و وام می‌توانید به مارکت‌های معتبر ایرانی نظیر کافه بازار مراجعه کنید. مراحل دانلود نصب این برنامه بسیار راحت است و سریع انجام می‌گیرد.

قیمت برنامه محاسبه سود و وام

اپلیکیشن محاسبه سود و وام به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن محاسبه سود و وام

- امکان محاسبه سود سپرده ساده و مرکب

- امکان محاسبه بهره و و قسط وام‌های بانکی

- محاسبه و نمایش سود دوره‌ای و سود کل

نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نرم افزار اپلیکیشن محاسبه سود و وام

نام

راهکارهای دیجیتال اندرومدا

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب اپلیکیشن محاسبه سود و وام
نسخه وب
نسخه iOS اپلیکیشن محاسبه سود و وام
iOS
نسخه ویندوز اپلیکیشن محاسبه سود و وام
ویندوز
نسخه لینوکس اپلیکیشن محاسبه سود و وام
لینوکس
نسخه مکینتاش اپلیکیشن محاسبه سود و وام
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر