محاسبه سود و وام

بررسی کلی

اپلیکیشن محاسبه سود و وام می‌تواند به شما در زمینه محاسبه سود و اقساط وام کمک کند. اگر تا به حال دنبال وام گرفتن رفته باشید، حتما متوجه شده‌اید که وام‌ها انواع مختلفی دارند و به صورت کاملا پیچیده‌ای محاسبه می‌شوند. همچنین در پرداخت اقساط آنها هم پارامترهای مختلفی تاثیرگذارند. برای بررسی دقیق و گرفتن تصمیمات درست با این حجم از پارامتر و محاسبات پیچیده یا باید در این زمینه متخصص باشید و یا از ابزار کمکی استفاده کنید تا دچار سردرگمی نشوید. اغلب ما علاقه ای به انجام اینگونه محاسبات نداریم. در بسیاری مواقع حتی با توضیحات متصدیان بانک باز هم مسائل مرتبط با سود وام و سپرده برای ما گنگ است. 

اصلا ما نیازی نداریم که حتما  در این زمینه متخصص بوده یا اطلاعات کامل داشته باشیم. اپلیکیشن محاسبه سود و وام در این زمینه به شما کمک زیادی می‌کند. چه هدف شما گذاشتن سپرده و دریافت سود باشد و چه دریافت وام و نحوه بازپرداخت‌ها فرقی نمی‌کند زیرا می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. هدف از توسعه این نرم افزار فراهم کردن ابزاری ساده برای انجام اینگونه محاسبات می باشد.

همان طور که از اسم این برنامه مشخص است، اپلیکیشن محاسبه سود و وام به دو بخش محاسبه سود سپرده و محاسبه قسط و بهره وام تقسیم می‌شود. قسمت محاسبه سود سپرده، خود به دو بخش سپرده ساده و سپرده مرکب تقسیم می‌شود و محاسبات اختصاصی برای هر یک انجام می‌شود. در محاسبه سود سپرده ساده سوده تنها به سپرده اصلی تعلق می گیرد. در سپرده مرکب سود به سپرده دیگری واریز می شود که آن سپرده نیز خود دارای نرخ سود متفاوتی است.

بخش وام نیز خود شامل دو قسمت محاسبه قسط از روی نرخ و محاسبه نرخ از روی قسط وام استهلاکی است. در بخش اول باتعیین میزان وام، بهره سالانه و تعداد اقساط و مبلغ هر قسط محاسبه می شود. در بخش دوم نیز با وارد کردن وام دریافتی، مبلغ و تعداد اقساط نرخ بهره متناظر با وام محاسبه می شود.

در صورتی که می خواهید وام دریافت کنید، اما میزان بهره وام برای شما مهم است. اگر مبلغی پول پس انداز دارید که می خواهید بدانید چه مقدار سود به آن تعلق می گیرد. برای سپردن این مبلغ به بانک به عنوان سپرده یا استفاده از آن در سایر فعالیت های اقتصادی تصمیم‌گیری کنید، بدون شک برنامه محاسبه سود و وام از بهترین برنامه برای شما خواهد بود. اما این برنامه معایبی نیز دارد. برخودار نبودن از قابلیت هایی از قبیل پیشتیبان گیری،  اتصال به بانک، عدم امکان تولید فاکتور، اسکن و اپلود فایل، نمایش چک، کنترل هزینه و حساب بستانکار و بدهکار از معایب این برنامه است.نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟ خوشحال می‌شویم نظر خود را برایمان بنویسید.

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن محاسبه سود و وام

- امکان محاسبه سود سپرده ساده و مرکب
- امکان محاسبه بهره و و قسط وام‌های بانکی
- محاسبه و نمایش سود دوره‌ای و سود کل

محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام
محاسبه سود و وام

نام

راهکارهای دیجیتال اندرومدا

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
windows-image
نسخه وب
windows-image
iOS
windows-image
ویندوز
windows-image
لینوکس
windows-image
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر