اپلیکیشن حسابداری رقم

اپلیکیشن حسابداری رقم
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/04/17

با اپلیکیشن حسابداری رقم می‌توانید مدیریت حساب و کتاب خود را به دست بگیرید. در این اپلیکیشن امکان مدیریت طلب و بدهی وجود دارد. استفاده از اپلیکیشن رقم به مدت ۷ روز رایگان است. با کمک اپلیکیشن رقم می‌توانید حساب و کتاب خود را همیشه به همراه داشته باشید و نگران گم شدن آن‌ها نباشید. نسخه‌های موجود این اپلیکیشن نسخه تحت وب، آیفون و اندروید است.

اپلیکیشن حسابداری رقم

با استفاده از یک اپلیکیشن حسابداری، مدیریت حساب و کتاب شما آسان‌تر خواهد شد. امکانات اپلیکیشن حسابداری رقم برای استفاده شخصی و مشاغل مناسب خواهد بود. رابط کاربری اپلیکیشن رقم بسیار آسان است. امکان ثبت چک فاکتور کالا و ... در اپلیکیشن حسابداری وجود دارد و این کار به آسانی و با سرعت هرچه تمام انجام می‌شود.

مزایای اپلیکیشن رقم

اپلیکیشن رقم دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که کاربران را مشتاق به استفاده می‌کند. در ادامه به برخی از مزایای آن اشاره می‌کنیم:

استفاده همزمان در چند دستگاه

از این اپلیکیشن می‌توانید در چند دستگاه مختلف به صورت همزمان استفاده کنید. مثلا ممکن است اطلاعات خود را از طریق اپ وارد برنامه کرده‌اید، اما به صورت همزمان نیز می‌توانید در گوشی موبایل خود آن‌ها را چک کنید.

امکان به اشتراک گذاری 

امکان به اشتراک گذاری گزارش‌های به دست آمده از اپلیکیشن رقم با سرعت تمام از طریق تلگرام و واتساپ انجام می‌شود؛ یعنی شما در عرض چند ثانیه می‌توانید گزارش‌های مالی خود را به طرف حساب‌هایتان ارسال کنید.
امکان دریافت و اشتراک گذاری گزارش به صورت pdf نیز در این اپلیکیشن وجود دارد.

بازیابی و پشتیبان‌گیری خودکار

در بحث حسابداری همیشه نگران از دست دادن اطلاعات مهم‌مان هستیم. با استفاده از این اپلیکیشن نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید، زیرا امکان بازیابی و پشتیبان‌گیری خودکار در زمان دلخواه شما وجود دارد، مثلا اگر همیشه از طریق گوشی تلفن همراه خود پشتیبان‌گیری انجام دهید.

ویرایش و حذف اطلاعات مالی

امکان ویرایش و حذف اطلاعات مالی در اپلیکیشن حسابداری رقم وجود دارد. به راحتی و سادگی اطلاعات خود را ویرایش هست و یا اضافه کنید.

رقم برای کدام صنایع مناسب است؟

علاوه بر استفاده شخصی شما می‌توانید از اپلیکیشن رقم در مبحث خرید و فروش ارائه خدمات و حتی پیمانکاری استفاده کنید، بنابراین می‌توانیم به زبان ساده‌تر بگوییم که این اپلیکیشن برای همه صنایع قابل استفاده است.

قیمت اپلیکیشن رقم

برای اطلاع قیمت اپلیکیشن رقم کافیست از طریق واتساپ با پشتیبانان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و مراحل خرید را دنبال نمایید.

پشتیبانی اپلیکیشن رقم

پشتیبانی اپلیکیشن رقم بسیار قوی است و توسعه دهندگان این اپلیکیشن سعی بر پاسخ دهی به سوالات کاربران دارند، از طریق واتساپ می‌توانید پیام خود را ارسال کنید تا با کارشناسان مشکل خود را رفع نمایید.

آموزش اپلیکیشن رقم

آموزش اپلیکیشن رقم را می‌توانید با مراجعه به وب سایت این مجموعه مطالعه کنید. در بخش آموزشی این برنامه، راهنمای تصویری قابلیت‌های مختلف آن وجود دارد.

دانلود اپلیکیشن رقم

دانلود اپلیکیشن رقم مارکت‌های معتبر نظیر گوگل پلی و کافه بازار امکان‌پذیر است. برای درخواست دریافت نسخه وب هم کافیست به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و به سادگی وارد نسخه وب اپلیکیشن رقم شوید.


ویژگی‌‌ها و امکانات اپلیکیشن حسابداری رقم

- رابط کاربری آسان

- مهلت استفاده رایگان

- دارای آموزش رایگان در وب سایت این مجموعه

- پشتیبانی از طریق واتساپ

نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم
نرم افزار اپلیکیشن حسابداری رقم

نام

raghamapp

ایمیل

raghamapp@gmail.com

شماره تماس

989371570907+

آدرس

نشانی شیراز - خیابان اردیبهشت غربی - کوچه ۵ - مجتمع آریا - طبقه دوم

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید اپلیکیشن حسابداری رقم
نسخه ویندوز اپلیکیشن حسابداری رقم
ویندوز
نسخه لینوکس اپلیکیشن حسابداری رقم
لینوکس
نسخه مکینتاش اپلیکیشن حسابداری رقم
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر