حسابداری شخصی قیاس

حسابداری شخصی قیاس
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/06

قیاس یک نرم افزار حسابداری شخصی اندروید همراه بوده که در نسخه‌ای رایگان ارائه شده است. حسابداری شخصی قیاس برای ثبت عملیات مالی روزمره مناسب خواهد بود. اپلیکیشن قیاس با بهره‌مندی از به روزترین تکنولوژی‌ها، طراحی و تولید شده است.

حسابداری شخصی قیاس

رابط کاربری آسان در برنامه حسابداری شخصی قیاس سبب شده تا افراد بدون دانش حسابداری بتوانند براحتی از آن استفاده کرده، گزارشات نموداری را مشاهده کنند و از بسیاری از امکانات دیگر محیط نرم افزار بهرمند شوند. اپلیکیشن قیاس در عین سادگی به یکی از جامع‌ترین نرم افزارهای حسابداری شخصی همراه در ایران تبدیل شده است.

قابلیت ثبت وام به همراه مشخص نمودن نوع وام دریافتی، حساب بانکی دریافت کننده، مبلغ کل اقساط، مبلغ هر قسط، تعداد اقساط، تعیین دوره بازپرداخت، گزارشات متنوع از گردش و مانده حساب‌ها و نمودارهای عملیات مالی روزانه، هفتگی و ماهانه از جمله امکانات این نرم افزار مالی و حسابداری است. 

اپلیکیشن قیاس از پلتفرم‌های حسابداری کاربردی است که با آن می‌توانید انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و اشخاص را به طور نامحدود تعریف کنید و کلیه امور مالی خود را تحت نظر داشته‌ باشید.

از مزایای قیاس به عنوان اپلیکیشن حسابداری شخصی می‌توان به پشتیبان گیری، دارای صندوق، حساب بستانکار و بدهکار، نمایش وام و اقساط، نمایش چک ، صورتحساب، ایجاد رمز، اتصال به بانک، تعریف لیبل، نمایش گزارش به صورت گراف نمایی و .... اشاره کرد. از معایب آن عدم تولید فاکتور، عدم اسکن و اپلود فایل و .... هستند. در ادامه به موارد بیشتری از مزایا و امکانات قیاس اشاره خواهیم کرد.

مخاطبان هدف حسابداری شخصی قیاس

اگر برای مشخص کردن مانده حساب‌های مختلف، گزارشگیری و ثبت هزینه‌ها و اپلیکیشنی ساده و رایگان نیاز دارید، اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس مناسب شما خواهد بود. در ادامه سعی می‌کنیم به صورت دقیق مخاطبان هدف اپلیکیشن قیاس را بررسی کنیم.

دخل و خرج برای افراد شاغل و غیر شاغل در جهت نگهداری حساب و کتاب در دست داشتن موجودی بانک و جیب مشخص بودن میزان بدهی و طلب میزان هزینه‌ها و درآمد ماهانه کاربرد دارد.

از دیگر مخاطبان حسابداری شخصی قیاس دانشجویان و دانش آموزان در جهت نگهداری و مشخص نمودن هزینه‌های تحصیل و خانم‌های خانه‌دار در جهت نگهداری هزینه‌های منزل هستند.

مدیران ساختمان‌ها، راننده‌های تاکسی و مسافربری، سرویس کارهای اشخاصی که درآمدهای مقطعی دارند. تن‌خواه‌داران شرکت‌ها و نهادهای دولتی مغازه‌ها و واحدهای خدماتی کوچک از دیگر مخاطبان اپلیکیشن قیاس هستند. به زبان ساده‌تر هر شخص یا درآمد هزینه موجودی طلب بدهی نیاز دارد، مناسب خواهد بود.

مزایا و امکانات حسابداری قیاس

قیاس به عنوان یک حسابداری شخصی رایگان دارای ویژگی‌های جذابی برای کاربران بوده که به محبوبیت آن افزوده است. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌کنیم:

داشبورد مدیریتی

اپلیکیشن قیاس یک داشبورد مدیریتی بسیار کامل دارد که با مراجعه به این داشبورد شما می‌توانید یک دید کاملی در مورد بدهی‌ها درآمدها هزینه‌ها و ... به دست آورید.

امکان دریافت خروجی از گزارش‌ها

از گزارش‌های ارائه شده توسط حسابداری شخصی قیاس شما می‌توانید خروجی اکسل و یا pdf بگیرید و آن‌ها را با خانواده، دوستان و یا شریک مالی خود به اشتراک بگذارید.

ثبت دریافت و هزینه‌های روزانه

در این اپلیکیشن امکان ثبت دریافت و پرداخت‌های روزانه وجود دارد. به این ترتیب هیچ حساب و کتابی را نادیده نخواهید گرفت و حتی کوچک‌ترین هزینه‌ها را می‌توانید در این اپلیکیشن ثبت کنید.

نمایش نموداری حساب و کتاب‌ها

اپلیکیشن حسابداری قیاس می‌تواند حساب‌های بانکی جیب صندوق و ... را به صورت نموداری برای شما نمایش دهد تا بهتر بتوانید آن را تجزیه و تحلیل و آنالیز کنید.

افرودن شرح اسناد

ممکن است یک توضیح مهم یا یادآوری داشته باشید که بخواهید آن را وارد اپلیکیشن حسابداری کنید تا هنگام مرور دلیل انجام تراکنش را به یاد بیاورید. این کار در اپلیکشن قیاس امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در جزئیات لیست تراکنش‌ها شرح اسناد را نیز اضافه کنید.

ارائه گزارش‌های متنوع

همانطور که می‌دانید در یک اپلیکیشن حسابداری شخصی هر چقدر میزان ارائه گزارش‌های مختلف بیشتر باشد دقیق‌تر انجام شود، حساب و کتاب خود را بهتر مدیریت خواهید کرد. در اپلیکیشن حسابداری قیاس امکان دریافت انواع گزارش‌ها شامل گزارش‌ از مانده حساب، نمودارهای عملیات مالی روزانه هفتگی و ماهانه وجود دارد.

امکان مدیریت وام

شما می‌توانید وام خود را همراه با مشخصات دقیق اعم از مبلغ قسط، مبلغ کل اقساط، تعداد قسط‌ها، تعیین دوره بازپرداخت، نوع وام دریافتی و ... را در اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس ثبت کنید.ویژگی‌ها و امکانات حسابداری شخصی قیاس

- ثبت دریافت و پرداخت‌های روزانه

- نمایش نموداری حساب‌های بانکی، جیب، صندوق و موارد دیگر

- امکان ثبت، یادآوری و پیش بینی طلب، بدهی، هزینه و درآمد

- تعریف پسورد جهت ورود به نرم افزار جهت جلوگیری از دسترسی غیرمجاز سایر اشخاص

- امکان تهیه نسخه پشتیبان

نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس
نرم افزار حسابداری شخصی قیاس

نام

گروه نرم افزاری قیاس

ایمیل

admin@gheyas.com

شماره تماس

۰۲۱۶۱۹۵۲

آدرس

تهران خیابان وزرا(خالد اسلامبولی) - خیابان چهاردهم - خیابان هشتم - پلاک 34

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن حسابداری شخصی

پشتیبان گیری

دارای صندوق

"حساب بستانکار و بدهکار"

نمایش وام و اقساط

نمایش حساب ها

نمایش چک

صورتحساب

ایجاد رمز

تولید فاکتور

اتصال به بانک

تعریف لیبل

کنترل هزینه ها

نمایش گزارش به صورت گراف نمایی

اسکن و اپلود فایل

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب حسابداری شخصی قیاس
نسخه وب
نسخه iOS حسابداری شخصی قیاس
iOS
نسخه ویندوز حسابداری شخصی قیاس
ویندوز
نسخه لینوکس حسابداری شخصی قیاس
لینوکس
نسخه مکینتاش حسابداری شخصی قیاس
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر