پیوست

پیوست
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/01

برنامه حسابداری پیوست یک نرم افزار حسابداری و مالی انعطاف پذیر در پیاده‌سازی مدل‌های مختلف حسابداری می‌باشد و به گونه ای طراحی شده که می تواند با مدلهای مختلف حسابداری تطبیق پیدا کند. پیوست همچنین انواع گزارش‌های مالی با ساختار باز و منعطف حساب‌ها را به شکل کاملا ساده در اختیار حسابداران می‌گذارد.

برنامه حسابداری پیوست

برنامه حسابداری پیوست دارای محیطی ساده و روان است و ورود اطلاعات در آن سریع انجام می‌شود و عملیات حسابداری انواع شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاری و خدماتی را به طور کامل پوشش می‌دهد. نرم افزار حسابداری پیوست به راحتی با نرم افزارهای خزانه داری، خرید و تدارکات، اموال و دارایی ثابت، حقوق دستمزد هماهنگ شده و اطلاعات آنها را در قالب سند مالی به ثبت می‌رساند. 

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری پیوست می‌توان به تعریف کدینگ به صورت دلخواه، تعریف حساب ثابت و تفضیلی، معرفی الگوی سند، یادداشت گذاری و تعریف الگوی بستن حساب‌ها اشاره کرد. 

شرکت توسعه دهنده نرم افزار حسابداری پیوست

گروه نرم افزاری پیوست، از سال ۱۳۸۴ توسط دو شرکت نرم‌افزاری تشکیل شد، البته این گروه از سال ۱۳۷۷ نیز در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و اداری فعالیت داشتند. در حالت کلی، این گروه با داشتن تجربه کافی و هم چنین دارا بودن بیش از ۲۵۰ پرسنل در حوزه فنی و تخصصی، به یک مجموعه کاملا حرفه‌ای تبدیل شده است و به صورت پویا و منظم به فعالیتش ادامه می‌دهد.

به علاوه این گروه توانسته است بیش از ۴۰ عنوان نرم افزار را بر اساس تکنولوژی‌های روز دنیا تولید کند و همین امر باعث اعتماد هزاران خریدار در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف گردید.

گروه نرم افزاری پیوست، به دلیل ارائه راهکارهای پیوست در خدمت خریداران بخش‌های مختلف دولتی و کسب و کارهای خصوصی، مورد توجه قرار گرفته است که این بخش هم به فعالیت مستمر و تعهد بالای پیوست به ارائه و ارتقای کیفی بستگی داشته است‌.

گروه نرم افزاری پیوست، توسط کارشناسان حوزه فناوری و اطلاعات راه اندازی شد که هدف آن‌ها تولید سیستم‌های اتوماسیون سازمانی بود. این گروه با استناد به تجربه‌های قبلی خود، توانستند طیف وسیعی از محصولات نرم افزاری مورد استفاده در بخش مالی و اداری را تولید کنند.

از مهم‌ترین ویژگی آن‌ها، این است که از عملیات بخشی و فرابخشی در شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی پشتیبانی نسبتا کاملی می‌کنند و باعث پوشش‌دهی طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری یک سازمان مدرن می‌شوند.

شرکت توسعه نرم افزاری پیوست با داشتن ویژگی‌هایی مثل امکانات حرفه‌ای، مشتری مداری، قیمت مناسب و ارائه خدمات پس از فروش، توانسته است در جهت خدمات مالی و حسابداری ، به مقام بالایی نائل شود.

به دلیل انعطاف‌پذیری محصولات نرم افزاری پیوست، افرادی که از این محصولات خرید می‌کنند، کسب و کارهای کوچک تا سازمان‌های بزرگ دولتی را شامل می‌شود.

محصولاتی که این نرم افزار ارائه می‌دهد، با توجه به نوع، ابعاد، ماموریت و اهداف هر سازمان در اختیار خریدار قرار می‌گیرد.

محصولات و خدمات اپلیکیشن حسابداری پیوست

محصولات و خدمات این شرکت شامل نرم افزارهای مالی حسابداری، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، نرم افزارهای منابع انسانی و نرم افزارهای ارزی و صرافی است.

لین شرکت توانسته است با خدمت رسانی به صنایع، شرکت‌ها، ارگان‌های مختلف، مورد توجه بسیاری قرار گیرد. اتوماسیون اداری این شرکت در دیوان محاسبات کشوری، کشتیرانی جمهوری اسلامی بیمه معلم و شرکت آسان موتور استفاده می‌شود.

نرم افزار حسابداری پیوست نیز در بسیاری از شرکت‌های ایرانی در دسترس است. از جمله ویژگی‌های مهم این نرم افزار، ارتباط با سایر نرم افزارهای مرتبط مثل خزانه داری، حقوق دستمزد و خرید و تدارکات اموال و دارایی ثابت است. عملکرد این نرم افزار‌ها به گونه‌ای است که با ارسال عملیات اختصاصی خود به صورت کنترل شده در قالب سند مالی، فعالیت می‌کنند. این ویژگی به دلیل ارائه گزارش‌های مالی و حسابداری معتبر به مدیران در هر لحظه وجود دارد.

نرم افزار حسابداری پیوست، در سیستم‌های متمرکز یا توزیع شده قابلیت دارد و می‌تواند از عملیات سازمان‌های گسترده کشوری پشتیبانی به عمل آورد. از حسابداری تجمیعی و تلفیقی نیز بهره‌مند است. بر اساس نحوه پیاده سازی، گزارش‌ها می‌توانند به صورت آنلاین و یا آفلاین باشند. این شرکت در پی سال‌های متمادی، توانسته است با پیاده‌سازی این ساختار، در انواع شرکت‌های بزرگ و هولدینگ‌ها، تجربه کسب کند.

ویژگی‌های نرم افزار حسابداری پیوست

این نرم افزار با داشتن ویژگی‌های زیر، از سایر نرم افزارهای حسابی تمایز پیدا کرده است: 

الگوی سندی را برای آسان شدن ورود اسناد مالی معرفی کرده است، برای دسترسی کاربران به حساب‌ها در کلیه سطوح و به کلیه فرم‌های عملیاتی سطحی را تعیین کرده است. از نرم افزارهای خزانه‌داری، بازرگانی، انیار، اموال و تولید،‌ سند حساب‌داری را دریافت می‌کند. گزارش‌های اداری به کارتابل مدیران ارسال می‌شود. خلاصه‌ای از سند ماهانه برای ارائه به دفاتر تنظیم می‌کند. با گزارش‌گیری چند لایه، گزارش تراز دو، چهار، شش و هشت ستونی را انجام می‌دهد. برای اسناد و گزارش‌ها در حالت‌های مختلف، فرم چاپی تهیه می‌کند.


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار حسابداری پیوست

- معرفی الگوی سند جهت تسهیل ورود اسناد مالی

- تعیین سطح دسترسی کاربران به حساب‌ها در کلیه سطوح و دسترسی کاربران به کلیه فرمهای عملیاتی

- دریافت سند حسابداری صادر شده از نرم افزارهای خزانه داری، بازرگانی ، انبار، اموال ، تولید، پیمان و قراردادها و سیستم حقوق دستمزد

- ارسال گزارش‌های حسابداری به کارتابل مدیران در نرم افزار اتوماسیون اداری پیوست

- ارائه خلاصه سند ماهانه برای ارائه دفاتر و اسناد به صورت مکانیزه به سازمان امور مالیاتی

- گزارش تراز آزمایشی دو، چهار، شش یا هشت ستونی با گزارش گیری چندلایه

- تهیه فرم چاپی اسناد و گزارش‌‏ها در حالت‌های مختلف

نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست
نرم افزار پیوست

نام

گروه نرم افزاری پیوست

ایمیل

info@payvast.com

شماره تماس

۸۳۸۴۶

آدرس

تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، شکوفان۲، پلاک۱۱، ساختمان پیوست

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری-تجاری اداری

مدیریت انبار

سطح دسترسي براي كاربران

نمايش اشخاص با ريز كالاها و چكها

تبديل سندهاي موقت به دائم و بالعكس

ثبت هزينه در مغايرت گيري از بانك

اعلام سررسيد اتوماتيك مهلت تسويه فاكتورها

نمایش سود

اطلاعات نموداری

گزارش از گردش کالا طی دوره و کاردکس ریالی

راس چک

گزارش فصلی خرید و فروش

گزارش دفاتر و دارایی

چاپ و تولید بارکد

سیستم بایگانی اسناد و دبیرخانه

سیستم چند ارزی

ثبت قراردادهای کار

مدیریت حقوق کارمندان

اتصال به دستگاههای ساعت حضور و غیاب

تعریف چند صندوق

ثبت اطلاعات بارنامه

اتصال به ترازو

نسخه‌های موجود
نسخه وب پیوست
نسخه وب
نسخه اندروید پیوست
اندروید
نسخه iOS پیوست
iOS
نسخه ویندوز پیوست
نسخه لینوکس پیوست
لینوکس
نسخه مکینتاش پیوست
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر