نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/18

یکی از نرم افزارهای شرکت حسابداری همکاران سیستم، نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت نام دارد که برای فروشگاه‌ها در اصناف عمومی‌ و تخصصی طراحی شده است. از ویژگی‌های ممتاز نرم افزار حسابداری دشت سرعت و عملکرد مناسب آن روی انواع کامپیوتر یا صندوق‌های فروشگاهی به همراه امکان اتصال انواع کارتخوان بانکی، بارکدخوان، فیش پرینتر، ترازوی دیجیتال است.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت توانسته بهترین انتخاب را مطابق با شرایط و نیازهای فروشندگان خلق کند. استقرار، پشتیبانی و آموزش رایگان دشت در یک‌سال اول باعث استفاده هر چه آسان مشتریان از نرم افزار شده است. 

نرم افزار حسابداری دشت  به عنوان یکی از بهترین نرم افزار‌های صندوق‌های فروشگاهی در دسترس شماست تا بتوانید حسابداری فروشگاه و مطب خود را به ساده ترین روش ممکن انجام دهید.

این نرم افزار با افزایش سرعت و دقت در ثبت و نگهداری عملیات اصلی فروشگاه، افزایش کنترل‌های داخلی و امنیت عملیات مالی و نقدی فروشگاه و افزایش سهولت گزارش دهی در کسب وکارها نقش بسیار زیادی دارد . 

فروشگاه‌ها می‌توانند بدون هیچ تاخیری با استفاده از امکاناتی همچون بارکدخوان، ارائه سریع فاکتورهای فروش و ثبت حساب‌ها، از ازدحام پشت صندوق‌های فروشگاهی جلوگیری کنند.

برای خرید و ثبت سفارش نرم ‌افزار دشت همکاران سیستم در یک جلسه حضوری از نزدیک با امکانات موردنظرتان کار کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان نیز بهره‌مند شوید تا در مسیر درست قدم بردارید.

قابلیت‌های ویژه نرم افزار حسابداری ‌دشت نسخه عمومی

یکی از نسخه‌های ارائه شده توسط دشت همکاران سیستم ، نسخه عمومی ‌است که در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته برای کاربران ارائه می‌شود ‌.امکانات مشترکی که در بین سطوح نسخه عمومی‌ دشت همکاران سیستم یکسان است را در ادامه شرح خواهیم داد.

تعریف و گروه بندی نامحدود کالا و خدمت و و طرف حساب از امکاناتی است که در سطح پایه استاندارد و پیشرفته قرار دارد. همچنین در هر سه سطح شما می‌توانید به صورت خیلی سریع انواع فاکتور صدور کنید و تسویه آن‌ها را به شیوه‌های نقدی و غیر نقدی انجام دهید.

اگر قصد فروش به صورت نسیه را دارید می‌توانید صدور فاکتور خود را به صورت نسیه انجام دهید. از دیگر امکاناتی که در هر سه سطح دیده می‌شود، شامل تعلیق فاکتور فروش در صف‌های خرید مشتریان، جستجوی سریع کالا و خدمت بر اساس بارکد، جستجوی سریع طرف حساب بر اساس نام و شماره تماس، ارتباط مستقیم با انواع کارتخوان‌ها، ترازوهای دیجیتالی و چاپگرها اشاره کرد.

همچنین شما از همه سطوح نرم‌ افزار عمومی ‌دشت همکاران سیستم می‌توانید انواع گزارش از گردش حساب‌ها، گزارش کاردکس کالا به صورت تعدادی و ریالی، گزارش سود و زیان موجودی کالا، عملکرد روزانه و ... ، گزارش عملکرد خرید و فروش روزانه گزارش سود و زیان و ... را دریافت کنید.

در هر سه سطح ثبت عملیات بانکی مرتبط با چک مانند نقد کردن چک و واگذاری آن و ... انجام می‌گیرد. شما می‌توانید برای هر صندوقدار تعریف سطح دسترسی انجام دهید. از دیگر امکانات مشترک در بین سطوح نرم افزار حسابداری دشت می‌توان به ارسال و دریافت از اکسل پشتیبانی خودکار از اطلاعات و تهیه گزارش‌های قانونی مثل مالیات بر ارزش افزوده و فصلی اشاره کرد.

امکانات مشترک بین سطح استاندارد و پیشرفته نرم افزار دشت

تعریف نامحدود انبار، انبارگردانی و انتقال بین انبار و ثبت هزینه حمل در فاکتور خرید، تعریف اعتبار و گروه بندی طرف حساب، تعریف انواع تخفیف درصدی و مبلغی بر اساس نوع فروش، تقسیط فاکتور فروش و چاپ دفترچه قسط، تعریف فروشنده و پورسانت از امکانات مشترک بین دو پایه هستند.

 شما با خرید این دو نسخه می‌توانید انواع واحدهای سنجش مانند عدد، بسته و ... را تعریف کنید. همچنین چاپ و تولید و چاپ بارکد را انجام دهید. تعریف شرکت‌ها و محاسبه سود و زیان بر اساس سرمایه آن‌ها و تعریف و ثبت صورت هزینه‌های مختلف مانند اجاره برق و ... از امکانات مشترک بین این دو سطح است.

امکانات سطح پیشرفته نرم افزار حسابداری دشت

از امکاناتی که فقط شامل نسخه پیشرفته می‌شود، می‌توان به تعریف کالای اشانتیون، هدیه، ترکیب و تجزیه کالا، تعریف انواع تخفیف پلکانی و شرطی به مشتری با توجه به حجم خرید کالا، ورود و خروج امانی کالا و ... اشاره کرد.

شما در نسخه پیشرفته نرم افزار حسابداری دشت می‌توانید پشتیبان خود را در فضای ابری ذخیره کنید تا هیچ موقع از بین نرود. همچنین در این سطح امکان تعریف خودکار کالا بر اساس ویژگی‌های کالا مانند سایز رنگ و ... وجود دارد. همچنین شما می‌توانید چاپ چک را در این نسخه انجام دهید و کالر آیدی سفارش تلفنی دریافت کنید. همچنین امکان ارائه گزارش موجودی کالا بر اساس ویژگی‌های تعریف شده از امکانات مهم نسخه پیشرفته نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت است.

پشتیبانی نرم افزار دشت

پشتیبانی نرم افزار دشت به صورت تلفنی بوده و برای یکسال اول پس از خرید رایگان است. یعنی تا یک سال بعد از خرید، هر مشکلی داشتید، پشتیبانان نرم افزار دشت آن را حل خواهند کرد. 

دانلود رایگان نرم افزار دشت

نرم افزار دشت دارای دموی رایگان است. برای دانلود دموی رایگان کافیست به وب سایت این مجموعه و بخش درخواست دمو مراجعه نمایید. 

قیمت نرم افزار دشت

شروع قیمت نرم افزار دشت نسخه فروشگاهی عمومی در سال 1402 از مبلغ 1635000 تومان است. برای اطلاع دقیق و به روز از قیمت‌های نرم افزار دشت به وب سایت این مجموعه و بخش قیمت‌ها مراجعه نمایید. 

خرید نرم افزار دشت

برای خرید نرم افزار دشت در ابتدا باید نسخه و امکانات مورد نیاز خود در بخش خرید نرم افزار را کامل کنید. بعد از این مرحله ثبت سفارش و خرید انجام می‎گیرد.


امکانات و ویژگی‌های نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

- جلسه حضوری برای خرید و ثبت سفارش

- مشاوره رایگان

- سرعت و دقت بالا

نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نرم افزار نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت

نام

سپیدار سیستم (عضو گروه شرکت های همکاران سیستم)

ایمیل

info@sepidarsystem.com

شماره تماس

۸۱۰۲۲۰۰۰ -۸۱۰۲۲۲۲۲

آدرس

میدان ونک - خیابان عطار - پلاک 20

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری فروشگاهی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

ثبت سند اتوماتیک برای فاکتورها

گزارشگیری از دفتر روزنامه

گزارش سود و زیان

صدور پیش فاکتور

اعلام اتوماتیک سررسید چک‌ها

گزارش از دفاتر کل، معین، تفضیلی

انواع گزارشات چک ها

مدیریت انبار

محاسبه راس چک ها

اطلاعات نموداری

گزارش سود ناخالص

فروش فوری

امکان اتصال به ترازوهای دیجیتال

امکان اتصال به دستگاه های نمایشگر مشتری

امکان چاپ بارکد جهت کالاها

گزارشات دارایی

گزارشات سریالی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
اندروید
نسخه iOS نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
نسخه لینوکس نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر