زبانشناس

زبانشناس
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/10

یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی، در زمینه یادگیری زبان انگلیسی، اپلیکیشن زبانشناس است. برنامه زبانشناس، با داشتن قابلیت‌ها و امکانات گسترده و متنوع، به عنوان پرکاربردترین برنامه‌ها، شناخته می‌شود. اپلیکیشن زبانشناس، برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است. کافیست اپلیکیشن زبانشناس را از گوگل پلی یا وب‌سایت خودش، دانلود کرده و بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید. 

امکانات اپلیکیشن زبانشناس

در ادامه به برخی از قابلیت‌های ویژه برنامه زبانشناس اشاره خواهیم کرد.

امکان تقویت مهارت خوانداری و شنیداری در اپلییکشن زبانشناس

از قابلیت‌های اصلی و مهم برنامه زبانشناس، می‌توان به تقویت مهارت خواندن و شنیدن اشاره کرد. زبانشناس با ارائه و جمع آوری داستان‌های متنوع، مهارت ریدینگ را در کاربران بهبود می‌بخشد. دروس کلی موجود در این برنامه، حاوی یک متن، یک فایل صوتی و یک ویدئو است‌. 

با انتخاب هر درس توسط کاربر، گوینده‌ای، متن را بازگو کرده و کاربران به همراه آن، کلمات را دنبال می‌کنند. هم چنین، خواندن و گوش دادن به صورت هم زمان، باعث یادگیری بهتر لغات و تلفظ صحیح کلمات می‌شود. این روش یادگیری، به عنوان یک روش اثبات شده در جهان به حساب می‌آید. 

طبقه بندی دروس از سطح مبتدی تا پیشرفته در زبانشناس

تمامی دروس و دوره‌های موجود در اپلیکیشن زبانشناس، در سطح‌های مبتدی، متوسط، پیشرفته و فوق پیشرفته طبقه بندی می‌شوند. کاربران با توجه به سطح موردنظر خود، دروس را انتخاب می‌کنند. نکته مهم این است که کاربران بایستی در انتخاب سطح موردنظر خود عجله نکنند و دقت کافی در انتخاب آن داشته باشند. بهتر است از همان دوره مبتدی شروع به یادگیری کنند.

خواندن و گوش دادن به صورت هم زمان

اپلیکیشن زبانشناس، از کتاب داستان‌های انگلیسی مختلفی تشکیل شده است که دارای فایل صوتی نیز هستند. خواندن و گوش دادن به صورت هم زمان در برنامه یکی از ویژگی‌های مهم آن تلقی می‌شود. این ویژگی باعث افزایش کیفیت یادگیری به خصوص در زمینه ریدینگ دارد. 

از سایر ویژگی‌های مهم گنجانده شده در این بخش، امکان مشخص کردن لغاتی است که کاربر، معنی آن را بلد نیست. در این حالت کلمه موردنظر به رنگ زرد در می‌آید. برنامه زبانشناس، به مرور و به صورت روزانه، این کلمات را با روش‌های مختلف، آموزش می‌دهد.

امکان تبادل نظر بین کاربران

در اپلیکیشن زبانشناس، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخشی که تالار نام دارد، با سایر کاربران برنامه، تبادل نظر کنند و سوالات خود را مطرح نمایند. این قسمت هم از جمله بخش‌های مهم برنامه زبانشناس، به شمار می‌رود، زیرا باعث استفاده از تجارب یکدیگر و در نتیجه افزایش یادگیری می‌شود.

جعبه لایتنر اپلیکیشن زبانشناس

افزودن لغات به جعبه لایتنر، در برنامه زبانشناس نیز امکان پذیر است. استفاده از جعبه لایتنر، باعث می‌شود که کاربران با تمرین و تکرار بیشتر،مفاهیم دشوار را بهتر یاد بگیرند.‌هم چنین استفاده از جعبه لایتنر، از بهترین‌ روش‌های علمی محسوب می‌شود. در این روش، کاربران کلماتی که یادگیری‌شان دشوار است را مشخص می‌کنند و سپس در بازه‌های زمانی مختلف، مفهوم آن را به خاطر می‌سپارند. 

اگر موفق به یادگیری شدید، کلمه موردنظر در زمان دیرتری، تکرار می شود و در صورت عدم موفقیت، معنای کلمه نشان داده می‌شود. این فرآیند تا جایی ادامه می‌یابد که معنای هر کلمه به صورت کامل در حافظه بلند مدت، ثبت شود.

امکان دسترسی به ترجمه در دیکشنری‌های مختلف

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم اپلیکیشن زبانشناس، مشاهده ترجمه لغات در دیکشنری‌های مختلف است. برنامه زبانشناس، دیکشنری‌های آنلاین و آفلاین مختلفی را شامل می‌شود. در نتیجه، کاربر، امکان دسترسی به معانی لغات را در دیکشنری‌های مختلف خواهد داشت. اگر جز افرادی باشید که از دیکشنری خاصی استفاده می‌کنید، این قابلیت برایتان خیلی کاربردی خواهد بود.

امکان نمایش پیشرفت زبان آموزان به صورت نمودار

پیشرفت زبان آموزان برنامه زبانشناس، بر روی نمودار نشان داده می‌شود. با توجه به کیفیت عملکرد کاربران در دور‌ه‌ها و قسمت‌های مختلف برنامه، اطلاعات بر روی نمودار ثبت می‌شود. این قابلیت، به عنوان محرک خوب برای تشویق کاربران به حساب می‌آید و باعث بهبود یادگیری آن‌ها می‌شود.

تیم پشتیبانی اپلیکیشن زبانشناس

تیم پشتیبانی زبانشناس، از جمله قوی‌ترین تیم‌های پشتیبانی شناخته شده است. کاربران در هر بازه زمانی، به صورت ایمیل و یا از طریق تالار، می‌توانند با پشتیبانی برنامه زبانشناس، در تماس باشند و در هر ساعت از روز و هفت روز هفته سوالات خودشان را مطرح کنند.ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن زبانشناس

-  آموزش جذاب 

-  نمایش نموداری از پیشرفت شما

-  تعیین برنامه توسط این اپلیکیشن

نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس
نرم افزار زبانشناس

نام

zabanshenas.com

ایمیل

admin@zabanshenas.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

اتصال با اکانت گوگل یا فیس بوک

هوش مصنوعی

جعبه لایتنر

شبکه اجتماعی

افزایش مهارت Listening

افزایش مهارت Reading

افزایش مهارت Speaking

افزایش مهارت Writing

آموزش مجازی

آموزش آنلاین

یادگیری با فیلم

خرید درون برنامه ای

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز زبانشناس
ویندوز
نسخه لینوکس زبانشناس
لینوکس
نسخه مکینتاش زبانشناس
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

Farah Darvishzadeh

24 آذر 1400

متاسفانه بعد از آپدیت جدید بسیاری از آپشن هایی که در این اپلیکیشن بود (پخش خود کار وگزینه هایی که در لاینتر بود و...) حذف شده اند و پشتیبانی هم هیچ پاسخگو نیست

پَرنگ عنایت

16 آبان 1399

عالی میتونین با سازندش،هم در ارتباط باشین که داستانه ساخته برنامه رو گذاشته مطالعه کنیین👌🤞