تور کلمات

تور کلمات
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/05/17

همانطور که می‌دانید بازی‌های معمای کلمات  علاوه بر سرگرم کردن کاربران باعث افزایش تمرکز نیز می‌شود. یکی از  بازی‌های پرطرفدار در زمینه معمای کلمات، بازی تور کلمات نام دارد. بازی  تور کلمات در جشنواره وب و موبایل سال 98 جزو برندگان بوده است لذا قصد  داریم بازی تور کلمات را معرفی نماییم.

همانطور  که از اسمش مشخص است، در این بازی شما باید سرنخ را دنبال کرده و سپس  کلمات را پیدا نمایید. مراحل بازی ابتدا آسان بوده و رفته رفته مراحل سخت  شده و شما را به چالش خواهد کشید. این پازل بیش از 550 مرحله بسیار جذاب  دارد که می‌تواند هر بازیکنی را جذب خود کند.

ممکن  است در هر مرحله به مشکل بر برخورید و جواب معما را پیدا نکنید، در این  موقع می‌توانید از قدرت‌های مختلف برای پیدا کردن جواب کمک بگیرید (با خرج  کردن سکه از این قدرت استفاده کنید) جذابیت و ویژگی منحصر به فرد بازی این  است که شما می‌توانید پس زمینه مورد علاقه خود را هنگام بازی انتخاب کنید،  در واقع محیط بازی بر اساس سلیقه شما شخصی سازی می‌شود. با دعوت کردن  دوستان خود به این بازی می‌توانید سکه جمع کنید.

از  مزایای بازی الفبابا به عنوان بازی پازل و کلمات می توان به کیفیت بالای  بازی مراحل آسان به سخت امکان جمع کردن سکه، TEXT GAME و ... اشاره کرد. از  معایب آن نیز عدم امکان بازی دونفره و چندنفره عدم بازی سه بعدی و غیره  هست. بازی تور کلمات در نگاه شما چگونه بود؟ آیا توانست نظر شما را جلب  کند؟ آیا این اپلیکیشن را تا به حال دانلود و بازی کرده اید؟ ممنون که  همراه زینسی هستید.


ویژگی‌ها و امکانات بازی تور کلمات:

- وجودِ بیش از 550 مرحله جذاب

- انتخاب پس زمینه‌های مختلف

- دریافت سکه با دعوت دوستان

- استفاده از قدرت‌های مختلف در صورت پیدا نکردن جواب

نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات
نرم افزار تور کلمات

نام

بازی سازی کاسپیین

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان بازی پازل و کلمات

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

دو نفره

Text Game

Drag & Drop

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب تور کلمات
نسخه وب
نسخه iOS تور کلمات
iOS
نسخه ویندوز تور کلمات
ویندوز
نسخه لینوکس تور کلمات
لینوکس
نسخه مکینتاش تور کلمات
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

گهرنگار اعتماد

28 بهمن 1399

بازی شیرینیه ادم خوشش میاد

شهگل مقدم

23 آذر 1399

عالی عالی عالی واقعا عالیهههههه. بسیار شیرینه وکمک به اطلاعات عمومی میکنه فقط وقتی اشتباهی حذف میشه دوباره از اول شروع میشه اگه میشه از ادامه بازی شروع کنیم عالیه