هواشناس

هواشناس
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1400/08/08

هواشناس یک اپ هواشناسی پیشرفته با گرافیک زیباست که با دریافت اطلاعات از ۱۸ منبع معتبر، دقیقترین نتیجه را نشان می‌دهد. با وجود این برنامه در گوشی همراه، شما در هر ساعتی از شبانه روز که اراده کنید، با کمک معتبرترین منابع از وضعیت آب و هوا اطلاع پیدا می کنید.

نمایش درجه حرارت، میزان رطوبت هوا، سرعت وزش باد، وضعیت جوی و همچنین پیش بینی وضع هوا در هفته آینده، هواشناس را به یکی از کاملترین اپلیکیشنهای هواشناسی تبدیل کرده و در هر نقطه از ایران که باشید، می‌توانید از اپلیکیشن هواشناس استفاده کنید، چرا که این اپلیکیشن تمامی استان‌ها و شهرهای ایران را پشتیبانی می‌کند. کاربران این امکان را دارند که شهر مورد نظر خود را به لیست شهرهای موجود در برنامه اضافه کنند. برای این کار با زدن آیکن + در سمت چپ صفحه شهر مورد نظر به لیست اضافه شده و سپس برنامه به‌روزرسانی شود. پس از به‌روزرسانی شهرها به‌صورت اسلاید قابل دسترسی خواهند بود.

می‌توانید از هشدار هواشناس چند ساعت قبل از بارندگی استفاده کنید تا هم خیس نشوید و هم در ترافیک ناشی از بارش باران نمانید. یا اگر اهل پیادهروی هستید، با آگاهی از وضعیت هوا و احتمال بارندگی در چند ساعت آینده الباس و کفش مناسب بپوشید؛ اما برای دریافت برخی از امکانات خاص، مانند دریافت آب و هوا بدون نیاز به اینترنت و به صورت پیامکی، هشدار پیامکی و ایمیلی بارش باران و برف و برخی امکانات دیگر نیاز به پرداخت هزینه است.

برای بسیاری از کاربران جالب است بدانند که این اپلیکیشن وضعیت آب و هوای چه مدتی را در اختیار کاربران قرار میدهد. شما با استفاده از این اپلکیشین از وضعیت آب و هوایی 24 ساعت آینده (به صورت ساعتی) و 10 روز آینده (به‌صورت روزانه) مطلع می شوید.

کاربران این امکان را دارند که در زمانی کوتاه اپلیکیشن هواشناس را دانلود و نصب کنند. سپس با لمس صفحه نمایش تلفن همراه با انگشتان، دقیقترین اطلاعات آب و هوایی در اختیار کاربران قرار داده می شود.

به طور کلی این برنامه دارای مزایایی از قبیل امکان اطلاعات درست و به روز، ارائه اطلاعات از وضعیت هواشناسی در رابطه باساعات آینده، امکان برقراری ارتباط با GPS، نمایش مقدار رطوبت و سرعت باد، قابلیت ذخیره چند شهر و محیط گرافیکی مناسب است.


 ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن هوشناس:

- امکان مشاهده میزان رطوبت هوا
- نمایش درجه حرارت
- سرعت وزش باد
- اطلاع دقیق از وضعیت آب و هوا
- استفاده از چندین منبع بین‌المللی و ارائه اطلاعات معتبر
- اطلاعرسانی توصیهها و هشدارهای صادره از سازمان هواشناسی کشور
- نمایش تقویم تاریخ شمسی و قمری

نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس
نرم افزار هواشناس

نام

فرهاد شیرزاد

ایمیل

support@havashenas.org

ویژگی ها
ویژگی به عنوان آب و هوا

اطلاعات به روز

محیط گرافیکی

اطلاعات درست

قابلیت جستجو

نمایش سرعت باد

رطوبت

بررسی ساعت ها آینده

ارتباط با gps

قابلیت ذخیره چند شهر

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب هواشناس
نسخه وب
نسخه iOS هواشناس
iOS
نسخه ویندوز هواشناس
ویندوز
نسخه لینوکس هواشناس
لینوکس
نسخه مکینتاش هواشناس
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر