Wave Accounting

Wave Accounting
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/01/19

نرم افزار حسابداری Wave یک پلت فرم حسابداری مبتنی بر وب است که برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مدیریت درآمد، هزینه‌ها، پرداخت‎ها و فاکتورها طراحی شده است. با ابزارهای تطبیق بانک Wave، کسب و کارها می‌توانند تمام اطلاعات حساب بانکی و کارت اعتباری را در زمان واقعی مدیریت کنند تا کارایی و دقت حسابداری را بهبود بخشند.

نرم افزار حسابداری Wave

نرم افزار حسابداری Wave یک برنامه حسابداری ابری، مناسب برای مشاغل کوچک است. حسابداری موج یا wave همیشه در تلاش است تا با اضافه کردن ویژگی‌ها و امکانات مختلف امکان کار و حسابداری را برای مشاغل کوچک راحت‌تر کند و در میان چند برنامه دیگر نیز ارائه داده است.  اپلیکیشن حسابداری Wave به صورت رایگان ارائه شده و در صورتی که نمی‌خواهید در ابتدای کار هزینه‌ای برای امور مالی و حسابداری خود در نظر بگیرید، گزینه‌ای مناسب است.

از آنجایی که اپلیکیشن حسابداری Wave مبتنی بر ابر است، مکان برای شما محدودیتی ایجاد نمی‌کند و از هر کجا و به هر تعداد کاربر می‌تواند از آن استفاده کند. اپلیکیشن حسابداری موج این امکان را به شما می‌دهد تا فاکتور صادر کنید و امور مالی خود را بررسی کنید. هزینه‌های خود را ثبت کنید و گزارش‌های مورد نیاز را دریافت نمایید.

صدور فاکتور و مدیریت تراکنش‌های این برنامه بسیار راحت و از نظر کاربران هیچ ایرادی ندارد. رابط کاربری زیبا و شیک موجب می‌شود تا از کارکردن طولانی مدت با آن خسته نشوید. اما لازم به ذکر است که بخش حقوق و دستمزد به اندازه سایر بخش‌ها راحت و کارا نیست.

قابلیت‌های نرم افزار حسابداری Wave

نرم افزار حسابداری آنلاین ویژگی‌هایی از جمله صورتحساب، صورتحساب، پیگیری پرداخت، مدیریت حقوق و دستمزد، مدیریت مالی، پردازش کارت اعتباری و اسکن رسید را فراهم می‌کند. 

کسب‌وکارها می‌توانند گزارش‌هایی را با کمک نرم افزار حسابداری Wave تولید کنند که شامل داده‌های مختلفی مانند مالیات بر فروش، ترازنامه، جریان نقدی، سود/زیان و موارد دیگر باشد.

داشبورد Wave شامل یک ابزار فاکتور است که پرداخت‌های فاکتور را جمع آوری می‌کند. یک صاحب کسب و کار کوچک می‌تواند الگوهای صورتحساب قابل تنظیم را بر اساس نیازهای تجاری منحصر به فرد انتخاب کند. فاکتورها را می‌توان از طریق ایمیل ارسال کرد.

ویژگی پردازش کارت اعتباری نرم افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا پرداخت‌ها را به صورت آنلاین جمع آوری کنند. فاکتورهای مکرر و ویژگی‌های پرداخت خودکار برای مشتریان عادی نیز در دسترس است.

نحوه استفاده از نرم افزار حسابداری Wave

Wave Accounting نیازی به دانلود ندارد و از دستگاه‌های متصل به وب قابل دسترسی است. داده‌ها را می‌توان از برنامه‌های دیگر مانند Quickbooks وارد کرد. از طریق یک رابط آنلاین، کاربران می‌توانند به داشبوردهای بصری، گزارش دهی، ابزارهای صورتحساب و موارد دیگر دسترسی داشته باشند.

مخاطبانِ هدف و هزینه نرم افزار حسابداری Wave

حسابداری موج توسط صاحبان مشاغل کوچک، فریلنسرها، حسابداران، حسابداران و تهیه کنندگان مالیات استفاده می‌شود. حسابداری موج رایگان است. البته باید یادآور شویم که پلن‌های ارتقا یافته با ویژگی‌های بیشتر برای سایر محصولات Wave در دسترس هستند.

کاربرد حسابداری موج 

در ادامه کاربرد حسابداری موج را شرح می‌دهیم:

صورتحساب

در حالت کلی با استفاده از نرم افزار Wave  از تعقیب مشتریان برای پول دست بردارید. این برنامه صورتحساب شما را به دست می‌گیرد. با کمک نرم افزار حسابداری Wave می‌توانید  فاکتورهای پرداخت نشده را کاهش دهید، از درآمد خود مطلع شوید و سریعتر پرداخت کنید.

پرداخت سریع

راحتی مشتریان و کاربران شما اهمیت بسیار زیادی دارد. به مشتریان خود امکان پرداخت با یک کلیک با استفاده از کارت اعتباری، انتقال بانکی یا Apple Pay را بدهید.

حسابداری

درآمد و هزینه‌های کسب و کار خود را بدون دردسر پیگیری کنید. با کمک نرم افزار حسابداری Wave بر جریان نقدینگی خود نظارت داشته باشید، سازماندهی کنید و از تعریق فصل مالیات خودداری نمایید. 

بانکداری

Wave Money به طور خودکار هزینه‌ها و درآمد شما را با نرم افزار حسابداری ما همگام می‌کند. 

حقوق و دستمزد

در عرض چند دقیقه به کارکنان خود و خودتان حقوق پرداخت کنید. ابزار حقوق و دستمزد خود را برای صاحبان مشاغل کوچک ساخته شده است. 

استفاده از این بخش بسیار آسان است و در حین حرکت به شما آموزش داده می‎شود.

مخاطبان هدف حسابداری موج

در ادامه بیان می‌کنیم که نرم افزار حسابداری موج مناسب چه کسانی است.

مشاوران

تیم حسابداری موج، متشکل از کارشناسان حسابداری، حسابداری و حقوق و دستمزد در کنار شما هستند تا شما را راهنمایی کنند یا کاری را برای شما انجام دهند.

Wave به بیش از 2,000,000 صاحب مشاغل کوچک آمریکای شمالی کمک کرده است تا کنترل امور مالی خود را در دست بگیرند. Wave برای صاحبان مشاغل کوچک ساخته شده است.

پیمانکاران

پیمانکاران نیز از Wave برای مدیریت پول خود استفاده می‌کنند. هزینه‌های کسب و کار خود را با ابزار حسابداری رایگان Wave پیگیری کنید.

مشاوران

مشاوران نیز می‌توانند از Wave برای مدیریت پول خود استفاده نمایند. صورت‌حساب‌ها و پرداخت‌های مکرر را برای مشتریان تنظیم کنید.


کارآفرینان خوداشتغال

کارآفرینان خوداشتغال برای مدیریت درآمد و پول خود از Wave استفاده می‌کنند. با اطمینان به کارکنان و حتی خودتان حقوق پرداخت کنید.

فریلنسرها

Wave به فریلنسرها کمک می‌کند تا پول خود را مدیریت کنند. ایجاد و ارسال فاکتورهای حرفه‌ای در چند دقیقه توسط Wave

 انجام می‌گیرد.


امکانات اپلیکیشن  حسابداری Wave Accounting

        - ادغام حسابداری خودکار و یکپارچه

        - صدور فاکتور 

        - دریافت خودکار پرداخت کارت های اعتباری و پرداخت های بانکی 

        - سازماندهی محتوای فاکتورها با موارد خط کشیدی و سازماندهی شده 

        - اطلاعات کامل از جریان پول

        - شرایط پرداخت قابل تنظیم

        - ارسال رسیدهای پرداخت حرفه ای 

نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting
نرم افزار Wave Accounting

نام

Wave

ایمیل

media@waveapps.com

آدرس

235 Carlaw Ave, Suite 501 Toronto, ON, M4M 2S1

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری ابری

تعریف کالا و خدمت

داشبورد مدیریتی

تعریف سطوح کاربری

صدور فاکتور و پرداخت آنلاین

پشتیبانی آنلاین 24/7

گزارش سود و زیان

مدیریت انبار

گزارشات دارایی

مدیریت حقوق و دستمزد

تعریف حساب های بانکی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

اتصال به دستگاه POS

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید Wave Accounting
اندروید
نسخه iOS Wave Accounting
iOS
نسخه ویندوز Wave Accounting
ویندوز
نسخه لینوکس Wave Accounting
لینوکس
نسخه مکینتاش Wave Accounting
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

آندیا شریفیان

27 اسفند 1399

این یک برنامه رایگان هست و برای مشاغل نوپا و استارت آپ ها و فریلنسرها بسیار عالیست. شما لازم نیست هزینه‌ای برای استفاده از برنامه ویو پرداخت کنید و میتوانید خدمات حسابداری خودتان را به صورت رایگان انجام دهید. رابط کاربری و طراحی این برنامه فوق العاده هست و هنگام کار کردن طولانی مدت با آن دچار خستگی نمی‌شوید.