Vpn fast secure vpn proxy

Vpn fast secure vpn proxy
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/20

Vpn fast secure vpn proxy، از جمله معروف‌ترین vpnهایی است که امروزه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy دارای ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد است که در ادامه به تمامی ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت.

فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy

Vpn fast secure vpn proxy وی پی ان کاملا رایگانی است که دارای پهنای باند کاملا نامحدود، با سرعت خیلی بالا برای تماشای فیلم و ویدیو است. از امنیت وای فای و حریم خصوصی کاربران محافظت می‌کند. استفاده از آن بسیار آسان بوده و تنها با کلیک یک گزینه، متصل می‌شود. دارای Ip جعلی است و در این اپلیکیشن نیازی به نام کاربری، رمز عبور و ثبت‌نام نیست.

فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy حریم خصوصی دارد و کد منبع آن باز نیست. متاسفانه وب‌سایت رسمی آن از دسترس خارج شده و در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۱، به روز‌رسانی شده است.

ویژگی‌های Vpn fast secure vpn proxy

از جمله ویژگی‌های این فیلتر شکن، که کاربران زیادی را هم به خود جذب کرده است می‌توان به این موارد اشاره کرد: 

اجرا در پیش زمینه موبایل

در پیش‌زمینه موبایل نیز اجرا می‌شود، یعنی حتی اگر کاربر به فیلتر شکن متصل نباشید، نرم‌افزار هم‌چنان در حال اجراست.

دسترسی به اتصالات شبکه در فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy

به اتصالات شبکه و محتویات داخل آن، دسترسی کامل دارد و می‌تواند آن را تغییر دهد. حالت لرزشی دستگاه را کنترل کرده و از حالت استراحت دستگاه جلوگیری می‌کند. 

توانایی دریافت داده‌ها از اینترنت را دارد و می‌تواند اتصالات وای فای را مشاهده کند. هنگامی که دستگاه روشن شود، این نرم افزار اجرا خواهد شد.

رمزنگاری اتصالات کاربر به اینترنت

Fast vpn، به عنوان یک ابزار ساده، قادر است با رمزنگاری اتصالات کاربر به اینترنت و هم‌چنین پنهان کردن محل استقرار کاربر، کار خود را به بهترین نحو انجام دهد. نکته قابل توجه این است که این فیلتر شکن از کاربران خود در مقابل نهاد‌های نظارتی و افراد مراقبت می‌کند.

لازم به ذکر است که فیلترشکن‌ها به عنوان یک ابزار قدرتمند، توانایی حفظ حریم خصوصی و مقابله با سانسور اینترنت را دارند. باید دقت کرد که استفاده از ابزارهایی که فیلترینگ را دور می‌زنند، بدون شناخت و ارزیابی کافی سبب بروز مشکلات و خطراتی برای کاربر خواهد شد، زیرا این فیلترشکن‌ها می‌توانند ترافیک آنلاین و فعالیت‌های کاربران را رصد کنند و آن‌ها را به یک هدف برای جمع آوری اطلاعات تبدیل کنند.

ذخیره و رصد فعالیت کاربران در Vpn fast secure vpn proxy

نکته قابل توجه این است که در صفحه گوگل پلی این نرم افزار قید شده است که این وی پی ان، هیچ اطلاعاتی را از کاربران خود ذخیره نکرده و فعالیت آن‌ها را رصد نمیکند، در حالی که در سند حریم خصوصی آن که در سال ۲۰۱۷ به روز‌رسانی شده، عنوان کرده است که اطلاعاتی از قبیل اطلاعات دستگاه، آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی کاربر ضبط می‌شود.

هم چنین با توجه به محتویات سند حریم خصوصی، برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز برای محافظت و ایمن کردن اطلاعات کاربران از روش‌های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسبی استفاده می‌کنند. اشاره‌ای به نحوه ایمن سازی، مدت زمان ضبط و نگهداری داده‌های کاربران نشده است. هم چنین طبق گفته این شرکت، در صورت اجازه کاربران یا ضرورت‌های قانونی، توانایی فروش اطلاعات کاربران را دارند.

البته در مورد ضرورت‌های قانونی، اطلاعات بیشتری ارائه نشده است. در سند حریم خصوصی این فیلترشکن معلوم نشده است که بر اساس قوانین حریم خصوصی کدام منطقه در جهان فعالیت می‌کند.

Vpn fast، توسط شرکت Hotspot vpn pte ltd توسعه و ارائه شده است، ولی صحبت‌هایی در مورد این شرکت موجود است که نشان می‌دهد که گزارش وب‌سایت top 10 vpn، این شرکت جز شرکت‌هایی است که احتمالا به صورت مخفیانه متعلق به چین است.

هم چنین Super vpn unblock Master نیز توسط این شرکت ارائه شده بود که هم اکنون از گوگل پلی حذف شده است.

سه فیلترشکن دیگری که توسط این شرکت ارائه شده به نام های Vpn fast_ secure vpn proxy، Vpn fast_ secure vpn Tunnel، speed_ super vpn است که هر سه مورد دارای سند حریم خصوصی مشترک هستند.

نکته بسیار مهم در مورد فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy این است که این فیلتر شکن در سال ۲۰۲۰ تولید شده است ولی لینک سند حریم خصوصی نشان‌دهنده آخرین به روز رسانی آن در سال ۲۰۱۷ است. پس متوجه می‌شویم که ممکن است این شرکت، فیلترشکن‌های دیگری نیز ارائه کرده باشد که از گوگل پلی حذف شدند و این شرکت از همان سند حریم خصوصی قبلی برای تمامی فیلترشکن‌های خود استفاده کرده است.


مزایا و امکانات فیلترشکن Vpn fast secure vpn proxy :

- رمزنگاری اطلاعات

- اجرا در پیش زمینه موبایل

نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy
نرم افزار Vpn fast secure vpn proxy

نام

supershell

ایمیل

shellapps.dev@gmail.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان پروکسی و وی پی ان

Tunnel کردن

مرورگر داخلی (Anonymous)

نمایش گراف DL/UP

Multi-Protocol

Kill Switch

Peer-to-Peer

Remote Access

نسخه‌های موجود
نسخه وب Vpn fast secure vpn proxy
نسخه وب
نسخه اندروید Vpn fast secure vpn proxy
نسخه iOS Vpn fast secure vpn proxy
iOS
نسخه ویندوز Vpn fast secure vpn proxy
ویندوز
نسخه لینوکس Vpn fast secure vpn proxy
لینوکس
نسخه مکینتاش Vpn fast secure vpn proxy
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر