بررسی کلی

نرم افزار tor browser ارتباطات شما را در یک شبکه توزیع شده محافظت می‌کند. با کمک این برنامه می‌توانید یک گشت و گذار ایمن و کنترل شده در اینترنت داشته باشید. مرورگر تور یک پروژه متن باز است که بابت دانلود آن، نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد.

نرم افزار tor browser ، ارتباطی امن و مطمئن

حفظ امنیت اطلاعات در دنیای امروزی، اهمیت بسیار زیادی دارد. برای جلوگیری از هک و سو استفاده از اطلاعات، مجبور به پیدا کردن راهی مطمئن برای ورود به دنیای گسترده اینترنت هستیم. یکی از روش‌های مطمئن استفاده از مرروگر تور است.

این برنامه حریم خصوصی شما را در دنیای گسترده وب را بر عهده دارد. همچنین اگر به محافظت اطلاعات در مقابل تجزیه و تحلیل ترافیک و درصد شبکه نیاز دارید، این برنامه راه حل مناسبی است.

با استفاده از این نرم افزار، هیچ کس نمی‌تواند سایت‌هایی که از آن‌ها بازدید می‌کنید را مشاهده کند. همچنین مکان فیزیکی شما را با کسی به اشتراک گذاشته نمی‌شود. از همه مهم‌تر این که شما می‌توانید به همه سایت‌های مسدود شده جهان، به راحتی و خیلی سریع دسترسی داشته باشید.

هدف از توسعه مرورگر تور ، ایجاد راهی مطمئن برای استفاده از اینترنت با رعایت بیشترین حریم خصوصی است. برای تحقق این هدف، هدایت ترافیک را از چندین سرور مختلف انجام می‌دهد و در هر مرحله، اطلاعات را رمزگذاری می‌کند. 

مزایای فیلترشکن تور برای کاربران

یکی از مزایای مهم فیلترشکن تور داشتن نسخه‌های اندروید، ویندوز، مک و لینوکس است. در هر یک از نسخه‌های ذکر شده، می‌توانید این مرورگر را به راحتی دانلود و نصب کنید.

از دیگر مزایای مرورگر تور ، قابل حمل بودن آن است. به این معنی که حتی اگر مایل به نصب برنامه نیستید، این نرم افزار قابلیت اجرا در درایو فلش USB را نیز دارد . به این ترتیب بدون نصب نیز می‌توانید آن را اجرا و استفاده نمایید.

این مرورگر برای حفظ ناشناس بودن شما از قبل پیکربندی شده است. می‌توانیم بگوییم که این برنامه یکی از برنامه‌های قابل اعتماد و کاربردی در دنیای اینترنت است که شما می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. 

نحوه پشتیبانی و بررسی مشکلات در نرم افزار tor browser

اگر  هنگام استفاده از این برنامه دچار مشکل شدید و به پشتیبانی نیاز داشتید، چندین راه مختلف وجود دارد. مثلا می‌توانید بخش سوالات متداول این برنامه را مطالعه کنید. شاید پاسخ مشکل شما در آن جا نهفته باشد.

همچنین با مطالعه اسناد و مدارک تور، ممکن است راه حلی برای مشکل خود پیدا کنید. همچنین در این برنامه، بخش آرشیو گفتگوها وجود دارد که با مراجعه به این قسمت، احتمالا راه حل مشکل خود را پیدا کنید.

اگر از چندین راه ذکر شده، راه حلی برای مشکل خود پیدا نکردید، می‌توانید از طریق ایمیل این برنامه، به آدرس [email protected] با پشتیبانان ارتباط برقرار کنید.

ویژگی‌های عمومی‌مرورگر تور 

از ویژگی‌های فیلترشکن تور می‌توانیم به رمزگذاری پیچیده اطلاعات قبل از ارسال آن‌ها از طریق اینترنت و رمز گشایی خودکار داده‌ها در سمت مشتری اشاره کنیم.  این برنامه اطلاعات شما را برای سرور‌ها و وب سایت‌های مختلف، ناشناس باقی می‌گذارد. 

از دیگر ویژگی‌های نرم افزار tor browser، :قابلیت مسیریابی داده‌ها از سرویس‌ها و برنامه‌های مخفی در پشت فایروال است. برای نصب مرورگر تور در اندروید به گوگل پلی، برای دانلود نسخه‌های دیگر به وب سایت این مجموعه و دیگر وب‌سایت‌های ارائه دهنده لینک دانلود مراجعه نمایید. 


امکانات کلی برنامه نرم افزار tor browser :

- در دسترس بودن برای پلتفرم‌های لینوکس، ویندوز، اندروید و مک

- قابل حمل بودن و استفاده بدون نصب برنامه از طریق USB

- رمزگذاری پیچیده داده‌ها قبل از ارسال

- رمزگشایی خودکار داده‌ها در سمت مشتری

- قابلیت مسیریابی داده‌ها از سرویس‌ها و برنامه‌های مخفی در پشت فایروال

- عدم فاش IP منبع

Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser
Tor Browser

این نرم‌افزار به درد چه کسانی می‌خورد؟

برای کسانی که به دنبال برنامه‌ای برای حفظ امنیت اطلاعات خود در دنیای اینترنت هستند.

ویژگی های Tor Browser به عنوان پروکسی و وی پی ان

  • Tunnel کردن
  • مرورگر داخلی (Anonymous)
  • نمایش گراف DL/UP
  • Multi-Protocol
  • Kill Switch
  • Peer-to-Peer
  • Remote Access

نسخه های موجود Tor Browser

اطلاعات ناشر

نام : torproject

ایمیل: [email protected]

نمایش وب سایت

بررسی کلی
محیط کاربری
پشتیبانی
مزایا
معایب
نتیجه بررسی