تلوبیون

تلوبیون
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/04/31

با تلوبیون نه تنها می‌توانید به تماشای پخش زنده شبکه‌های تلویزیونی بپردازید، بلکه به آسانی به تمامی آرشیو برنامه‌های صدا و سیما به صورت زمان‌بندی شده دسترسی داشته دارید. در این صورت اگر فرصت تماشای برنامه مورد علاقه خود را نداشتید، این شانس را  دارید که در زمان دیگری به تمامی آن‌ها دسترسی داشته باشید.

از قابلیت های مهم تلوبیون می‌توان به آرشیو مسابقات فوتبالی داخلی و خارجی به همراه لحظات مهم و حساس بازی‌های فوتبالی اشاره کرد. این قابلیت برای علاقه مندان به فوتبال اهمیت ویژه ای دارد. به ویژه اینکه هنگام تماشای برنامه مورد علاقه شما می توانید ویدئو را عقب و جلو کنید یا اینکه برنامه را متوقف کنید. با این امکان علاقه مندان به فوتبال و سایر برنامه های ورزشی می توانند بارها و بارها صحنه مورد علاقه خود را تماشا کنند. 

از دیگر امکانات این برنامه امکان ذخیره سازی همه‌ی برنامه‌ها با 3 کیفیت و حجم متفاوت می‌باشد. به این ترتیب می توانید برنامه های دلخواه خود را با کیفیت های متفاوت ذخیره کنید و در زمان مناسب آن‌ها را مجددا تماشا کنید.

با این برنامه شما می‌توانید در هر ساعت و زمانی به برنامه‌های مورد علاقه‌ خود دسترسی پیدا کنید. با استفاده از تلوبیون شما می توانید زمان بندی خود را برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود داشته باشید و دیگر مجبور نیستید برای تماشای برنامه مورد علاقه خود سرساعت مشخص در منزل داشته باشید یا اینکه برای تماشای ماسبقه فوتبال تا دیروقت بیدار بماند.

تلوبیون حداقل 4 و حداکثر 15 کانال اختصاصی دارد. شبکه های جام،  نوا، نما، حبیب، لبیک، جوانه، ایام و... به صورت اختصاصی از تلوبیون قابل  دسترسی هستند

به طور کلی پخش زنده، امکان دانلود برنامه ها، دسترسی به آرشیو سریال های مختلف،  دارا بودن پشتیبانی، امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها و دسترسی به آرشیو مسابقات برخی از مزایای این برنامه به شمار می روند.  عدم دسترسی به رادیو و عدم امکان پخش زنده اماکن مختلف از معایب آن محسوب می شوند. 

اگر به دنبال اپ اندرویدی برای تماشای برنامه های تلویزیونی هستید، تلوبیون می تواند تمام انتظارات شما را برآورده کند. آیا شما از تلوبیون استفاده کرده‌اید؟ خوشحال می‌شویم نظر و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.


امکانات برنامه پخش زنده تلویزیون تلوبیون:

- پخش زنده برنامه‌های تلویزیونی
-پوشش تمام شبکه ها از جمله شبکه های استانی
- ارائه برنامه ها در دسته‌بندی فیلم، سریال و کارتن
- آرشیو کاملی از برنامه‌های تلویزیونی جذاب و محبوب با زمان بندی
- آرشیو کاملی از مسابقات فوتبال
- بخش ویژه کودکان و انیمیشن های با کیفیت مطلوب
- امکان ذخیره کردن برنامه‌ها در سه کیفیت متفاوت

نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون
نرم افزار تلوبیون

نام

سیما رایان شریف (سیمرا)

ایمیل

support@telewebion.com

شماره تماس

۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۵۶

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان تلویزیون اینترنتی

پخش زنده

آرشیو سریال‌ها

آرشیو مسابقات ورزشی

امکان دانلود

جست و جو

لیست علاقمندی‌ها

دریافت نوتیفیکیشن

تایم شیفت

استفاده رایگان

کانال اختصاصی

پشتیبانی

پخش زنده اماکن مختلف

پخش رادیو

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز تلوبیون
ویندوز
نسخه لینوکس تلوبیون
لینوکس
نسخه مکینتاش تلوبیون
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر