نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)

نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/22

یکی از نرم افزار داروخانه‌ای، نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن) است. شرکت ارقام پردازان برآن شده تا نرم افزار آرسن را جهت کنترل و بررسی اطلاعات دارویی و بیمه ای فارماکوپه دارویی ایجاد نماید. در بررسی این نرم افزار باید اشاره کرد که آگاهی از اطلاعات دارویی و شرایط بیمه ای و قیمت آزاد داروها بصورت آنلاین درآن موجود است.

نرم افزار داروخانه تبیان

نرم افزار داروخانه تبیان دارای امکانات متعددی از جمله نمایش اطلاعات دارویی اعم از کد ملی دارو و موارد مصرف، تداخالات دارویی، امکان جستجو دارو با اسکن بارکد و یا به صورت صوتی، نمایش اطلاعات بیمه‌ای و اطلاع از قیمت آزاد داروهاست. 

این نرم افزار در جهت مدیریت داروخانه طراحی شده  و به قسمت حسابداری نیز متصل می‎شود. امکان فاکتور دهی و دریافت گزارش عملکرد صندوق، دریافت گزارش فروش روزانه و بررسی تغییرات شرایط بیمه از جمله امکاناتی است که نرم افزار تیبان در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان، می‌توانید تاریخ دارویی را بررسی و کنترل کنید و تاییدیه اینترنتی نسخه‌های دارویی را بگیرید و نسخه‌ها را قبل از ارسال به بیمه بررسی کنید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

امکانات نرم افزار داروخانه تبیان

در ادامه به بررسی امکانات نرم افزار داروخانه تبیان می‌پردازیم:

ثبت نسخ و انبار

نرم‌ افزار داروخانه آرسن می‌تواند چرخه فروش کامل یک داروخانه را در اختیار بگیرد. به این ترتیب صاحبان داروخانه‌ها با عملکردی بسیار ساده می‌توانند داروخانه خود را مدیریت کنند. امکان مدیریت فعالیت داروخانه از زمان قرار گرفتن دارو در انبار تا مرحله فروش و دریافت مبلغ وجود دارد. همه مراحل ثبت و رسیدگی به وضعیت تراکنش، قابلیت گزارشگیری، جستجو و مرتب سازی نیز دارد.

حسابداری نرم افزار داروخانه

در یک داروخانه نیاز به عملیات حسابداری نیز وجود دارد. هر چقدر حسابداری داروخانه بهتر باشد، عملیات حساب و کتاب با دقت دقیقی انجام می‌شود. نرم‌افزار حسابداری تبیان دارای بخش حسابداری نیز هست. بهره‌بندی از محاسبات حرفه‌ای پنل حسابداری نرم‌افزار تبیان کافیست عملیات مالی روزانه خود را به صورت کلی وارد نرم‌افزار کنید. در این بخش امکان مدیریت خرید و فروش روزانه پرداختی وجود دارد.

صندوق مکانیزه فروش داروخانه

آیا در داروخانه خود از باجه صندوق استفاده می‌کنید؟ اگر جوابتان به این سوال مثبت است، می‌توانید از صندوق مکانیزه فروش داروی تبیان بهره‌مند شوید.

در این بخش امکان ارسال مبالغ صندوق مستقیماً به دستگاه‌های کارت خوان وجود دارد. این مرحله به صورت کاملاً مکانیزه انجام می‌شود. با استفاده از این صندوق مکانیزه فروش دارو شما می‌توانید همه خطاهای انسانی را حذف کنید و بدون خطا صندوق داروخانه خود را مدیریت نمایید. در این بخش همه تراکنش‌های مالی فروش مدیریت می‌شود.

اتصال به سامانه بیمه سلامت

در نرم‌ افزار داروخانه آرسن یا همان تبیان امکان ورود به سایت HTK یا همان سایت سامانه بیمه سلامت وجود دارد. می‌توانید همه نسخه‌های درمانی را به این نرم‌افزار وارد کنید.

فرقی ندارد نسخه خدمات درمانی به صورت کاغذی باشد یا الکترونیکی. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن نسخه را ثبت نمایید.  همچنین امکان دریافت پرینت نسخه کاغذی ثبت شده از سایت بیمه سلامت و فیش پرینت نهایی از این نرم‌افزار وجود دارد.

پشتیانی نرم افزار تبیان

نرم‌افزار داروخانه آرسن یا همان نرم‌افزار داروخانه تبیان دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته است؛ یعنی شما با ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال می‌توانید پشتیبانی آنلاین دریافت کنید و یا تماس تلفنی برقرار نمایید و به رفع مشکلات نرم‌افزاری خود بپردازید و برای سوال‌هایتان پاسخ دریافت کنید.

امکان اتصال به وب سرویس TTAC

این نرم‌افزار امکان اتصال به وب سرویس ttac را دارد که شما می‌توانید استعلام و ثبت بارکد و به روز رسانی و هشدار فرآورده‌های الزام به بارکد و حذف بارکد را نیز انجام دهید.

آموزش نرم افزار تبیان

در مورد آموزش نرم‌افزار مدیریت داروخانه آرسن نگران نباشید، گروه نرم‌افزاری تبیان به آموزش مدیریت داروخانه آرسن می‌پردازد. برنامه آموزشی این نرم‌افزار را می‌توانید به صورت هفتگی دریافت کنید و در آن شرکت نمایید.

قابل ذکر است که از هر جای ایران می‌توانید در جلسه آموزشی تبیان شرکت کنید، زیرا به صورت وبینار برگزار می‌شود.

قبل از اقدام به شرکت در آموزش نرم افزار داروخانه تبیان کافیست با شماره درج شده در وب سایت تماس برقرار کنید. جلسات آموزشی این نرم‌افزار از طریق ادوبی کانکت انجام می‌شود. در وب سایت این مجموعه نحوه شرکت در جلسات آموزشی تبیان به صورت دقیق بیان شده است.ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار مدیریت داروخانه تبیان

- تایید اینترنتی دارویی

- بروزرسانی قیمت

- امکان اتصال به شرکت توزیعی دارو پخش

- اتصال کاربر به سامانه HIX

- امکان ثبت تاریخ انقضا

- دارای محیط کاربری آسان و دوستانه

- جستجوی دارو با اسکن بارکد (کیو آر کد)

- دریافت گزارشات فروش

نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نرم افزار نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)

نام

ارقام پردازان نرم افزار تبیان

ایمیل

admin@tebyangroup.com

شماره تماس

۰۴۴۳۱۸۰۱

آدرس

ارومیه، خیام جنوبی، پلاک 283، ساختمان ارس 4، طبقه هفتم، واحد 20 و 21

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت داروخانه

پرکردن اتوماتیک اطلاعات

تجویز الکترونیکی

مدیریت موجودی

متصل به دستگاه فروش (POS)

پردازش نسخه

اسکن تصویر Rx

گزارش دهی

تقویم

مدیریت مطالبات

مدیریت چند داروخانه ای

بانک اطلاعاتی داروها

امضای الکترونیکی

مدیریت دارایی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نسخه iOS نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
نسخه لینوکس نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار داروخانه تبیان (آرسن)
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر