نرم افزار مطب سینا

نرم افزار مطب سینا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/07/18

با نرم افزار مطب سینا می‌توانید مدیریت کلینیک خود را به دست بگیرید. با استفاده از این نرم‌افزار، مدیریت کلینیک شما آسان‌تر و منظم‌تر خواهد شد. شما می‌توانید با کمک نرم افزار مطب سینا نوبت دهی، ثبت قبوض، امور مالی و گزارشگیری‌های متنوع انجام دهید. 

نرم افزار مطب سینا

با نرم افزار مطب سینا می‌توانید مطب و کلینیک خود را آسان‌تر مدیریت کنید و به پروسه‌های زمانبر نظم ببخشید. در نرم‌افزارهای تخصصی سینا خدمات مطلوب در حوزه‌های تخصصی پزشکی وجود دارد. مثلاً اگر کلینیک پوست و مو و زیبایی دارید یا کلینیک شما مخصوص پزشک اطفال و یا چشم پزشکی است؛ هر کدام متناسب با نوع خدمات نرم‌افزار ارائه می‌شود که امکانات مورد نیاز هر کلینیک را داراست.

امکانات کلی نرم افزار سینا

از امکانات کلی نرم افزار سینا می‌توان به تعریف پرونده‌های پزشکی بیماران، مدیریت سیستم نوبت دهی، ثبت عکس و آزمایش‌های بیمار به صورت ضمیمه در پرونده، صدور قبض، تعریف خدمات متناسب با تخصص پزشک، نسخه نویسی پزشک با قلم نوری، امکان ارسال پیامک، کالرآیدی و ... است. 

نرم افزار سینا در ویندوزهای ۷، ۸، ۱۰ و ۱۱ و ایکس پی قابلیت اجرا دارد و شما به عنوان کاربر می‌توانید چندین پزشک و چندین منشی تعریف کنید. این نرم‌افزار می‌تواند حسابرسی کامل امور مالی را نیز به دست بگیرد و موجودی انبار و کالاها را نیز مشخص کند.

با استفاده از این نرم‌افزار امنیت اطلاعات شما بسیار بالا خواهد بود و نیازی نیست نگران اطلاعات خود باشید. از دیگر قابلیت‌هایی که این نرم‌افزار ارائه می‌دهد، صرفه‌جویی در زمان درمان است. به صورت کلی امکانات نرم‌ افزار مطب سینا را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. تعریف پرونده بیماران 
 2. سیستم نوبت دهی 
 3. ضمیمه کردن فایل‌ها 
 4. قبض و تسویه حساب
 5. ثبت چندین پزشک 
 6. تعیین سطوح دسترسی 
 7. گزارش‌های برنامه
 8. ارسال پیامک 
 9. امنیت برنامه انبارداری
 10. مدیریت امور مالی
 11. سفارشی سازی 
 12. تعریف پزشک 
 13. تجهیزات سفارشی
 14.  چاپ قبض به شیوه دلخواه

تخصص‌های نرم افزار مطب سینا

از تخصص‌هایی که در نرم افزار مطب سینا وجود دارد می‌توان به کلینیک زیبایی، دندانپزشکی، روانپزشکی، پزشک اطفال، چشم پزشکی، طب سنتی، آزمایشگاه، اورولوژیست، ارتودنسی، جراح عمومی، متخصص قلب و عروق، متخصص مغز و اعصاب، فوق تخصص جراحی، پزشک عمومی و داخلی، کلینیک پوست و مو اشاره کرد.

مشاوره و آموزش نرم افزار سینا

قبل از خرید نرم‌افزار شما می‌توانید به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. همچنین فیلم‌های آموزشی نرم افزار سینا در وب سایت این مجموعه و در بخش آموزش نرم‌افزار وجود دارد.

پشتیانی نرم افزار مطب سینا

پشتیبانی نرم افزار سینا به صورت رایگان انجام می‌گیرد و کاربران در صورت داشتن مشکل و سوال می‌توانند از پشتیبانی رایگان نرم‌افزار بهره‌مند شوند.

قابل ذکر است که پشتیبانی رایگان به مدت یک سال است. خدماتی که پشتیبانی رایگان دارند عبارتنداز: نصب، آموزش، تنظیمات، فایل اجرایی نرم‌افزار، تعویض قفل سوخته یا خراب و ... است.

دموی رایگان نرم افزار سینا

قبل از خرید می‌توانید دموی رایگان این برنامه را مشاهده کنید تا نسبت به خرید آن خیالتان آسان‌تر باشد.

قیمت نرم افزار مطب سینا

قیمت نرم افزار مطب سینا با توجه به انتخاب نسخه‌ها متفاوت است. نسخه‌های ارائه شده توسط این نرم‌افزار شامل نسخه ساده، استاندارد، ویژه، تخصصی، انتخاب نسخه بر حسب تخصص و ... است. 

بازه قیمت ارائه شده برای این نرم‌افزار در سال ۱۴۰۲ از مبلغ ۳۵۰ هزار تومان تا ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. برای اطلاع از قیمت می‌توانید به وب سایت سینا پردازش و بخش محصولات مراجعه کنید.


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار مطب سینا

- رابط کاربری آسان

- پشتیبانی رایگان یکساله

- دموی رایگان

نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا
نرم افزار نرم افزار مطب سینا

نام

sinapardazesh

شماره تماس

02188806888

آدرس

تهران، سهروردی شمالی، خیابان باغ پلاک ۲۶

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت مطب

مدیریت تماس

تقویم و تعیین وقت

نوبت دهی آنلاین

پنل SMS

ویرایش و کنسلی نوبت

پرونده سازی

جستجوی پیشرفته

ساخت پروفایل (چند پزشکی)

اولویت بندی

پیش بینی مراجعه

خرید اشتراک

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار مطب سینا
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار مطب سینا
اندروید
نسخه iOS نرم افزار مطب سینا
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار مطب سینا
نسخه لینوکس نرم افزار مطب سینا
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار مطب سینا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر