همراه بانک شهر

همراه بانک شهر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/22

بانک شهر از سال ۱۳۸۸ در ایران شروع به  فعالیت کرد و خدمات بسیاری را در بانکداری نوین ارائه داده، از جمله آنها  می‌توان به همراه بانک شهر، اپلیکیشنی ویژه مشتریان این بانک اشاره کرد.  اگر شما هم از مشتریان بانک شهر هستید، می‌توانید به انجام امور بانکی خود  سرعت بخشید و کارهای بانکی خود را آسان‌تر و سریع‌تر از گذشته و بدون نیاز  به مراجعه به شعبه و تحمل ترافیک انجام دهید. با اپلیکیشن موبایلی همراه  بانک شهر کارهای روزانه خود را با چند کلیک انجام دهید.

خدمات و مزایای همراه بانک شهر

 اپلیکیشن  همراه بانک شهر خدمات بسیاری از جمله انتقال وجه، دریافت موجودی، دریافت  شماره شبا، مدیریت تسهیلات و تغییر رمز دوم را ارائه می‌دهد. علاوه بر  انجام کارهای ذکر شده شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن بانک شهر قبوض خود را  به راحتی با اسکن بارکد پرداخت کنید و یا برای خرید شارژ اپراتورهای همراه  اول و ایرانسل به طور مستقیم اقدام کنید.

با  همراه بانک شهر حتی برای مدیریت چک نیز نیاز به مراجعه حضوری ندارید و  می‌توانید از طریق همین برنامه وارد بخش مدیریت چک شوید و از امکان نمایش  لیست برگه چک‌های قابل استفاده به منظور ثبت چک استفاده کنید. 

اگر  نیاز به مراجعه به شعبه دارید، با اپلیکیشن بانک شهر نزدیک‌ترین شعبه را  پیدا و آدرس آن را مشاهده کنید و با مسیریابی برنامه به آن جا بروید. یکی  دیگر از امکانات این اپلیکیشن، ارائه خدمت به صورت  Nfc و پشتیبانی از این  تکنولوژی روز می‌باشد. با این قابلیت به راحتی پرداختی امن و آسان را تجربه  کنید. 

بهینه‌سازی فرایند ثبت چک، دسته بندی سپرده‌ها و کارت‌ها در بخش نمایش انتخاب سپرده مقصد و کارت مقصد از مزایای این برنامه است.

از  دیگر مزایای اپلیکیشن همراه بانک شهر می توان به انتقال وجه پایا و ساتنا،  امکان پرداخت قبوض، امکان مشاهده گردش حساب، امکان دریافت خدمات مرتبط با  چک و امکان دریافت شبا اشاره کرد. از معایب این اپلیکیشن  نیز می توان عدم  امکان خرید شارژ و بسته اینترنتی، عدم امکان مسدود کردن کارت، عدم امکان  پرداخت با بارکد و عدم برخورداری باز کلوپ مشتریان را بیان کرد.

امکانات و ویژگی‌های مهم همراه بانک شهر

از  مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌های همراه بانک شهر می‌توان به: دریافت لیست  کلیه کارت‌های مشتری از مرکز، امکان انتخاب سپرده برگزیده در حالت استفاده  از نرم افزار به صورت پیامکی، امکان پرداخت اقساط دیگران، ایجاد منوی پر  کاربردترین‌ها، امکان انجام عملیات لغو انتقال وجه پایا؛ ایجاد امکان اضافه  نمودن کارت توسط مشتری و امکان جستجو در لیست کارتها، سپرده ها و شماره  شبای ذخیره شده توسط مشتری اشاره کرد.

همچنین  ایجاد امکان اضافه نمودن شماره تسهیلات، نمایش لیست برگه چک‌های قابل  استفاده به منظور ثبت چک، اضافه شدن لیست شعب، ذخیره نام کاربری به انتخاب  کاربر، امکان تماس با سامانه ارتباطات، نمایش امکانات یا تغییرات جدید در  هر نسخه، امکان جستجو در هنگام انتخاب سپرده‏/کارت‏/شبا‏/تسهیلات و تغییر  فیلدهای جستجوی شعب از دیگر ویژگی‌های برجسته اپلیکیشن همراه بانک شهر  است. 

از دیگر ویژگی‌هایی که باعث  محبوبیت و جلب رضایت کاربران شده است عبارتنداز: اعمال اصلاحات در متنهای  نمایش داده شده، اضافه شدن لیست سپرده شخصی در محاسبه شبا، اضافه شدن پیغام  خروج، امکان به اشتراک گذاری رسید نهایی به صورت عکس، امکان جستجوی گردش  سپرده با فیلتر تاریخ، امکان جستجو در لیست سپرده، انجام بهینه‌سازی در  سرویس اسکن بار کد قبض، بهینه‌سازی در فرایند اخذ گزارش قبوض و امکان اخذ  گزارش پرداخت دسته‌ای.

با دانلود همراه  بانک شهر از ترافیک شهر هنگام مراجعه حضوری به بانک و منتظر ماندن برای  رسیدن نوبت، دوری کنید. از طریق کافه بازار و دیگر مارکت‌های معتبر و  همچنین وب سایت بانک شهر می‌توانید به دانلود همراه بانک شهر بپردازید و  آخرین نسخه آن را نصب کنید. 

نحوه فعالسازی اپلیکیشن همراه بانک شهر در نسخه‌های اندروید و آیفون

برای  فعالسازی همراه بانک شهر نیاز به مراجعه حضوری، به یکی از شعب بانک شهر  خواهید داشت. با مراجعه به بانک، فرم مربوط به استفاده از این برنامه را  تکمیل کنید.

بعد از تکمیل فرم، از طرف  متصدی بانک، پاکتی دریافت خواهید کرد. این پاکت حاوی رمز عبور و نام کاربری  شماست. (به پلمپ بودن پاکت دقت کنید، اگر پاکت سالم نیست به متصدی اطلاع  دهید.)

بعد از این مرحله، نوبت به نصب و اجرای برنامه همراه بانک شهر می‎رسد. (مراحل نصب را در ادامه توضیح خواهیم داد.)

در  مرحله اول پس از اجرای برنامه، باید با شماره تلفن خود وارد اپلیکیشن  همراه بانک شهر شوید. (شماره تلفنی که به برنامه وارد می‌کنید، لزوما باید  همان شماره تلفنی باشد که در هنگام مراجعه به بانک، به متصدی تحویل دادید.)

با  فشردن گزینه ادامه، پیامکی ارسال می‎شود. این پیامک حاوی کد فعالسازی است.  صفحه جدید برای شما باز خواهد شد. در این صفحه از شما درخواست می‎شود که  گوشی خود را تکان دهید تا دایره موجود در این صفحه کامل شود. این کار، نوعی  کلید امنیتی بین تلفن همراه و اپلیکیشن خواهد بود. 

پس  از کامل شدن نوار اطراف دایره، باید کد فعالسازی که از طریق پیامک دریافت  کردید، وارد نمایید. سپس روی گزینه ورود به برنامه کلیک کنید. به این ترتیب  به همه امکانات اپلیکیشن همراه بانک شهر دسترسی خواهید داشت. 

آموزش نصب همراه بانک شهر در نسخه اندروید و آیفون

بعد  از نصب آخرین نسخه اپلییکشن همراه بانک شهر، روی گزینه نصب کلیک کنید و  پروسه نصب را مانند دیگر برنامه‌های گوشی انجام دهید. به همین راحتی نسخه  اندروید این برنامه در گوشی هوشمند شما نصب شد.

برای  نصب نسخه آیفون همراه بانک شهر، گزینه صصب مستقیم را انتخاب نمایید. به  این ترتیب صفحه جدید برایتان باز خواهد شد. گزینه نصب را کلیک کنید تا  پروسه نصب انجام شود. تنظیمات زیر برای نصب نسخه آیفون ضروری است تا با  پیغام توسعه دهنده ناشناس مواجه نشوید. 

  1. برای  دستگاه‌های نسخه iOS 9.1و پایین‌تر، مراحلSetting > General >  Profile > Innovation and Development Sdn Bhd  را از قسمت تنظیمات گوشی  سپری کنید.
  2. برای دستگاه‌های نسخه  iOS 9.2 و بالاتر، مراحل Setting > General > Device Management >  Innovation and Development Sdn Bhd را سپری کنید. 
  3. سپس روی گزینه Trust “Innovation and Development Sdn Bhd کلیک کنید و در صفحه باز شده، گزینه  trust را انتخاب نمایید.


امکانات و ویژگی‌های کلی همراه بانک شهر 

- پرداخت Nfc با کارت‌های شخصی

- اضافه شدن بخش اطلاع رسانی

- اضافه شدن خدمات کارت قبل از ورود

- پرداخت قبض با سپرده

- نمایش لیست پرونده‌های اعتباری

- نمایش دوره‌های پرونده اعتباری

- نمایش صورتحساب پرونده‌های اعتباری

- پرداخت پرونده اعتباری

- بهینه‌سازی بخش تسهیلات

- اضافه شدن شرح تراکنش در انتقال وجه پایا و سپرده

- اضافه شدن بخش ثبت پیشنهادها و انتقادات

- استعلام نام صاحب شماره شبا در انتقال وجه پایا

- امکان دریافت موجودی سپرده در لیست سپرده‌ها

- نمایش نزدیک‌ترین شعب

- امکان مسیر یابی

- نمایش مشخصات و آدرس شعب

- نمایش لیست شعب

- دریافت لیست کلیه کارت‌های مشتری از مرکز و اضافه کردن کارت

- پرداخت اقساط

- نمایش لیست شعب و مسیریابی آن‌ها

- اشتراک گذاری رسید نهایی به صورت عکس

- پرداخت قبوض 

- انتقال وجه پایا با سپرده

- دارای سرویس اسکن بارکد

- نمایش لیست برگه چک‌های قابل استفاده به منظور ثبت چک

نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر
نرم افزار همراه بانک شهر

نام

بانک شهر

ایمیل

8655@shahr-bank.ir

شماره تماس

02183364000

آدرس

تهران، ضلع جنوب غربی میدان فردوسی، ساختمان مرکزی بانک شهر

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز همراه بانک شهر
ویندوز
نسخه لینوکس همراه بانک شهر
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه بانک شهر
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر