سکه

سکه
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/04/31

سکه اپلیکینشی مطمئن و قابل اعتماد است که با اتکا به بانک ملت توانسته در مدت زمان کوتاهی کاربران زیادی را به خود جذب کند. این اپلیکیشن با امکانات متنوعی که ارائه می‌دهد به‌راحتی می‌تواند جای کیف پول را برای کاربر بگیرد. شرکت بهپرداخت ملت سامانه کیف همراه خود را بهصورت برنامه سکه در اختیار کاربران قرار داده است.

  • با وجود این قبیل برنامه‌ها کاربران بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک‌ها بهصورت غیرحضوری کارهای بانکی خود را انجام میدهند. خرید از طریق کارتخوانهای فروشگاهی NFC و پرداخت آنلاین مبلغ خریداری شده از فروشگاه های آنلاین از امکانات مخصوص اپلیکیشن سکه است. در این برنامه امکان پرداخت با استفاده از بارکد QR نیز امکان پذیر ا ست. در این برنامه هر تراکنش همراه با امتیازدهی بوده و شانس شرکت در قرعه کشی را برای کاربر افزایش میدهد.
  • اطلاعات کارت‌های بانکی در این برنامه ذخیره می‌شوند. به این ترتیب در زمان پرداخت، نیازی به وارد کردن مجدد شماره کارت نیست. برای استفاده از کارت‌های مختلف ذخیره شده در برنامه  کاربر باید با انگشتان خود روی سه خط در بالای صفحه لمس کند. در منوی نمایش داده شده گزینه "کارت‌های بانکی" را انتخاب کند. به این ترتیب تمام کارت‌های بانکی ذخیره شده نمایش داده می‌شود.
  • برای افزودن کارت جدید به لیست کارت‌های ذخیره شده باید آیکون + پایین صفحه را انتخاب کرده و اطلاعات مربوط به کارت را وارد کند. در نهایت هم "ثبت کارت" را انتخاب کند. در نهایت اطلاعات مربوط به کارت در این برنامه ذخیره می‌شود.
  • این برنامه دارای مزایایی از قبیل امکان پرداخت آنلاین، پرداخت با بارکد، خرید و شارژ بسته،بیمه سلامت، بیمه اشخاص، امکان گزارش گیری دارد. از معایب آن نیز می توان به عدم برخورداری از بیمه مسئولیت و بیمه امول، عدم ارائه سوابق،عدم امکانمیدود کردن کارت،عدم امکان دریافت شبا، عدم امکان مشاهده گردش حساب و عدم امکان وجه پایا و ساتنا اشاره کرد. نظر شما چیست؟


 امکانات و ویژگی های سکه

  • -بازپرداخت اقساط تسهیلات بانک ملت
  • -پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی
  • -خدمات پذیرندگان به پرداخت ملت
  • -استعلام و پرداخت قبض های موبایل به صورت میان دوره و پایان دوره
  • -پرداخت از طریق تکنولوژی ان اف سی (NFC)

نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه
نرم افزار سکه

نام

شرکت به پرداخت ملت

ایمیل

sekeh@behpardakht.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

ویژگی به عنوان بیمه

پرداخت آنلاین

بیمه وسایل نقلیه

بیمه اشخاص

بیمه اموال

بیمه مسئولیت

یاد آور

اعلام تاریخ سررسید

بیمه سلامت

نمایش سوابق

گزارش گیری

مسافر

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب سکه
نسخه وب
نسخه ویندوز سکه
ویندوز
نسخه لینوکس سکه
لینوکس
نسخه مکینتاش سکه
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر