Sakai CLE

Sakai CLE
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1399/10/05

چند سالی است که آموزش آنلاین در بین مردم رواج پیدا کرده است و برای بسیاری از مردم راه‌حلی عالی به شمار می‌آید. فراگیری آموزش مجازی از این جهت است که همه افراد فرصت شرکت در کلاس‌های حضوری را نداشته و یا برای شرکت در کلاس، باید مسیر دوری را می‌پیمودند و به دردسر می‌افتادند. با توسعه نرم‌های LMS سبک جدیدی از آموزش رواج پیدا کرده‌است. امروزه بسیاری از افراد حتی مدارس و دانشگاه‌ها نیز برای آموزش، از نرم افزارهای LMS کمک می‌گیرند و بازدهی بسیار خوبی را کسب کرده‌اند و رضایت کامل را دارند. 

Sakai یکی از نرم افزارهای LMS است و نرم‌افزاری تمام عیار برای مدارس و موسسات آموزشی به شمار می‌آید. این نرم‌افزار جهت آموزش آنلاین استفاده می‌شود. متن باز بودن این نرم افزار یک ویژگی منحصر به فرد می‌باشد زیرا مدارس و یا موسسات علمی می‌توانند نرم‌افزار را شخصی‌سازی کرده و سپس از آن استفاده کنند. این نرم افزار علاوه بر آموزش آنلاین امکانات دیگری را نیز در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. برخی از امکانات آن عبارتنداز: نشر اطلاعیه‌ها، بررسی و انجام تکالیف، تقویم‌ها، بارگذاری کتاب‌های درسی، تست‌ها و برگزاری آزمون‌های آنلاین. رایگان بودن این نرم افزار ویژگی است که بسیاری از کاربران را به خود جذب می‌کند. آیا شما این اپلیکیشن را دانلود کرده‌اید؟ نظرتان به عنوان یک کاربر، در مورد این اپلیکیشن چیست؟ چه مزایا و معایبی می‌بینید؟ ممنون که همراه زینسی هستید.

 

ویژگی‌های نرم افزار  Sakai 

- مدیریت یادگیری

- همکاری پژوهشی

- توزیع اسناد

- دفترچه راهنما

- قابلیت بحث و تبادل نظر

- قابلیت چت آنلاین

- بارگذاری تکلیف

- آزمون آنلاین

نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE
نرم افزار Sakai CLE

نام

Sakai

ایمیل

support@sakai.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار LMS

آموزشی/ تحصیلی

یادگیری موازی

یادگیری تلفیقی

تجاری/ کسب و کار

آموزش بازی سازی

پنل اختصاصی

آموزش برنامه نویسی موبایل

اموزش همگن

Video Conferencing

eCommerce

eLearning Companies

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید Sakai CLE
اندروید
نسخه iOS Sakai CLE
iOS
نسخه ویندوز Sakai CLE
نسخه لینوکس Sakai CLE
لینوکس
نسخه مکینتاش Sakai CLE
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

هدیه اصفهانی

23 اسفند 1399

به عنوان دانش آموز، در هنگام استفاده از پلتفرم برنامه با مشکلاتی آزاردهنده مواجه شدم.برای نمره دهی و ارسال کارنامه اصلا مناسب نیست و قسمت چت هم مفید نیست.

هدیه اصفهانی

20 اسفند 1399

این برنامه فوق‌العاده است و به راحتی می‌توان از یک صفحه به صفحه دیگری رفت و آپلود کردن و کار کردن با آن بسیار آسان هست. به راحتی با تمام انواع فرمت‌های فایل کار میکنه و این خارق العاده است. تمامی موارد برچسب می‌خورد و وقتی دنبال چیزی میگردید به راحتی میشه آن را پیدا کرد.