همراه بانک صادرات

همراه بانک صادرات
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/17

پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن‌ها روند انجام بسیاری از امور را آسان‌تر و سریع‌تر از گذشته کرده و موجب شده تا بتوانیم زمان خود را ذخیره کنیم و به بهترین شکل از آن استفاده کنیم. یکی از کارهایی که بسیاری از ما زمان زیادی را صرف آن می‌کنیم، انجام امور بانکی است. خوشبختانه بانکداری الکترونیک و اپلیکیشن‌های همراه بانک این مشکل را نیز برطرف کرده است. همراه بانک صادرات، اپلیکیشنی است که در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان، می‌تواند انجام بسیاری از عملیات بانکی خود را انجام دهید

همراه بانک صادرات ایران

اپلیکیشن همراه بانک صادرات به مشتریان بانک صادرات خدمات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با داشتن یک حساب در بانک صادرات و تکمیل فرم درخواست برنامه، اپلیکیشن را از سایت رسمی‌بانک دانلود کرده و از خدمات آن لذت ببرید و با آسودگی خاطر عملیات بانکی مربوط به حساب‌های چک، ارزی و ریالی خود را انجام دهید.

با اپلیکیشن بانک صادرات، بدون محدودیت انتقال وجه درون بانکی داشته باشید، از طریق سامانه پایا به انتقال بین بانکی وجه در سریع‌ترین حالت ممکن بپردازید. همچنین می‌توانید از خدمات کارت به کارت استفاده کنید. پرداخت اقساط و قبوض و اطلاع از تراکنش حساب‌ها از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

بخش‎های مختلف اپلیکیشن همراه بانک صادرات ایران

امکان مسدود کردن کارت و غیر فعال سازی رمز دوم ایستا کارت از طریق اپلیکیشن همراه بانک صادرات ایران امکان پذیر است. همچنین امکان برداشت از خودپرداز و فعال سازی یا غیرفعال سازی رمز عبور نیز از طریق این اپلیکیشن ممکن است.  از دیگر امکانات و بخش‌های مختلف اپلیکیشن همراه بانک صادرات ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صورت حساب ارزی و ریالی

در بخش صورت حساب ارزی و ریالی می‌توانید انتقال وجه انجام دهید. همچنین امکان مشاهده صورتحساب و مانده حساب در اپلیکیشن همراه بانک صادرات وجود دارد. همچنین در این بخش خدمات مربوط به چک و کارت‌‌های بانکی نیز انجام می‌گیرد.

انتقال وجه

در اپلیکیشن همراه بانک صادرات، انتقال وجه درون بانکی بدون محدودیت است و انتقال بین بانکی از طریق سامانه پایا انجام می‌گیرد. همچنین انتقال وجه ارزی هم نام بین بانکی هم از طریق همراه بانک قابل انجام است.

کارت به کارت

در اپلیکیشن همراه بانک صادرات می‌توانید انتقال کارت به کارت شتابی و غیر شتابی را به راحتی و در عرض چند دقیقه انجام دهید. سرعت عملیات این قسمت بسیار بالاست.

پرداخت اقساط و قبوض

در بخش پرداخت اقساط و قبوض می‌توانید انواع اقساط و تسهیلات بین و درون بانکی را پرداخت نمایید. همچنین امکان پرداخت قبض‌‌های مختلف مانند برق، گاز، آب، تلفن و ... وجود دارد.

خدمات چک

در بخش خدمات مربوط به چک و تاریخ سررسید‌‌ها تعیین می‌شود و استعلام وضعیت چک‌‌های صادره از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر است.

ارتباط همه جانبه

در همراه بانک صادرات ارتباط همه جانبه برقرار است. کاربران امکان ارتباط از طریق بستر پیامک و اینترنت را دارند، پس در مواقعی که اینترنت ندارید، هم می‌توانید از همراه بانک صادرات استفاده کنید.

گزارش تراکنش

در بخش گزارش تراکنش آن می‌توانید از تراکنش حساب‌‌ها و انواع سپهر کارت‌‌ها مطلع شوید. همچنین گزارش تراکنش مربوط به تسهیلات و حسابهای ارزی را دریافت نمایید.

سایر خدمات

از سایر خدمات مربوط به اپلیکیشن همراه بانک صادرات می‌توان به لیست شعب، اعلام نرخ ارز، اعلام شماره شبای مربوط به حساب‌های سپهری و ... اشاره کرد.

ویژگی‌های اپلیکیشن همراه بانک صادرات

در اپلیکیشن همراه بانک صادرات می‌توانید حالت شب را ایجاد کنید تا چشم شما موقع کار خسته نشود. در این اپلیکیشن امکان تغییر فونت، تغییر رنگ و همچنین تغییر صدا وجود دارد. در این اپلیکیشن گزینه‌‌هایی که زیاد با آن سر و کار دارید و عصای دست شما هستند، می‌توانید به اقلام پر کاربرد انتقال دهید تا دسترسی سریع به آن داشته باشید. در این برنامه می‌توانید چندین کارت را به صورت همزمان مدیریت نمایید.

در منوی اصلی همراه بانک صادرات ایران گزینه‌‌هایی مانند: انتقال وج،  دستور پرداخت، قبض، شارژ ،کارت، حساب، چک، چک صیادی، تسهیلات، سوابق تراکنش، شعبه یاب، پرداخت‌‌های خاص، تراکنش‌‌های معوقه و تنظیمات را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر روی هر یک به زیرمجموعه‌‌های آن دسترسی پیدا خواهد کرد.

دانلود همراه بانک صادرات ایران

نسخه‌‌های موجود همراه بانک صادرات ایران شامل نسخه وب اندروید و آیفون است. برای دانلود همراه بانک صادرات می‌توانید به وب سایت این مجموعه با آدرس اینترنتی مراجعه کنید و انواع نسخه‌‌های آن را دریافت نمایید. 

همچنین امکان دانلود از کافه بازار، سیب ایرانی، اناردونی، آی اپس و .... موجود است. راهنمای استفاده از نسخه وب اندروید و آیفون در صفحه اصلی مربوط به بانک صادرات ایران موجود است که کاربران بر روی یک با کلیک بر روی هر یک از آ‌ن‌ها می‌تواند آموزش کامل و جامعی را داشته باشند. با دانلود همراه بانک صادرات ، عملیات بانکی خود را خیلی سریع و آسان انجام دهید. ویژگی‌ها و امکانات همراه بانک صادرات

- دریافت گزارش تراکش

- ارائه لیست شعب 

- مشاهده شماره شبا

- اعلام نرخ ارز

- ارتباط از طریق پیامک و اینترنت

- انتقال وجه

- پرداخت اقساط 

- اطلاع از مانده حساب‌های خود و انواع سپهر کارت‌ها

- اطلاع از ١٠ تراکنش آخر حساب و کارت در صورت استفاده از بستر اینترنت

- دریافت اطلاعات تسهیلات 

- از حساب به سایر حساب‌ها و کارت‌های بانک صادرات

- کارت به کارت شتابی و غیر شتابی

- بین بانکی از طریق سامانه پایا

- بین بانکی با استفاده از شماره شبای حساب تسهیلات

- امکان ثبت شماره‌‌های پرکاربرد

- امکان تغییر زبان برنامه (فارسی – انگلیسی) 

-  امکان ارتباط از طریق بستر اینترنت و پیامک

- استعلام وضعیت چک‌های صادره

- تعیین تاریخ سر رسید چک‌های صادره

- پرداخت قبوض عمومی ‌از طریق شماره حساب یا کارت با امکان استفاده از بارکدخوان

- خرید رمز شارژ 

- شارژ  مستقیم سیم کارت‌های اعتباری

- دریافت اطلاعات سه شارژ آخر خریداری شده

- اعلام مفقودی سپهر کارت 

- دریافت و تغییر رمز حساب

- نمایش لیست حسابهای متصل به کارت

نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات
نرم افزار همراه بانک صادرات

نام

بانک صادرات

ایمیل

info@bsi.ir

شماره تماس

84761​

آدرس

تهران، خیابان سمیه، مابین بهار و مفتح، پلاک 85

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز همراه بانک صادرات
ویندوز
نسخه لینوکس همراه بانک صادرات
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه بانک صادرات
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر