Roblox

بررسی کلی

Roblex یک بازی متفاوت و جذاب می‌باشد که توسط استودیوی Roblox Corporation ساخته شده و توانسته است در میان بهترین اپلیکیشن‌های انتخابی اپل در سال ۲۰۲۰ قرار گیرد. شما در این بازی شما وارد دنیای دیگری می‌شوید و می‌توانید در چندین نقش مختلف قرار بگیرید. فرقی ندارد نقش شما چیست، بلکه باید وظایف خود را بدرستی انجام دهید.

در بازی Roblex خلاقیت حرف اول را میزند و دنیای این بازی نیز سراسر تخیل است. هر نقشی که دوست دارید را به عهده بگیرید و در سراسر بازی گشت بزنید. به کتابخانه جهانی بروید و یا به رقابت با رقیبان خود بپردازید. مثلا شما انتخاب می کنید پلیس باشید یا زندانی بعد اگر پلیس باشید مراقب زندانی ها باشید و بروید خلاف کار ها را دستگیر کنید و آن ها را دوباره به زندان باز گردانید.هر چقدر شما خلاف کار بیشتری را دستگیر کنید پول بیشتری به دست می‌آورید و می‌تونید سلاح ها و ماشین های جدید بخرید. اگر زندانی هستید باید از زندان فرار کنید و بانک بزنید و از زرگری طلا بدزدید که موجب میشود پول شما بیشتر شود.

ربلاکس از جمله بازی‌های محبوب و پرطرفدار هست و هر ماه میلیون‌ها نفر از سراسر جهان وارد بازی می‌شوند. شما می‌توانید با ایجاد یک حساب کاربری وارد بازی پر از ماجراجویی Roblex شوید و در این بازی چند نفره با دوستان خود همراه و سرگرم شوید.

ویژگی‌ها و امکانات بازی Roblex

- چند نفره 

- دارای محیطی مدرن و متفاوت

- وجود انواع آواتارهای قابل تنظیم

- امکان انتخاب شخصیت، لباس و تجهیزات

- امکان چت کردن و گفتگو با دوستان

Roblox
Roblox
Roblox
Roblox
Roblox
Roblox
Roblox
Roblox

نام

Roblox Corporation

ایمیل

info@roblox.com

آدرس

970 Park Place San Mateo, CA 94403 (USA)

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اپلیکیشن-بازی ماجراجویی

کیفیت بالا- HQ

Text game

Multiplayer

Point & Click

محیط آزاد بازی

جمع کردن سکه

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

نسخه‌های موجود
windows-image
نسخه وب
windows-image
windows-image
windows-image
لینوکس
windows-image
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر