ره آورد 365

ره آورد 365
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/11

فعالان بورس و فرابورس، همواره به پلتفرمی جهت مطلع شدن از وضعیت بازار و تحلیل سهام نیاز دارند. ره آورد 365، نرم افزار اطلاع رسانی و شبکه اجتماعی بازار بورس و فرابورس تهران و دارای امکانات پیشرفته‌ای از جمله تحلیل تکنیکی و بنیادی است. می‌توان ره آورد 360 را جز اولین سامانه‌های تحت وب در بازار سرمایه ایران معرفی کرد. این نرم افزار اطلاعات متفاوتی را در اختیار شما بورسی‌های عزیز قرار می‌دهد و می‌توان به نمایش نمای روزانه بازار، اطلاعات معاملات نماد‌ها، اخبار بازار و پیام‌های ناظر اشاره کرد.

نرم افزار ره آورد 365

اگر به پلتفرمی جامع برای مطلع شدن از وضعیت سهام و بورس هستید، برنامه راه آورد 360 کامل‌ترین گزینه پیش روی شماست. در این برنامه هر آن چه که باید در مورد بورس و سهام بدانید، وجود دارد. برای بالا بردن اطلاعات خود در مورد این بازار، باید هر روز به وب سایت راه آورد 360 مراجعه کنید و تحلیل‌ها و اخبار روزانه آن را مطالعه کنید. در عین حال از ابزارهای موجود در این پلتفرم بهره مند شوید. 

در قسمت نمای روزانه بازار روند میان روز شاخص، نمادهایی با بیشترین ارزش و حجم معامله و نمادهایی با بیشترین حجم عرضه و تقاضا قابل مشاهده است. اخبار بازار هم در برگیرنده اخبار اقتصادی، اخبار توزیع سود نقدی شرکت‌ها و افزایش سرمایه شرکت‌ها می‌شود.

از جمله دیگر امکانات این برنامه می‌توان به فیلتر کردن بر اساس مجموعه‌ای از متغیرهای بنیادی و تکنیکال، دریافت هشدار لحظه‌ای برای نمادهای مشخص شده و دریافت ویدیوهای آموزشی و تحلیلی اشاره کرد. برنامه ره آورد 365 دارای یک شبکه اجتماعی سهام نیز هست و در آن امکان گفتگو بین فعالان بازار سرمایه وجود دارد.

برنامه ره آورد 365 بر روی ویندوز نیز قابل نصب بوده و امکان ویژه نسخه ویندوز این برنامه قابلیت انتقال داده‌ به نرم‌افزارهای تحلیل تکنیکال است. 

بخش‌های مختلف برنامه ره آورد 365

بخش‌های کلی این نرم افزار شامل: بازار، ابزارها، گفتگو، بولتن و ... است که در ادامه به بررسی هر یک از بخش‌ها می‌پردازیم:

1.بخش بازار

در بخش بازار منو‌هایی نظیر: شاخص، سهام، اوراق، آتی، صندوق، ارز داخلی، کالا، اختیار معامله و ارز دیجیتال را مشاهده می‌کنیم. با وارد شدن به هر منو، جزئیات مربوط به آن یا زیر منو آن را مشاهده خواهید کرد. مثلا با وارد شدن به بخش شاخص، می‌توانید شاخص هر دسته بندی را به صورت یک جا مشاهده کنید. 

در دیگر بخش‌های این قسمت نیز، هر اطلاعاتی که راجع به نماد، سهم، صندوق و.... مورد نیاز شماست، مشاهده خواهید کرد. این بخش از ره آورد 360 همه نیازهای شما را در حوزه تحلیل و بررسی بازار سرمایه گذاری برطرف می‌کند. 

2.بخش ابزار

در بخش ابزار نرم افزار ره آورد 360 می‌توانید از ابزارهای نقشه بازار، هشدار، دیده بان، فیلتر، ویجت و تقویم بهره مند شوید. در ادامه به بررسی هر یک ابزارها می‌پردازیم: 

نقشه بازار

در برنامه ره اورد ۳۶۰ میتوانید نمای کلی از بازار مشاهده کنید. در قسمت نقشه بازار امکان فیلتر کردن نقشه بر اساس دارایی بازار صنعت وجود دارد همچنین می توانید تنظیمات مختلفی روی نقشه انجام دهید مثل بسته بندی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و یک سایز بندی برای ارزش معاملات حجم معاملات ارزش شرکت و هم وزن تایید نمایید همچنین امکان تغییر رنگ بندی بر اساس بازدهی روزانه فشار عرضه و تقاضا تغییر حقیقی و حقوقی قدرت خرید حقیقی قدرت خرید حقوقی وضعیت تکنیکال حجم مشکوک بازدهی هفتگی بازدهی ماهانه سه ماه شش ماه سالانه وجود دارد‌.

فیلتر

در بخش فیلتر با گزینه های متنوعی روبرو هستید. هدف از ایجاد این نوع فیلتریندی، جستجوی آسان و خیلی سریع است. با کمک منوها و زیرمنوهای موجود در سمت راست میتوانید سهام و نمادهای مورد نظر خود را راحت پیدا کنید. در ابتدا گزینه ها را انتخاب نمایید و سپس روی گزینه جستجو کلیک کنید.

ویجت

در قسمت ویجت‌ها می‌توانید آخرین اطلاعات بورسی را در بلاگ و یا وب سایت خود به نمایش بگذارید. برای ساخت ویجت کافیست نام ویجت خود را انتخاب نمایید. گزینه های پیش رو برای شما، اطلاعات نماد و اطلاعیه‌هاست. با انتخاب گزینه اطلاعات نماد، باید نام یک دارایی را انتخاب کنید و نحوه نمایش آن (عمودی یا افقی) را نیز مشخص نمایید. 

در قسمت تنظیمات نیز دو گزینه با عناوین جزئیات معامله و عرضه و تقاضا وجود دارد. با کلیک بر روی هر یک، در وب سایت نمایش داده خواهند شد. بعد از تکمیل اطلاعات روی گزینه دریافت کد کلیک نمایید. اگر ویجت اطلاعیه‌ها را انتخاب کردید، فقط کافیست نام یک نماد را در قسمت دارایی ثبت کنید.

تقویم

تقویم بورسی شامل امکانات پولی ره آورد ۳۶۰ است. برای مشاهده این تقویم باید اشتراک این پلتفرم را تهیه کنید. با تهیه اشتراک می‌توانید از مجامع عادی، فوق العاده باخبر شوید و نتیجه برگزاری مجمع را نیز بدانید. می‌توانید تقویم خود را بر اساس ماه، هفته و روز تنظیم کنید.

هشدار

در بخش هشدار این‌ پلتفرم، می‌توانید هشداری برای شرط و نماد مورد نظر تعیین کنید. مثلا می‌توانید هشداری تعیین کنید که با بیشتر قیمت یک نماد به شما پیام بیاید. و یا با قیمت پیشنهادی خود هشداری بسازید، تا موقع رسیدن قیمت نماد به ان رقم، پیام هشداری به شما ارسال گردد. از جمله شروط پیش فرض این قسمت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بیشتر شدن قیمت
 2. کمتر شدن قیمت
 3. بیشتر شدن درصد تغییرات قیمت
 4. کمتر شدن درصد تغییرات قیمت
 5. بیشتر شدن حجم معاملات
 6. بیشتر شدن قیمت بهترین دستور خرید 
 7. کمتر شدن قیمت بهترین دستور خرید
 8. بیشتر شدن مقدار شاخص
 9. کمتر شدن مقدار شاخص
 10. تشکیل مجمع برای شرکت
 11. و ...

دیده بان

در بخش دیده بان می‌توانید نمادهای مورد علاقه خود را زیر نظر داشته باشید و برای خرید آن‌ها تصمیم گیری کنید. در این بخش نیز برخی از گزینه‌های پیش فرض برای اضافه کردن نمادها به دیده بان وجود دارد. موارد زیر جزو گزینه‌های پیش روی شما برای افزودن به قسمت دیده بان هستند:

 1. بیشترین حجم تقاضا در بازار بورس
 2. بیشترین حجم تقاضا در بازار فرابورس
 3. بیشترین حجم عرضه در بازار بورس
 4. بیشترین حجم عرضه در بازار فرابورس
 5. بیشترین تاثیر منفی در شاخص کل
 6. بیشترین تاثیر مثبت در شاخص کل
 7. بیشترین ارزش معامله بازار فرابورس
 8. بیشترین حجم معامله در بازار بورس
 9. بیشترین افزایش مالکیت حقوقی در بازار بورس
 10. بیشترین افزایش مالکیت حقوقی در بازار فرابورس
 11. بیشترین کاهش مالکیت حقوقی در بازار بورس
 12. بیشترین کاهش مالکیت حقوقی در بازار فرابورس
 13. و ...

3.گفتگو

در این بخش، کاربران می‌توانند نظرات خود را در مورد بازار سرمایه گذاری منتشر کنند. با درج هر نظر، امکان پاسخ دادن به آن از سمت کاربران دیگر نیز وجود دارد. در واقع این بخش برای تعامل و هم فکری کاربران با یکدیگر طراحی شده است. با مراجعه به این بخش، اطلاعات کاربران در حوزه بورس و نمادها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. برای شرکت در بحث‌ها، کافیست برای خودتان یک حساب کاربری باز کنید.  

4.بولتن

در بخش بولتن نیز می‌توانید جدیدترین اتفاقات حوزه بورس را مطالعه کنید. لیست مجامع نیز در این قسمت وجود دارد. گزارش حجم‌های مشکوک، سیگنال روزانه، هفتگی و ماهانه نیز در این بخش از ره آورد وجود دارد. با مطالعه این بخش، اطلاعات خود را در زمینه بورس و سرمایه گذاری آپدیت نگه خواهید داشت.


ویژگی‌ها و امکانات ره آورد 360

- تعدیل قیمت سهام به روش‌های متفاوت

- ارائه گزارش‌های مالی و اطلاعات معاملات انواع دارایی‌ها مانند: سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ...

- اطلاعات کامل از گزارش‌های مالی شرکت‌ها

- انتقال داده‌های معاملاتی به سایر نرم افزارهای تحلیل تکنیکال

- ایجاد هشدار در لحظه برای هر نماد دلخواه

- ایجاد فیلترهای مختلف بر اساس تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی

- نمای روزانه بازار

- مقدار و روند میان روز شاخص‌ها

- نمادهای با بیشترین ارزش و حجم معامله

- نمادهای با بیشترین حجم عرضه و تقاضا

- اطلاعات معاملاتی نمادها

- اطلاعات آخرین معامله نماد

- نمودار قیمت نماد

- صف عرضه و تفاضا

- اخبار بازار

- اخبار اقتصادی

- اخبار توزیع سود نقدی شرکت‌ها

- اخبار افزایش سرمایه شرکت‌ها

- پیام‌های ناظر بازار

- شبکه اجتماعی سهام

- امکان گفت و گو و تبادل نظر با فعالان بازار سرمایه

- دیده‌بان بازار

- امکان مشاهده آخرین وضعیت نمادهای مورد علاقه

نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365
نرم افزار ره آورد 365

نام

پردازش اطلاعات مالی مبنا

ایمیل

support@rahavard365.com

شماره تماس

02188749824

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان معاملات بورس

آشنایی با مفاهیم اولیه

لیست علاقه مندی

نمایش پرطرفدارها

خرید و فروش لحظه ای

نمایش وضعیت بازار به صورت گراف

ویژگی به عنوان معاملات ارز، سکه

نرخ آنلاین

ایجاد حساب کاربری

آموزش بورس

پرداخت شتابی

محاسبه سود

مقالات

مشاوره

کامنت گذاری

قیمت کالا

فیلتر خاص

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید ره آورد 365
نسخه ویندوز ره آورد 365
نسخه لینوکس ره آورد 365
لینوکس
نسخه مکینتاش ره آورد 365
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

مهرناز عاشوری

15 مهر 1399

سرعت پایین و سرور شلوغ! تازگیا اصلأ نمیشه استفاده کرد

رها

29 مرداد 1399

در قسمت نمای روزانه بازار روند میان روز شاخص، نمادهایی با بیشترین ارزش و حجم معامله و نمادهایی با بیشترین حجم عرضه و تقاضا قابل مشاهده هست و در حالت کلی اپلیکیشنه خوبیه به سهام دارا توصیه میکنم امتحان کنن