پوشا

پوشا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/01/19

Poosha یک نرم افزار مالی تحت وب بوده و مناسب برای مجموعه‌های فروشگاهی کیف، کفش، چرم و پوشاک است. امنیت نرم افزار پوشا بسیار بالاست و در عین حال محیط کاربری ساده‌ای دارد. فروشگاه‌هایی که دارای شعب متعدد هستند نیز می‌توانند از این نرم افزار استفاده کنند، زیرا امکان استفاده همزمان در نقاط مختلف در نرم افزار پوشا وجود دارد. 

نرم افزار پوشا

نرم افزار پوشا برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای، عمده فروشی‌ها، خرده فروشی‌ها، تولیدی‌ها و بانکداری تولید و بخش مناسب است. در حقیقت همه فروشگاه‌ها در حوزه پوشاک از این نرم افزار می‌توانند برای مدیریت کسب و کار خود استفاده کنند.

به زبان ساده‌تر می‌توانیم بگوییم که این نرم افزار یه راهکار بسیار ساده و جامع در زمینه پوشاک کیف و کفش و چرم به شمار می‌آید.

در نرم افزار پوشا می‌توانید از تکنولوژی SSO نیز استفاده کنید و متناسب با نیازهای هر کاربر به آن اجازه فعالیت دهید. نرم افزار پوشا دارای ویژگی‌های مالی و زیرسیستم‌های حسابداری مالی فروشگاه‌ها و تولیدی‌های صنعت پوشاک بوده و محیطی امن برای انتقال اطلاعات است. 

پوشا توسط دو لایه درونی و بیرونی، امنیت خود را تاًمین می‌کند. در نرم افزار Poosha امکان تعریف کالا به صورت چند وجهی نیز وجود دارد. علاوه برآن می‌توانید کنترل عملیات انبار خود را نیز به دست بگیرید. حقوق و دستمزدها را تعریف کنید و یک مجموعه یکپارچه مالی داشته باشید.

برای دریافت و استفاده از نسخه دمو می‌توانید از طریق لینک دانلود در وب سایت پوشا، فرم مربوطه را تکمیل و برای ناشر ارسال فرمایید.

قابلیت‌های ویژه نرم افزار پوشا

در نقاط متعدد جغرافیایی و بدون محدودیت زمانی می‌توانیم از این نرم افزار به صورت همزمان استفاده کنیم. کاربری آسان، امنیت بالا و حفظ یکپارچگی از جمله ویژگی‌های محبوب این نرم افزار است.

شما با کمک این نرم افزار می‌توانید تعداد انبار و شعب نامحدود تعریف کنید. این نرم‌افزار با حفظ یکپارچگی از همه این انبار‌ها و شعب پشتیبانی می‌کند.

امکان تعریف ماتریسی کالا بر اساس جنس رنگ و سایز در نرم افزار پوشاک وجود دارد که شما می‌توانید از این ویژگی نیز در کسب و کار خود استفاده کنید. 

نرم افزار پوشا کلیه ویژگی‌های زیر سیستم‌های حسابداری مالی را دارد و علاوه بر آن می‌تواند مدیریت خرید و تدارکات فروش و بازرگانی انواع دارایی‌های شرکت خزانه داری سیستم چند ارزی حقوق و دستمزد تولید و بهای تمام شده اسناد تصویر و ... را به صورت یکپارچه مدیریت کند.

از ویژگی‌های محبوب نرم‌افزار پوشاک پوشا می‌توان به سهولت نصب و راه اندازی، امنیت بالا، دارای مشخصات فنی، سازگاری با همه پلتفرم‌ها، یکپارچه با تکنولوژی احراز هویت در سازمان، قابلیت اتصال به کلیه سخت افزارها، امکان اعمال سطح دسترسی‌های منعطف، قابلیت اتصال در سایر نرم افزارهای موجود در سازمان‌ها و سایت‌های اینترنتی و فروشگاهی، قابلیت کاربری چند زبانه معماری مبتنی بر سرویسSOA و ... اشاره کرد.

با توجه به تحت وب بودن نرم افزار پوشا ، امکان اجرا بر روی همه مرورگر‌های موجود در سیستم وجود دارد. این نرم افزار را می‌توانید بر روی کلیه سخت افزارهای صنعت کیف و کفش و پوشاک چرم، دستگاه‌های پوز و  بارکدخوان و ... اجرا کنید.

این نرم‌افزار محیطی ساده و کاربری آسان دارد تا همه کاربران با هر سطح دانشی بتوانند از آن استفاده کنند. در این نرم افزار پوشاک امکان مدیریت تعریف نامحدود کاربر وجود دارد.

از دیگر امکانات افزار پوشا می‌توان به یکپارچگی بخش‌های مدیریت مرکزی، مدیریت شعب و صندوق‌ها اشاره کرد. در واقع در تمام بخش‌های نرم افزار، یکپارچگی کاملی وجود دارد.

امکان تعریف پرینتر، گزارش زیر سیستم‌های حسابداری، خرید و فروش، انبارداری و خزانه‌داری، امکان سفارشی سازی بر پایه نیاز هر مجموعه، امکان ساختن با گزارش‌ها با نرم افزار گزارش ساز هوشمند از دیگر امکانات نرم افزار پوشا است. این نرم‌افزار پشتیبانی تلفنی اینترنتی و حضوری رایگان نیز دارد.ویژگی‌های نرم افزار پوشا

- محیطی ساده با کاربری آسان

- یکپارچگی کامل در بخش مدیریت مرکزی، شعب و صندوق‌ها

- امکان تعریف کالا به صورت ماتریسی در بخش‌های مختلف سیستم

- حسابداری ۱۰ سطحی

- اﻣﮑﺎن ﺳﻔﺎرﺷﯽ ﺳﺎزی ﺑﺮ ﭘﺎﯾﻪ ﻧﯿﺎز ﻫﺮ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ 

- اﻣﮑﺎن ﺳﺎﺧﺖ اﻧﻮاع ﮔﺰارش ﻫﺎ ﺑﺎ ﻧﺮم اﻓﺰار ﮔﺰارش ﺳﺎز ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ 

- یکپارﭼﮕﯽ ﮐﺎﻣﻞ و ارﺗﺒﺎط در ﺗﻤﺎم ﺑﺨﺶ ﻫﺎی ﻧﺮم اﻓﺰار 

- اﻣﮑﺎن ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺎﻻ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻣﺎﺗﺮﯾﺴﯽ (ﺑﺮﻧﺪ، ﺟﻨﺲ، رﻧﮓ، ﺳﺎﯾﺰ و …) در ﺑﺨﺶ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺳﯿﺴﺘﻢ 

- اﻣﮑﺎن ﺗﻌﺮﯾﻒ اﻧﻮاع ﺳﻄﻮح دﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﺮای ﮐﺎرﺑﺮان 

- قابلیت اﺟﺮا ﺑﺮ روی اﻧﻮاع ﺗﺒﻠﺖ ﻫﺎ و ﺣﺘﯽ ﮔﻮﺷﯽ ﻣوﺒﺎﯾﻞ

- پشتیبانی تلفنی، اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ و ﺣﻀﻮری راﯾﮕﺎن 

- قابلیت اﺗﺼﺎل ﺑﻪ ﮐﻠﯿﻪ ﺳﺨﺖ اﻓﺰارﻫﺎ

- اﻣﮑﺎن اﻋﻤﺎل ﺳﻄﺢ دﺳﺘﺮﺳﯽ ﻫﺎی ﻣﻨﻌﻄﻒ

- تحت وب با قابلیت اجرا بر روی تمامی مرورگرها، انواع تبلت و گوشی

- با قابلیت اتصال به تمامی سخت افزارها

- قابلیت اتصال به نرم افزارهای موجود در سازمان و سایت‌های اینترنتی و فروشگاهی

- امکان سفارشی سازی بر پایه نیاز مشتری

نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا
نرم افزار پوشا

نام

شرکت مهندسی پایا افزار گستر صدرا

ایمیل

info@pass.ir

شماره تماس

02148000964

آدرس

کیلومتر ۲۶ اتوبان تهران کرج - اولین خروجی بعد از گرمدره - جنب انستیتو پاستور - پارک علم و فنآوری اطلاعات فاوا - ساختمان ۲۲۲

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان حسابداری ابری

تعریف کالا و خدمت

داشبورد مدیریتی

تعریف سطوح کاربری

صدور فاکتور و پرداخت آنلاین

پشتیبانی آنلاین 24/7

گزارش سود و زیان

مدیریت انبار

گزارشات دارایی

مدیریت حقوق و دستمزد

تعریف حساب های بانکی

امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان

اتصال به دستگاه POS

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید پوشا
اندروید
نسخه iOS پوشا
iOS
نسخه ویندوز پوشا
ویندوز
نسخه لینوکس پوشا
لینوکس
نسخه مکینتاش پوشا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر