نرم افزار Podio

نرم افزار Podio
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/28

با نرم افزار Podio می‎توانید پروژه‌های خود را در هر جای جهان با همکاری تیم خود به صورت آنلاین انجام دهید. با کمک این پلتفرم پروژه‌های خود را سازماندهی و مدیریت کرده و نموداری برای میزان پیشرفت خود دریافت نمایید.

نرم افزار Podio

دورکاری با گسترش تکنولوژی در بین کسب و کارها بیشتر دیده می‌شود و کارها و انجام وظایف به صورت دورکاری و با کمک پلتفرم‌های آنلاین انجام می‎شود. اهمیت دورکاری و مدیریت پروژه از راه دور، در زمان بحران‌های جهانی مانند شیوع ویروس کرونا، بسیار بیشتر می‌شود. در واقع در آن بحران همه کسب و کارها مجبور به روی آوردن به پلتفرم‌های مخصوص در این زمینه هستند. یکی از پلتفرم‌های آنلاین انعطاف پذیر و بسیار قابل تنظیم، نرم افزار Podio است که باعث رشد کسب و کارهای مختلف می‌گردد.

در واقعنرم افزار Podio پلتفرمی است که شما می‌توانید با تیم خود از طریق چت، ارتباط برقرار کنید، از یکدیگر سوال بپرسید، فایل‌های مفید را به اشتراک بگذارید، گزارشی از پیشرفت تیم داشته باشید. علاوه بر موارد ذکر شده با کمک Podio می‌توانید روابط قوی‌تری با مشتریان خود داشته باشید و از آن‌ها بازخورد دریافت نمایید. وظایف تیم را با کمک این پلتفرم تعیین کنید و به روند کاری تیم توجه داشته باشید. 

کاربرد نرم افزار Podio

با کمک نرم افزار Podio که یک پایگاه داده همکاری منعطف و سفارشی است می توانید کارهای خود را سریع‌تر و ساده‌تر انجام دهید. این ابزار در واقع یک راه حل همه کاره برای سرعت بخشیدن به بهره وری از کسب و کار، دیجیتالی کردن فرایندهای ضروری، ساده سازی جمع آوری‌ها و خودکارسازی گردش کار اسناد است. فعالیت‌های مهم و تجاری خود را می‌توانید با خیال راحت به Podio بسپارید‌.

Podio همچنین امکان عملیاتی و ایمن کردن فرایندهای مهم تجاری را به صورت خودکار بر عهده دارد. با استفاده از این ابزار مدیریت پروژه، کارِ دستی به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌کند. به دنبال این قضیه نحوه انجام کار با فرم‌های همه کاره گردش‌های کاری خودکار و اسناد مشتری و جمع آوری داده‌های قدرتمند به روش متفاوت‌تری انجام می‌شود. توسط Podio برای انجام این کارها فقط به چند کلیک ساده نیاز دارید.

Podio برای چه کسب و کارهایی مفید است؟

Podio در صنایع کلیدی مانند آژانس‌های خلاق، خدمات حقوقی، شرکت‌های حسابداریف ساخت و ساز و تولید، املاک و مستغلات، بخش منابع انسانی، فروش، بازاریابی، مالی، حقوقی و ... کاربرد دارد.

Podio به کسب و کارها کمک می‌کند تا عملیات مربوط به اتصال تیم‌های مختلف و فرایندهای متفاوت در یک مکان بهینه انجام شود.

با دانلود و نرم‌افزار مدیریت پروژه Podio ابزاری در اختیار تیم خود قرار می‌دهید تا فرایندهای عملیاتی را خودکار کنند. منظور از فرایندهای مختلف ساده سازی جمع آوری داده‌های مشتری، خودکار کردن تعاملات و توافق‌های مشتری و ... است.

با استفاده از نرم‌افزار Podio تیم شما به صورت کاملا هماهنگ با یکدیگر کار می‌کنند. شما می‌توانید از این ابزار برای سفارشی کردن کار و ارتباطات استفاده کنید.

احتمال موفقیت پروژه‌های مختلف با Podio بسیار بیشتر است. Podio داده‌های پروژه شما را به یک ابزار تبدیل می‌کند تا همه محتوا مکالمات و فرایندها را در یک نقطه همکاری تراز نمایند.

مزایای نرم افزار Podio

در ادامه به برخی از مزایا و ویژگی‌های مهم نرم‌افزار مدیریت پروژه Podio می‌پردازیم:

همکاری فشرده‌تر

یکی از مزایای مهم Podio همکاری فشرده‌تر برای دوام بیشتر است. با کمک Podio همکاری فشرده‌تری با اعضای تیم خود داشته باشید.

ادمین راحت

Podio دارای قابلیت admin granular است. با کمک این قابلیت می‌توانید کنترل این که چه کسی به فضاهای کاری شما دسترسی داشته باشد را در دست خواهید داشت و در صورت نیاز تنظیمات مورد نظر را سریعا روی آن اعمال کنید.

ارتباط سریع‌تر

اگر شما بتوانید مشتریان، فریلنسرها و سایر طرف‌های خارجی خود را به صورت رایگان به مدیریت پروژه Podio دعوت کنید، یک ارتباط سریع‌تر با آن‌ها برقرار خواهید کرد و رشته‌های ایمیل طولانی را کنار خواهید گذاشت.

ساختار سفارشی

تطبیق فرایندهای خود برای تطبیق هر مرحله و مرحله‌ای که برای تیم شما منحصر به فرد است، کارایی و اثربخشی را در یک مکان تضمین می‌کند.

ایمن و قابل اعتماد

نرم افزار Podio بسیار ایمن و قابل اعتماد است، بنابراین شما می‌توانید برای اداره کسب و کار خود به آن اعتماد کنید.


ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار  Podio 

- بسیار انعطاف پذیر و قابل تنظیم

- ارائه نمودار رشد کسب و کار

- امکان چت آنلاین

- امکان به اشتراک گذاری آنلاین

- بسیار کاربر پسند

- دارای نسخه وب و موبایل

- گردش کار خودکار

- برنامه ریزی جلسات

- تجسم داده ها

- همکاری اجتماعی

- مدیریت کارها

- تقویم

- فضای ذخیره سازی نامحدود

- داشبوردهای شخصی

- CRM متصل

- مدیریت پروژه

- چت یکپارچه

- سفارشی سازی کامل

نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio
نرم افزار نرم افزار Podio

نام

Podio ApS

ایمیل

podio-feedback@citrix.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت پروژه

قابلیت ساخت تمپلت

تعیین نقش و وظیفه

نمودار گانت

چت خصوصی

مشاهده روند لحظه ای کار

کانیان بورد

سینک با گوگل

اضافه کردن extension

محرمانگی اطلاعات

ویژگی به عنوان ابزارهای همکاری

طوفان فکری

مدیریت تماس

تالار گفتگو

مدیریت پروژه

مدیریت وظایف (Tasks)

ویدیو کنفرانس

مدیریت تقویم

مدیریت محتوا

مدیریت پرونده ها

Real Time Editing

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید نرم افزار Podio
نسخه ویندوز نرم افزار Podio
ویندوز
نسخه لینوکس نرم افزار Podio
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار Podio
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر