پنبه ریز

بررسی کلی

با استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف انجام بسیاری از فعالیت‌ها و خدمات نیاز به زمان کمتری داشته و راحت‌تر انجام می‌شود. به نظر مسئولیت اصلی برنامه‌های مختلف این است که برای انجام راحت‌تر فعالیت‌ها و خدمات در خدمت انسان باشند. اپلیکین پنبه ریز نیز از جمله این اپلیکیشن‌هاست.

این برنامه توسط شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز به منظور بهره مندی نمایندگان و مشتریان همراه با راه اندازی و توسعه اپ‌های مختلف و توسعه دستگاه های هوشمند همراه راه اندازی شده است.

اپلیکیشن موبایل پنبه ریز به شما تجربه دسترسی سریع و آسان به محصولات فروشگاه بزرگ پنبه ریز را می دهد. پنبه ریز به عنوان اپلیکیشن فروشگاه بازاریابی شبکه‌ای ایران با ارائه مدرن ترین روش‌های خرید آنلاین، سادگی درعملیات خرید و دسترسی همیشگی، تجربه متفاوتی از خرید هوشمند و مطمئن را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

پنبه ریز یک فروشگاه خرید اینترنتی با تنوع محصولات بالا است. در این فروشگاه شما می‌توانید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی زنانه و مردانه را خریداری کنید. در پنبه ریز این امکان را دارید که اطلاعات مربوط به هر محصول و شرایط استفاده از آن را مشاهده کنید. در این اپلیکیشن می‌توانید قیمت محصولات مختلف را بررسی و مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. با این اپلیکیشن همیشه و همه جا به حساب کاربری پنبه ریزیِ خود دسترسی دارید.

اگر به دنبال برنامه‌ای کاربردی هستید که با استفاده از آن محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نظر خود را خریداری کنیدف ما به شما پنبه ریز را پیشنهاد می کنیم. با پنبه ریز شما می توانید محصولات متنوع آرایشی و بهداشتی را به همراه قیمت و مشخصات مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهید. در این برنامه شما مشخصات تمام محصولات پنبه ریز را به همراه عکس، اطلاعات کامل با جزئیات مشاهده می کنید. این اطلاعات بدون نیاز به اتصال با اینترنت به صورت آفلاین نیز در دسترس هستند. به این ترتیب شما می توانید همه جا به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید. برای مشاهده محصولات و انجام خرید شما باید وارد حساب کاربری خود شوید.

از معایب این برنامه این است که امکان تست کالا و شرکت در مزایده وجود ندارد. سفارش آنلاین و بی دردسر، امکان پیگیری سفارشات، ارائه محصولات در دسته بندی مختلف، امکان کامنت گذاری و امتیازدهی به محصولات از مزایای این برنامه است.

ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن پنبه ریز

- فروشگاه اینترنتی

- امکان خرید پس از مشاهده مشخصات محصول

- خرید محصولات بهداشتی و آرایشی

- محصولات ویژه بانوان و آقایان

- دسته‌بندی محصولات

- جست‌وجو و فیلتر پیشرفته

-اعلان رویدادهای پنبه ریز

- به روزرسانی برنامه

-مشاهده نمایه کاربری

پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز
پنبه ریز

نام

پنبه ریز

ایمیل

info@pmlm.ir

شماره تماس

87118

آدرس

تهران، خیابان سهروردی نرسیده به خرمشهر خیابان فیروزه پلاک 7

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان فروشگاه اینترنتی

سفارش آنلاین

امکان تست کالا

دسته بندی مختلف

پیگیری سفارشات

مزایده

کامنت گذاری

امتیازدهی به محصول

خبرنامه

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
windows-image
ویندوز
windows-image
لینوکس
windows-image
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر