نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/17

یکی از نرم افزارهای کاربردی مدیریت داروخانه، نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا است که با این نرم افزار می‌توانید گزارشات آماری مختلفی را تهیه کنید. گزارش سود و زیان، گزارش آماری بیمه‌ها، بررسی محصولات بر  اساس تاریخ انقضا، کارکرد صندوق و ... از جمله گزارش‌هایی است که شما می‌توانید با نرم افزار داروخانه آریا تهیه کنید. امکانات این نرم افزار برای داروخانه‌ها بسیار زیاد است.

نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در چهار سطح صفر، یک، دو و سه یا پیشرفته ارائه شده است. هر سطح امکانات سطح قبلی را به اضافه امکاناتی بیشتر ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بسته به  نیاز خود یکی از نرم افزارها را تهیه کنید. به عنوان مثال در نسخه سطح صفر  امکان نسخه زنی و مشاهده آنلاین و به روز قیمت‌ها و لیست گیری پایان ماه وجود دارد. 

در نسخه سطح یک نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا علاوه بر ویژگی‌های نسخه صفر، امکان تایید نسخه اینترنتی، اتصال به صندوق و دستگاه کارت‌خوان، ارسال سامانه HIX و انبار گردانی وجود دارد. در نسخه سطح دو آن امکاناتی مانند گزارش فصلی دارایی، ارسال پیامک، حسابداری پیشرفته، انتقال اسناد به حسابداری به مجموعه امکانات اضافه شده است.

امکانات نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

در ادامه بررسی برخی از امکانات ارائه شده توسط نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا اشاره می‌کنیم:

ثبت نسخه

یکی از امکانات عمومی نرم‌ افزار آریا ثبت نسخه است. در این بخش با امکاناتی نظیر سهولت در قیمت زنی و ثبت نسخه امکان تایید اینترنتی به صورت خودکار، به روز رسانی کامل تعهدات بیمه‌ها و فروش روبرو هستیم.

همچنین صاحبان داروخانه‌ها می‌توانند ثبت بارکد ۱۸ رقمی را انجام دهند و سریال دفترچه را به صورت آنلاین کنترل کنند. در این نرم‌افزار امکان تعریف الگو برای داروهای ترکیبی همراه و مشابه وجود دارد تا کار تحویل دهندگان دارو نیز آسان‌تر شود.

پانل فروش به صورت لمسی و تعریف دکمه‌ای از دیگر قابلیت‌های نرم‌افزار آریا است که باعث آسان‌تر شدن ثبت نسخه‌ها می‌شود. از دیگر امکانات این بخش می‌توان به دریافت نسخ از سامانه سپاس، امکان اتصال به سامانه HIX و امکان ارسال اس‌ام‌اس دستور دارویی و مبلغ و ... اشاره کرد.

پانل صندوق

در بخش پانل صندوق شما می‌توانید به دستگاه‌های pos و نمایش مبلغ روی دستگاه متصل شوید. همچنین این پانل امکان پرداخت مبلغ فیش خود مشتری با استفاده از وب کیوسک‌های پرداخت الکترونیک را فراهم می‌کند.

در صفحه ثبت نسخه در این نرم‌افزار به صورت مستقیم می‌توانید مبلغ نسخه را ارسال نمایید. اگر مایل به دریافت گزارش از کارکرد پرسنل صندوق هستید، باید بگوییم که در این نرم‌افزار امکان دریافت گزارش از کارکرد پرسنل صندوق به تفکیک دریافت نقدی و posها وجود دارد.

پذیرش نسخه‌های پرداخت نشده و پانل فروش سریع برای کالاهای موجود در صندوق از دیگر ویژگی‌هایی است که در این بخش وجود دارد.

انبار و انبارگردانی

همانطور که اشاره کردیم یکی از ویژگی‌های مهم نرم‌افزار داروخانه آریا انبار و انبارگردانی است که در این بخش با امکانات فراوانی روبرو هستیم. مثلا ثبت فاکتورهای ورودی با کمک این بخش بسیار آسان‌تر از قبل انجام می‌گیرد. صاحبان داروخانه با کمک تگ انبار می‌توانند انبارگردانی کنند. همچنین امکان انبارگردانی با دستگاه بارکد خوان نیز وجود دارد.

شما می‌توانید لیست کسورات و اضافات انبار را به راحتی چند کلیک به دست آورید. اسناد و فاکتورهای انبار را به نرم‌افزار حسابداری مستقیما ارسال کنید. در این بخش با امکانات دیگری نظیر طراحی چاپ لیبل و بارکد دارو مواجه هستیم.

از دیگر امکان‌های این این بخش می‌توان به تعریف انبارهای متفاوت و گزارش موجودی و تبادلات انجام شده و تهیه لیست سفارش دارو بر اساس مصرف در بازه‌ها و فصول مختلف اشاره کرد.

گزارشات نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

گزارشات در همه نرم‌افزارها اهمیت بسیار زیادی دارد و در نرم‌افزار مدیریت داروخانه نیز از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. در نرم‌افزار مدیریت داروخانه آریا شما می‌توانید انواع گزارشات آماری را دریافت کنید.

از گزارش‌هایی که شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار آریا دریافت کنید، می‌توان به گزارش سود و زیان بر اساس قیمت‌های تمام شده هر کالا، گزارش ریز صورت حساب و مانده شرکت‌ها و تبادلات، گزارش آماری بیمه‌ها و سازمان‌ها، گزارش داروهای کم مصرف و یا پرمصرف، گزارش تاریخ انقضا و بچ نامبر بر اساس مانده کالاها اشاره کرد.

همچنین گزارش تغییرات قیمت، مغایرت‌ها، خطاها و کارکرد نسخه پیچ، صندوقدار، مسئول فنی و ... نیز از گزارشاتی است که شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار داروخانه آریا دریافت کنید.

قیمت نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

قیمت نرم‌ افزار مدیریت داروخانه آریا بر اساس سطح‌بندی متفاوت خواهد بود. سطح صفر که امکاناتی نظیر نسخه زنی به روز رسانی آنلاین قیمت و لیستگیری پایان ماه دارد، قیمت پایه یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان در سال ۱۴۰۲ را به خود اختصاص داده است. 

سطح یک نرم‌افزار داروخانه آریا علاوه بر امکانات سطح صفر دارای امکاناتی مانند اتصال به سامانه نسخه الکترونیک بیمه‌ها، صندوق اتصال به پست ارسال سامانه HIX، اتصال به سامانه نسخ الکترونیک سپاس و انبار انبارگردانی است که با قیمت ۳ میلیون و ۹۰۰هزار تومان ارائه می‌شود. 

سطح دو نرم‌افزار آریا علاوه بر امکانات سطح یک دارای امکانات پیشرفته‌ای مانند گزارش فصلی دارایی، ارسال پیامک در بخش‌های مختلف برنامه حسابداری پیشرفته، انتقال اسناد انبار به حسابداری، انتقال اسناد فروش به حسابداری را دارد، با قیمت ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

سطح سه نرم‌افزار داروخانه آریا علاوه بر اینکه همه امکانات سطح دو را دارد، با امکانات دیگری نظیر پیام رسان تحت شبکه، گزارش مدیریتی و سوابق تغییرات و غیر روبرو هستیم. قیمت پایه ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دارد.

همه قیمت‌های ارائه شده در سال ۱۴۰۲ که در این مطلب برای نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا بیان کردیم، قیمت پایه هستند و با توجه به گزینه‌های انتخابی شما متغیر خواهند بود.ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

- سهولت در قیمت زنی و ثبت نسخه و تایید اینترنتی نسخه

- پانل فروش سریع

-  اتصال به سامانه HIX 

- مدیریت انبار و انبار‌گردانی

- امکان چاپ دستور دارویی

- بروز رسانی آنلاین

- دریافت گزارشات آماری

نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نرم افزار نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا

نام

شرکت مشاورین انفورماتیک آریا

ایمیل

sdrazavi@yahoo.com

شماره تماس

۰۵۱۳۷۶۲۸۴۰۱-۵

آدرس

مشهد - بلوار سجاد-مجتمع نگار طبقه 2

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت داروخانه

پرکردن اتوماتیک اطلاعات

تجویز الکترونیکی

مدیریت موجودی

متصل به دستگاه فروش (POS)

پردازش نسخه

اسکن تصویر Rx

گزارش دهی

تقویم

مدیریت مطالبات

مدیریت چند داروخانه ای

بانک اطلاعاتی داروها

امضای الکترونیکی

مدیریت دارایی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نسخه iOS نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
نسخه لینوکس نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر