نرم افزار دستور دارویی آریا

نرم افزار دستور دارویی آریا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/17

با نرم‌ افزار دستور دارویی آریا می‌توانید نحوه مصرف داروها را به راحتی چاپ کنید. معمولا داروخانه‌ها نحوه مصرف داروها را به صورت علامت روی دارو به صورت دستی ثبت می‌کنند یا به صورت شفاهی به مشتری توضیح می‌دهند. در این روش امکان فراموشی مشتری وجود دارد و همچنین فرصت و وقت نیز اتلاف می‎شود. 

معمولا داروخانه‌ها در اکثر مواقع با مشکل توضیح دستورات دارویی به بیمار مواجه هستند و همچنین بیماران نیز ممکن است خیلی از مواقع علامت‌های روی دارو را که توسط داروخانه‌ها گذاشته می‌شود را درک نکنند و نیاز به توضیح بیشتری داشته باشند. با نرم افزار دستور دارویی آریا این مشکل صاحبان داروخانه و مشتریان حل می‎شود.

نرم‌ افزار دستور دارویی آریا

شرکت مشاورین انفورماتیک آریا به منظور تکمیل نیازهای داروخانه های علاقه  مند به چاپ دستورات و نحوه ی مصرف داروها به جای درج دستی اقدام به طراحی  نرم افزار ساده و بسیار کاربردی کرده تا داروسازان گرامی به راحتی و با  سهولت بتوانند با کمترن زمان و حتی بدون تایپ دستورات دارویی آماده شده روی  مانیتور تنها با یک کلیک چاپ آنها را روی داروها قرار دهند.

با نصب نرم‌ افزار دستور دارویی آریا که به عنوان مکمل برای نرم‌افزار داروخانه آریا عمل می‌کند، اما قابلیت نصب مستقل را نیز دارد، می‌توانید نحوه مصرف داروها را به جای نوشتن دستی با چند کلیک چاپ کنید.

نرم‌ افزار دستور دارویی آریا طراحی بسیار ساده و کاربردی دارند و تحویل دهندگان دارو با کمترین زمان ممکن و حتی بدون تایپ می‌توانند دستورات دارویی را آماده کنند.

با کمک این نرم‌افزار دیگر نیازی به تایپ و یا نوشتن دستی و یا توضیح شفاهی به بیمار نخواهید داشت. نحوه مصرف دارویی که توسط پزشک تجویز شده است را به صورت چاپی در اختیار بیمار قرار می‌دهید تا دچار اشتباه و سردرگمی نشود.

نحوه عملکرد نرم افزار دستور دارویی آریا

عملکرد این نرم‌افزار اینگونه است که نحوه مصرف داروهای مختلف به صورت پیش فرض در این نرم افزار وجود دارد. این دستورات از قبل تعیین شده و ذخیره شده است و شما می‌توانید نحوه مصرفی که دکتر برای آن دارو تجویز کرده است را انتخاب و روی گزینه چاپ کلیک کنید.

شما به عنوان تحویل دهنده دارو و یا صاحب داروخانه می‌توانید از این دستورات پیش فرض که برای هر دارو به صورت مختلف نوشته شده است، استفاده کنید و هم اینکه می‌توانید خودتان دستور اعمال کرده و در لحظه چاپ کنید.

خروجی چاپ شده توسط این نرم‌افزار بسیار زیبا و کارآمد است و و با توجه به اینکه نام داروخانه و تلفن شما روی آن ثبت می‌شود، خود نوعی تبلیغ برای شما به حساب می‌آید.

قابل ذکر است که شما هنگام استفاده از این نرم‌افزار هیچ محدودیت زمانی و تعداد چاپ نخواهید داشت، بنابراین شما روزانه هر تعداد مشتری که داشته باشید می‌توانید دستور دارویی آن را نیز چاپ کرده و تحویل دهید.

برای استفاده از این نرم‌افزار کافیست نام دارو را جستجو و پیدا کنید. سپس با دستورهای مختلف که توسط دکترهای مختلف تجویز می‌شود، روبرو می‌شوید و همچنین در بخشی به عنوان دستورات پرمصرف می‌توانید پر مصرف‌ترین دستور پزشکی آن دارو را پیدا کرده و علامت بزنید. همانطور که اشاره کردیم، اگر دستور تجویزی دکتر در این لیست وجود نداشت، شما می‌توانید به صورت دستی دستور جدید بنویسید و آن را چاپ کنید.

دسته بندی‌های نرم افزار دستور دارویی آریا

دسته‌بندی‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارد شامل لیست متفرقه، اسپری، پماد و کرم، قطره، شیاف، آمپول، شربت، پودر، قرص و همه موارد است. می‌توانید در ابتدا دسته‌بندی مورد نظر را انتخاب کنید تا جستجوی آسان‌تری را تجربه نمایید.

پشتیبانی نرم‌افزار آریا

پشتیبانی نرم‌افزار آریا بسیار قوی است. شما در روزهای تعطیل و غیر از ساعات کاری شرکت نیز می‌توانید با شماره‌های آنکال شرکت تماس بگیرید و و با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید.امکانات و ویژگی‌های نرم افزار دستور دارویی آریا

- قابلیت چاپ دستورات پیش فرض و از قبل ذخیره شده 

- استفاده از امکان دستور ساز دارویی و دستور را در لحظه تولید می نماید و چاپ میگیرد.

- تبلیغ با چاپ مواردی از قبیل نام داروخانه، تلفن و... 

- زیبایی و شکیل بودن نوع کار


نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا
نرم افزار نرم افزار دستور دارویی آریا

نام

شرکت مشاورین انفورماتیک آریا

ایمیل

sdrazavi@yahoo.com

شماره تماس

۰۵۱۳۷۶۲۸۴۰۱-۵

آدرس

مشهد - بلوار سجاد-مجتمع نگار طبقه 2

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مدیریت داروخانه

پرکردن اتوماتیک اطلاعات

تجویز الکترونیکی

مدیریت موجودی

متصل به دستگاه فروش (POS)

پردازش نسخه

اسکن تصویر Rx

گزارش دهی

تقویم

مدیریت مطالبات

مدیریت چند داروخانه ای

بانک اطلاعاتی داروها

امضای الکترونیکی

مدیریت دارایی

نسخه‌های موجود
نسخه وب نرم افزار دستور دارویی آریا
نسخه وب
نسخه اندروید نرم افزار دستور دارویی آریا
اندروید
نسخه iOS نرم افزار دستور دارویی آریا
iOS
نسخه ویندوز نرم افزار دستور دارویی آریا
نسخه لینوکس نرم افزار دستور دارویی آریا
لینوکس
نسخه مکینتاش نرم افزار دستور دارویی آریا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر