Minichat – چت تصویری سریع

Minichat – چت تصویری سریع
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/06/14

با اپلیکیشن Minichat می‌توانید با افراد جدیدی در سراسر جهان آشنا شوید و با آ‌ن‌ها تماس پیدا کنید. کیفیت تماس‌های ویدیویی چت بسیار بالا است و و همانند گوگل میت و اسکایپ سعی بر ارائه تماس‌های تصویری با کیفیت بالا دارد. در واقع این اپلیکیشن یک شبکه اجتماعی برای تماس تصویری رندم در اینترنت است. در هر لحظه که بخواهید می‌توانید از طریق Minichat تماس تصویری برقرار کنید.

اپلیکیشن Minichat

امروزه استفاده از شبکه‌های اجتماعی خیلی بیشتر از قبل رایج شده است. افراد در سراسر دنیا از طریق اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و لیست جدیدی به دوستان خود اضافه نمایند.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهید دایره دوستان خود را بزرگتر کنید و آن را به سطح جهانی برسانید، اپلیکیشن Minichat مناسب شماست.

با این اپلیکیشن می‌توانید با مخاطبین خود تماس‌های ویدیویی برقرار کنید و با افراد مختلف تماس تصویری رندم داشته باشید.

در این اپلیکیشن علاوه بر تماس تصویری تصادفی امکان ایجاد گروه نیز وجود دارد تا شما بتوانید بعد از ایجاد گروه به صورت همزمان با چند نفر چت کنید و یا تماس تصویری داشته باشید.

امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن Minichat

در ادامه برخی از مزیت‌ها و امکانات اپلیکیشن Minichat را مطرح می‌کنیم

رایگان و استفاده آسان

استفاده از اپلیکیشن Minichat آسان و در عین حال رایگان است؛ یعنی شما می‌توانید از تمامی امکانات   Minichat به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

کیفیت تماس تصویری بالا

یکی از مزیت‌ها و قابلیت‌های مهمی که در اپلیکیشن Minichat وجود دارد، تماس تصویری با کیفیت بالا است. از آن جایی که تخصص اصلی این اپلیکیشن  تماس تصویری است، بنابراین سعی دارد که بهترین کیفیت را برای مخاطبان عرضه کند. البته این نکته را نیز فراموش نکنیم که کیفیت تماس تصویری به اینترنت ما نیز بستگی دارد.

امکان ایجاد گروه

امکان ایجاد گروه از دیگر مزیت‌های اپلیکیشن Minichat است. شما با هر کسی که دلتان بخواهد می‌توانید یک گروه را تشکیل دهید و در آن به چت بپردازید و یا مکالمه تصویری داشته باشید.

دارای ایموجی و استیکر

این اپلیکیشن مانند دیگر اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی در بخش چت دارای ایموجی و استیکرهای مختلف است تا شما بتوانید منظور خود را آسان‌تر برسانید.

جهانی و ارتباط با دنیا

اگر شما هم جزو کسانی هستید که دوست دارید بدون مرز با سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و افرادی با فرهنگ‌ها و عقاید مختلف را بشناسید، Minichat مناسب شماست، زیرا در این اپلیکیشن با افراد مختلف در سراسر جهان آشنا می‌شوید. 

تماس‌های ناشناس

یکی از مزیت‌های مهمی که در این اپلیکیشن برای حفظ حریم شخصی شما وجود دارد، این است که بتوانید به صورت ناشناس تماس برقرار کنید. این ویژگی برای زمان‌هایی که آشنایی کمی با افراد دارید، بسیار مناسب خواهد بود. با کمک این ویژگی می‌توانید مزاحم‌ها را تشخیص داده و در برنامه گزارش دهید تا امن بودن اپلیکیشن به خطر نیفتد.

رابط کاربری و نصب آسان

نصب اپلیکیشن Minichat به راحتی چند کلیک است و از آن جایی که رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد، شما از همان بدو ورود به اپلیکیشن می‌توانید کار با آن را شروع کنید.

سرگرم کننده

در این اپلیکیشن می‌توانید ساعت‌ها سرگرم شوید. مثلاً با دوستان خود جوک بگویید، آموزش ببینید، داستان‌های خود را به اشتراک بگذارید، شعر و آواز بخوانید و خیلی از کارهای سرگرم کننده دیگر را می‌توانید با کمک مینی چت انجام دهید.

نحوه عملکرد اپلیکیشن Minichat

نحوه عملکرد و استفاده از اپلیکیشن Minichat همانطور که گفتیم بسیار آسان است. بعد از ورود به برنامه و نصب آن کشور را انتخاب می‌کنید. سپس بر روی دکمه آبی موجود در صفحه کلیک می‌کنید و به این ترتیب اولین دوست گفتگوی تصادفی خود را پیدا کرده و شروع به صحبت می‌کنید .

دکمه آبی برای آغاز کردن مکالمه است و دکمه قرمز نیز برای قطع ارتباط و متوقف کردن مکالمه. در هر لحظه که بخواهید می‌توانید با فشردن دکمه قرمز به مکالمه خود پایان دهید.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن Minichat :

- رابط کاربری آسان

- امکان برقراری تماس رندوم و ناشناس

- امکان ارتباط با افراد مختلف در سراسر جهان

- کیفیت بالای تماس تصویری

نرم افزار Minichat – چت تصویری سریع
نرم افزار Minichat – چت تصویری سریع
نرم افزار Minichat – چت تصویری سریع
نرم افزار Minichat – چت تصویری سریع

نام

minichat

ایمیل

contact@minichat.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان شبکه های اجتماعی

فضای ذخیره ابری

قابل استفاده در وب

امکان پشتیبان گیری

مدیریت مخاطبان

دسترسی آفلاین

رایگان

استیکر

تماس صوتی

تماس تصویری

ساخت گروه

ارتباط با googlemap

نسخه‌های موجود
نسخه وب Minichat – چت تصویری سریع
نسخه وب
نسخه اندروید Minichat – چت تصویری سریع
نسخه iOS Minichat – چت تصویری سریع
iOS
نسخه ویندوز Minichat – چت تصویری سریع
ویندوز
نسخه لینوکس Minichat – چت تصویری سریع
لینوکس
نسخه مکینتاش Minichat – چت تصویری سریع
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر