ملی کار

ملی کار
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/20

برای ارتباط سریع و امن بین کارفرما و کارجو، بستری تحت عنوان ملی کار و توسط شرکت خصوصی طراحی شده است. از برنامه ملی کار، برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS  استفاده می‌شود. سامانه ملی کار به آدرس www.mellikar.com  در دسترس کارجویان قرار گرفته است. تمامی حقوق ملی کار متعلق به مالک آن است. همه افرادی که در یک برنامه خاص به دنبال شغل مورد علاقه و موردنیاز خود هستند، با نام کارجو شناخته می‌شوند.

افرادی که به دنبال نیروی کار جدید برای یک شغل خاص هستند، کارفرما نامیده می‌شوند. برای اطلاع رسانی شغل موردنظر به کارجویان، ثبت آگهی توسط کارفرما انجام می‌شود. برای ثبت نام در ملی کار، لازم است کارفرما و کارجو، مشخصات اولیه و شماره تماس خود را وارد نمایند و شماره تماس خود را تایید کنند. کاربر به مجموع کارجو و کارفرما در برنامه ملی کار، اطلاق می‌شود.

ثبت نام در سامانه ملی کار

ثبت اطلاعات کارفرما یا کارجو در سامانه ملی کار به صورت رایگان انجام می شود. این کار با مراجعه به وب سایت ملی کار و یا نصب آن صورت می‌گیرد.

نحوه کار با اپلیکیشن ملی کار

کارفرما با استفاده از سامانه ملی کار ، توانایی جست و جوی نیروی مورد نیاز خود را دارد. پیامی در قالب صندوق ورودی کارجویان، به صورت تکی، گروهی و رایگان ارسال می‌شود.

پس از ثبت مشخصات کارجویان، توانایی مشاهده کلیه آگهی‌های ثبت شده وجود دارد. هم چنین می‌توانند با کارفرمای مربوطه در تماس باشند. قابل ذکر است که شماره کارفرمایان فقط برای کسانی نشان داده می‌شود که در سامانه، ثبت نام انجام داده‌اند. هم چنین صندوق ورودی کارجویان، گزینه کمکی برای مشاهده شغل‌های ارسال شده توسط کارفرما است. در صورت تکمیل اطلاعات کارجویان به صورت رایگان، شانس دیده شدن نیز افزایش می‌یابد.

برای جلوگیری از بروز هر گونه ایجاد مزاحمت، شماره تماس کارجویان فقط برای کارفرمایانی که اصالتشان مورد تایید مدیریت سامانه ملی کار است، نشان داده می‌شود. راه‌های ارتباطی سایر کارفرمایان از طریق صندوق ورودی خواهد بود.

ثبت شماره همراه کارجو و کارفرما در سامانه، نشان دهنده موافقت آنها با روش‌های اطلاع رسانی مثل تماس، پیامک، صندوق ورودی و سایر روش‌ها است.

بر اساس صلاح دید مدیریت سامانه ملی کار، کارجو یا کارفرما می‌تواند برای مدت محدود و یا نامحدود، از استفاده از سامانه و خدماتی که ارائه می‌دهد منع شود و کارجو یا کارفرما حق هیچ اعتراضی را نخواهد داشت. 

موارد رایگان در سامانه ملی کار

ثبت نام کارجو و کارفرما و تکمیل اطلاعات آن‌ها، ویرایش اطلاعات کارفرما و کارجو و امکان مشاهده آگهی‌های شغلی منتشر شده در وب سایت ملی کار رایگان است که این مزیت، جز سیاست‌های سامانه ملی کار است و برای ارائه خدمات گفته شده هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. هم چنین بعد از موافقت کارفرما و استخدام کارجو نیز هزینه‌ای پرداخت نخواهد شد.

تعهدات کارجو در اپلیکیشن ملی کار

امکان تغییر قوانین و شرایط در سامانه ملی کار وجود دارد. تغییرات انجام شده در قسمت شرایط و قوانین ملی کار ذکر می‌شود. در نتیجه کاربر موظف است در هر بار ورود و استفاده از اپلیکیشن، قوانین آن را مطالعه کند. 

کاربر شرایط وارد کردن اطلاعات شخصی خودش را با دقت تمام می‌پذیرد. در مورد صحت اطلاعات وارد شده تعهد می‌کند. مسئولیت عدم صحت اطلاعات وارد شده کاملا بر عهده کاربر است.

در صورت سو استفاده و انجام خلاف توسط کارجو، خسارت وارده تماما بر عهده شخص کاربر است. در صورت بروز مشکل بین کاربر با سایر کاربرها، سامانه ملی کار هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد. کاربر در این مورد حق هیچ گونه اعتراض و شکایتی در هیچ سازمانی نخواهد داشت.

کاربر در استفاده از خدمات ملی کار متعهد می‌شود که همواره قوانین سامانه را رعایت کند.در صورت هر گونه خطا، ملی کار در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

کاربر می‌پذیرد که حق استفاده از نرم افزارها و وسایل اتوماتیک از قبیل ربات، اسکریپت جهت دسترسی به سامانه را ندارد.

سامانه ملی کار، در جهت ارائه خدمات بهتر، نیاز به دسترسی‌هایی دارد که این اپلیکیشن در هنگام نصب برنامه، از کاربر درخواست می‌کند. این گزینه در قسمت دسترسی‌های اپلیکیشن ملی کار وجود دارد. کاربر با توجه به این موضوع اعلام آمادگی می‌کند.

کاربر در مورد ذخیره اطلاعات وارد شده یا دسترسی‌های مورد نیاز در سرورهای سامانه متعهد می‌شود و در این مورد حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

کاربر به استفاده از اطلاعات موجود در ملی کار، جهت موضوعات سامانه تعهد می‌کند. اطلاعاتی که توسط ملی کار از طریق پیامک، تماس و یا نوتیفیکیشن ارسال می‌شود، لازم است توسط کاربر به خوبی مطالعه شود. 

کاربر می‌پذیرد که همیشه از آخرین نسخه سامانه ملی کار استفاده کند، زیرا سامانه، مسئولیتی در قبال اجرای صحیح نسخه‌های قدیمی ندارد.

همانطور که قبلاً ذکر کردیم، سامانه ملی کار در مقابل ارائه خدمات به کاربران و نمایش اطلاعات آنها، مبلغی دریافت نمی‌کند. با توجه به این که اطلاعات توسط خود شخص در سامانه وارد می‌شود، ملی کار در مورد کاربران و چگونگی عملکرد آنها، مسئولیتی ندارد.

تعهدات سامانه ملی کار

سامانه ملی کار در قبال ارائه خدمات رایگان به کاربران در طول زمان تعهد دارد. سامانه ملی کار با هدف ایجاد یک بستر ارتباطی بین کارفرما و کارجو، طراحی شده است. باید توجه داشت که این سامانه در مورد اشتغال به کار کارجویان و تامین نیاز کارفرمایان، تعهدی ندارد.

سامانه ملی کار، در جهت ارائه بهتر خدمات خود، سعی دارد امنیت سایبری خود را قوی کند، با این حال در قبال حمله هکر‌ها و سیستم‌های مخرب اینترنتی و سایبری مسئولیتی ندارد.

بر اساس تعهدات سامانه ملی کار، کاربران از شرایط و تغییرات قوانین و نحوه عملکردش، مطلع می‌شوند.

نحوه تکمیل ثبت نام در ملی کار

در صورت تکمیل نبودن اطلاعات، کاربر توانایی وارد کردن یک شغل یا تخصص را دارد. در صورت تکمیل شدن اطلاعات این مقدار تا ۱۰ مورد نیز افزایش می‌یابد.

بعد از تکمیل اطلاعات، علاوه بر ۱۰ مورد شغلی، رزومه شما در اختیار کارفرمایان نیز قرار می‌گیرد و شانس دیده شدن شما افزایش پیدا می‌کند. دقت داشته باشید که در صورت ویرایش شماره تماس، بایستی مجدد آن را تایید کنید.

روش‌های جست و جوی شغل در سامانه ملی کار

جست و جوی موارد شغلی به ۲ صورت انجام می‌پذیرد:

روش اول شامل جست و جو در قسمت آگهی‌های سایت و تماس با شماره همراه کارفرما که ثبت شده است، می‌شود.

در روش دوم جستجوی شغل در سامانه ملی کار باید به صندوق ورودی مراجعه کنید. پیام‌های همکاری ارسال شده از طرف کارفرمایان را مشاهده کرده و تماس حاصل کنید.ویژگی‌ها و امکانات سامانه ملی کار 

- امکان ویرایش اطلاعات کارجو

- ثبت نام آسان

- خدمات رایگان

نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار
نرم افزار ملی کار

نام

mellikar

ایمیل

info@mellikar.com

شماره تماس

02133251633

آدرس

خیابان آزادی جنب کلینیک شیخ الرئیس کوی پارسا ساختمان سینا طبقه 4

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید ملی کار
اندروید
نسخه iOS ملی کار
iOS
نسخه ویندوز ملی کار
ویندوز
نسخه لینوکس ملی کار
لینوکس
نسخه مکینتاش ملی کار
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر