همراه بانک ملت | mellat mobilebank

همراه بانک ملت | mellat mobilebank
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/01

همراه بانک ملت یکی از اپلیکیشن‌های عملیات بانکی است که برای مشتریان خود امکان انجام بسیاری از امور بانکی  را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به شعبه فراهم می‌کند.

در دنیای امروز صرفه جویی در زمان و هزینه حرف اول را می‌زند و همه ما به دنبال راه‌های سریع‌تر انجام امور مختلف خود هستیم. یکی از کارهای روزانه انجام امور بانکی و پرداختی می‌باشد که زمان بسیاری را هم به خود اختصاص می‌دهد. از واریز پول برای سایرین تا پرداخت قبوض همگی جز کارهای لازم و ضروری محسوب می‌شوند. ورود اپلیکیشن‌های همراه بانک کمک بزرگی به این موضوع کرده اند و زمان انجام عملیات بانکی را بسیار کاهش داده‌اند. 

همراه بانک ملت

بانک ملت نسخه جدیدی از سامانه همراه بانک ملت را ارائه کرده است. در این سامانه از تکنولوژب‌های به روز نرم افزاری استفاده شده و جز سامانه‌های کاربر پسند و متناسب با هویت بصری بانک بوده و خدمات جدیدی را در حوزه سپرده، تسهیلات، گزارش‌گیری و خدمات مربوط به اطلاعات شعب خودپردازرا در اختیار مشتریان قرار داده است.

با همراه بانک ملت، مشتریان این بانک می‌توانند در کوتاه ترین زمان عملیات بانکی خود را به انجام برسانند. با همراه بانک ملت به راحتی می‌توانید قبوض خود را پرداخت کنید و برای خرید بسته‌های اینترنتی همراه اقدام کنید. 

واریز وجه، استعلام گوهی سپرده، حواله ساتنا، حواله پایا، مشاهده موجودی حساب و فعال سازی همزمان رمز پویا و ثابت از دیگر ویژگی‌های این برنامه است. علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده می‌توان مهم‌ترین ویژگی این برنامه را دارا بودن تکنولوژی NFC معرفی کرد که به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که بدون کارت‌های بانکی به خرید بپردازند.

مزایای همراه بانک ملت

این برنامه مزایایی از قبیل انتقال وجه پایا و ساتنا، امکان مشاهده گردش حساب، دریافت خدمات چک، امکان پرداخت قبوض و مسدود کردن کارت های بانکی را دارد. علاوه بر مزایای بیان شده می توان به معایبی از قبیل عدم برخورداری از کیف پول، عدم امکان پرداخت با بارکد، عدم دسترسی به کلوپ مشتریان، عدم امکان دریافت شبا و خرید شارژ و  بسته اینترنتی اشاره کرد. 

قابلیت‌های مهم سامانه همراه بانک ملت

ورود به سامانه با استفاده از ابزارهای احراز هویت مثل اثر انگشت و یا تشخیص چهره از امکانات اپلیکیشن همراه بانک ملت است. 

این برنامه دارای ظاهر آراسته و متشکل از انواع نمودارها و گزارش‌هاست و نصب و راه اندازی بسیار ساده و آسانی دارد.

امکان انجام انواع تراکنش‌ها با استفاده از کارت و یا حساب و استفاده از سرویس صوتی در جهت خدمات پرکاربردی مثل حواله ملت، پایا، کارت به کارت، شارژ و پرداخت قبوض نیز از دیگر امکانات همراه بانک ملت است.

ارسال پیامک و یا اشتراک گذاری رسیدها به گیرنده حواله جهت اطلاع رسانی، امکان پرداخت قبوض، مدیریت شماره حساب،کارت تسهیلات، شبا و موبایل و امکان نمایش نزدیک‌ترین شعبه به مشتری و اطلاعات مربوط به آن نیز جزو امکانات این پلتفرم هستند.

نحوه بهره مندی از سامانه همراه بانک ملت

کافی است به یکی از شعب بانک ملت در سراسر کشور مراجعه کرده و فرم مربوطه را به صورت کامل پر کنید. سپس یک پاکت محتوی رمز همراه بانک را دریافت خواهید کرد و در نهایت جهت دانلود نصب نرم افزار، به سایت همراه بانک ملت مراجعه کنید.

کاربرانی که نسخه قبلی این سامانه را دارند، جهت بهره مندی از نسخه جدید،نیازی به مراجعه به شعبه نخواهند داشت. رمز ورودی کاربران همان رمز قبلی است که در نسخه قدیمی استفاده می‌شد.

بعد از نصب و راه اندازی برنامه همراه بانک ملت در گوشی، لازم است بخش‌های مربوطه کامل شوند. این بخش‌ها شامل وارد کردن شماره موبایل، نام کاربری و رمز ورود است. دقت داشته باشید که شماره موبایل وارد شده با شماره همراهی که به شعب بانک ملت ارائه داده‌اید، مغایرت نداشته باشد.

خدماتی که در سامانه همراه بانک ملت، ارائه شده‌اند به ۳ دسته اصلی تقسیم شده‌اند. این سرفصل‌ها شامل عناوین خدمات سپرده، خدمات تسهیلات و خدمات کارت هستند. با انتخاب هر سرفصل، امکان مشاهده حساب‌ها، تسهیلات و کارت‌های مربوطه وجود دارد.

خدمات منحصر به فردی در این سامانه طراحی شده است. این خدمت ویژه، از طریق NFC ارائه شده و برای تلفن همراه‌هایی که از این تکنولوژی برخوردار هستند، فراهم شده‌است.

با استفاده از این خدمت ویژه، کاربران می‌توانند از پایانه‌های فروشگاهی مجهز به تکنولوژی NFC بدون این که کارت همراه داشته باشند، از طریق همراه بانک ملت اقدام به خرید کالا کنند.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن همراه بانک ملت

- حواله ساتنا و پایا

- صندوق سرمایه گذاری مالی یکم

- تفکیک سرویس رمز پویا

- مشاهده اطلاعات امتیاز کسب شده در جشنواره همراه ملت

- امکان واریز به حساب سازمانی

- نمایش موجودی حساب

- امکان انجام عملیات بانکی در سریع‌ترین زمان ممکن

- امکان پرداخت قبوض

- امکان خرید بسته‌های اینترنتی

- انتقال وجه

- فعال سازی هم زمان رمز پویا و ثابت

- امکان استفاده از NFC

نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نرم افزار همراه بانک ملت | mellat mobilebank

نام

بانک ملت

ایمیل

info@bankmellat.ir

شماره تماس

02188515919

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب همراه بانک ملت | mellat mobilebank
نسخه وب
نسخه ویندوز همراه بانک ملت | mellat mobilebank
ویندوز
نسخه لینوکس همراه بانک ملت | mellat mobilebank
لینوکس
نسخه مکینتاش همراه بانک ملت | mellat mobilebank
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر
نظرات

Farid tamimi

07 مهر 1401

عالیدرلبژژ

مهدی مقامی

13 فروردین 1401

خدماتی مانند نئو بانک ها ارائه نمیده، اگر ک از داخل اینترنت بانک غیر فعالش کنیم، واسه فعال سازی مجدد بایستی ک حتمابه شعبه مراجعه کرد