کاسب کار

کاسب کار
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/16

کاسب کار یک بازی شبیه‌سازی در مدیریت هایپرمارکت است که شما باید به مشتریان رسیدگی کنید و جنس‌هایی که سفارش می‌دهند را به آن‌ها تحویل دهید. این بازی با ابزارها و امکاناتی که دارد، ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد شد. 

بازی کاسب کار چیست؟

در بازی کاسب کار مشتریان به شما پول می‌دهند و هر روز می‌توانید کسب درآمد کنید، محصولات خود را ارتقا داده و هایپر مارکت را گسترش دهید. مشتریان در بازی از شیر مرغ تا جون آدمی‌زاد را سفارش می‌دهند و شما باید به همه آنها رسیدگی کنید و در این بین شما نباید بگذارید مشتریانتان عصبانی شوند و مشتریان مغازه را ترک کنند. 

کاسب کار شما را تبدیل به یک کاسب حرفه‌ای می‌کند. شما می‌توانید با امتیازهایی که کسب می‌کنید برای خودتان شاگرد بگیرید و کسب و کارتان را گسترش دهید. بازی در ادامه انواع و اقسام کاسبی‌ها مثل نانوایی، بوتیک، سبزی‌فروشی، طلا فروشی، عطاری و ... را برای شما باز می‌کند پس با بازی همراه باشید و خود را برای یک مدیریت یک بازار بزرگ آماده کنید.

مدیریت فروشگاه در کاسب کار

مدیریت فروشگاه در دنیای واقعی کار سختی به شمار می‌آید که هر کسی از عهده آن برنمی‌آید. مدیریت فروشگاه حتی اگر در یک بازی هم باشد، کار سختی است، چون همه مشتریان باید راضی از مغازه شما بیرون بروند. برای دست گرمی و سرگرمی، فروشندگی را با کاسب کار تجربه کنید. در کاسب کار نیز مانند فروشگاه‌های واقعی دچار چالش‌های فروانی خواهید شد. 

فرض کنید چندین نفر به صورت همزمان وارد مغازه شده‌اند و می‌خواهند مایحتاج خود را خیلی سریع از شما خرید کنند و بروند. به عنوان فروشنده چه کاری انجام می‌دهید؟ این وضعیت را چطور مدیریت می‌کنید؟ در این میان، مشتریانی هستند که بسیار آرام و باحوصله هستند ولی در مقابل، برخی از مشتریان بی حوصله و عصبانی به نظر می‎رسند. منتظر گذاشتن این افراد منطقی به نظر نمی‎رسد. 

فروشنده ماهر، فروشنده‌ای است که سریعا عملیات مربوط به خرید را انجام دهد و هدفش، جلب رضایت مشتریان باشد. 

روند بازی کاسب کار

در ابتدا یک فروشگاه ساده با امکانات خیلی کم دارید، این شما هستید که باید تلاش کنید و با فروش وسایل به مشتریان، مغازه و اقلام خرید را افزایش دهید. در حقیقت یک سوپرمارکت ساده را تبدیل به هایپر مارکت بزرگ و مجهز نمایید. وقتی اقلام داخل مغازه کم است، شما خیلی سریع و راحت می‌توانید تحویل مشتریان بدهید.

رفته رفته، با افزایش اقلام مغازه و تنوع محصولات، کار شما به عنوان فروشنده نیز سخت‌تر می‌شود و پیدا کردن وسایل مورد نیازی مشتری از بین صدها محصول، کار سختی می‎شود. 

در روند بازی کاسب کار، یک میز اصلی یا پیشخوان برای تحویل سفارشات مشتری وجود دارد. در این بخش، سفارش‌های مشتری را تحویل خواهید داد. با مراجعه مشتری و مطرح کردن درخواست، باید به قفسه‌ها مراجعه کنید و مواد غذایی هر مشتری را بندی‌بندی نمایید. 

در این بازی، روی سرهر مشتری یک نوار صبر قرار دارد، موقعی که به رنگ سبز است یعنی مشتری باحوصله منتظر شماست، موقعی که این نوار قرمز شود یعنی مشتری عصبانی شده و قصد رفتن از مغازه را دارد. سعی کنید پروسه پیدا کردن محصول و بسته بندی آن در عرض چند ثانیه انجام شود. 

گرافیک و صداگذاری بازی کاسب کار

این بازی از نظر گرافیکی بسیار است و مغازه‌های ایرانی و کاراکترهای ایرانی را به تصویر می‌کشد. ایرانیزه بودن بازی، باعث افزایش محبوبیت آن در بین کاربران شده است. 

همچنین صداگذاری و دیالوگ‌های جذابی در این برنامه به کار رفته است. در واقع این دیالوگ‌ها شباهت کاملی به فروشندگی در دنیای واقعی دارد. در نتیجه می‌توانیم بگوییم گرافیک و صداگذاری کاسب کار بسیار حرفه‌ای است و نظر همه را به خود جلب می‌کند.   

برای دانلود بازی کاسب کار به کافه بازار، مایکت و دیگر منابع معتبر ایرانی مراجعه کنید. 


ویژگی‌ها و امکانات بازی کاسب کار

- بازی شبیه‌سازی مدیریت هایپرمارکت

- کسب درآمد و ارتقای بازی

- خرید درون برنامه‌ای

- شخصیت‌پردازی‌های جذاب و متفاوت

نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار
نرم افزار کاسب کار

نام

گلیم گیمز

ایمیل

balootgames@gmail.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان اپلیکیشن-بازی شبیه سازی

کیفیت بالا- HQ

آسان به سخت

Multiplayer

۳ بعدی

تک شخصیتی

نمایش اول شخص

شهرسازی

چالشی

آموزشی و یادگیری

داستان محور

دارای شبکه اجتماعی

اجرا به صورت انلاین

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه وب کاسب کار
نسخه وب
نسخه iOS کاسب کار
iOS
نسخه ویندوز کاسب کار
ویندوز
نسخه لینوکس کاسب کار
لینوکس
نسخه مکینتاش کاسب کار
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر