سایت استخدام و کاریابی کاربوم

سایت استخدام و کاریابی کاربوم
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/04/23

قبل از شروع به معرفی سایت کاربوم باید بگوییم که این پلتفرم کاریابی، قبلا با نام تلنت یاب فعالیت داشت. تلنت یاب در سه سال اخیر با استفاده از فناوری، خدمات جامعی را در حوزه کاهش نرخ بیکاری ارائه داده بود. سه سال تجربه تلنت یاب به همراه تکنولوژی و شناسایی نیازهای پنهان کاربران و شرکت‌ها توانست کاربومِ امروزی را ایجاد کند که بر حوزه‌های خودشناسی، رزومه سازی و افزایش یادگیری تمرکز کرده است. علت تغییر اسم تلنت یاب به کاربوم این بود که ویژگی‌های وب سایت جدید و چشم  انداز آن در عنوان تلنت یاب نمی‌‌گنجید؛ بنابراین نام کاربوم را با اعمال  زیر ساخت‌های فنی جدید انتخاب کردند.

معرفی سایت کاربوم

سایت کاربوم متعلق به یک شرکت دانش بنیان با نام آریا سابین است. هدف این مجموعه داشتن زندگی شغلی بهتر است و در همین راستا خدمات و امکانات بی نظیری را برای کارجویان و کارفرمایان ارائه می‌‌دهد. 

با کمک سایت کاربوم کارجویان می‌‌توانند به شغل مورد نظر خود دست پیدا کنند و کارفرمایان نیز می‌توانند نیروی مورد نیاز خود را آسان‌تر و سریع‌تر پیدا کنند. کاربوم با ثبت مقالات آموزشی در حوزه اشتغال و استخدام و همچنین با ارائه ابزار رزومه ساز آنلاین و کمک به پروسه خودشناسی کارجویان، کمک شایانی در این حوزه می‌‌کند. 

آگهی استخدام و فیلترهای آن در سایت کاریابی کاربوم

با وارد شدن به وب سایت کاریابی کاربوم با کادری در مقابل خود رو‌به‌رو خواهید شد. در بخش مربوط به آگهی استخدام می‌توان عنوان شغلی مورد نظر را یادداشت کرده و روی گزینه جستجو کلیک نمود تا همه مشاغل مرتبط با عنوان شغلی مورد نظر نمایش داده شوند.

همچنین در این بخش امکان انتخاب شهر به عنوان شهر مورد اشتغال نیز وجود دارد. با درج یک عنوان شغلی و انتخاب شهر شما می‌توانید نتایج جستجو را از شرکت‌های مختلف مشاهده کنید.

کاربوم فیلتر‌های مختلفی را برای ارائه جزئیات شغل مورد نظرتان در اختیار شما قرار می‌‌دهد. اگر به دنبال یک جستجوی دقیق هستید و می‌‌خواهید در زمان کمتری به جستجوی مورد نظر خود دست یابید، بهتر است از فیلترهای وب‌سایت کاربوم استفاده کنید.

گروه شغلی در اپلیکیشن کاریابی کاربوم

یکی از فیلتر‌های موجود در وب سایت کاربوم، گروه شغلی است. شما از این بخش می‌توانید گروه شغلی مد نظر خود را وارد کنید. برخی از گروه‌های شغلی که در کاربوم برای شما ارائه می‌‌شود، شامل موارد زیر است:

بازاریابی، تبلیغات، فروش، برنامه نویسی، حسابداری، حسابرسی، مسئول دفتر، امور اداری، بازاریابی دیجیتال، تولید محتوا، سخت افزار، سرور، شبکه، طراحی، عکاسی، هنر، منابع انسانی، خرید و تدارکات، بازرگانی، پشتیبانی مشتریان، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، هوافضا و مهندسی عمران.

صنایع غذایی، روابط عمومی، ‌‌خبرنگاری، حقوق، ایمنی، محیط زیست، HSE، گردشگری، هتلداری، کترینگ، سلامت، پزشکی، پرستاری، داروسازی، بیوتک، مترجمی‌‌، مدیرعامل، مهندسی نفت، معدن، مهندسی کشاورزی و علوم دامی، ‌‌مهندسی پزشکی، مهندسی نساجی و ... نیز جزو مشاغل کاربوم هستند. با انتخاب هر یک از گروه‌های شغلی می‌‌توانید آگهی‌های مربوط به آن را مشاهده کنید.

فیلتر شهر

شهرهای تحت پوشش کاربوم عبارتند از: تهران، تبریز، اصفهان، کرج، مشهد، شیراز، رشت، بوشهر، ساری، اهواز، بندرعباس، همدان، یزد، کرمان، کرمانشاه، آزاد شهر، آذرشهر، شبستر، سراب، استارا، ارومیه، نوشهر،‌ خرمشهر، زنجان، عسلویه و ... .

با انتخاب و فیلتر شهر، آگهی‌های مربوط به شهر انتخابی شما نمایش داده می‌‌شوند. 

فیلتر نوع همکاری

نوع همکاری از دیگر فیلتر‌های ارائه شده برای وب سایت کاریابی کاربوم است. گزینه‌هایی که در این بخش وجود دارد، شامل تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌ه‌ای، مشاور‌ه‌ای، کارآموزی و دورکاری است.

فیلتر سطح ارشدیت

عنوان فیلتر دیگر در کاریابی آنلاین کاربوم، سطح ارشدیت است که شما می‌‌توانید یکی از گزینه‌های تازه کار، کارشناس، کارشناس ارشد، سرپرست، مدیر میانی و مدیر ارشد را انتخاب نمایید.

فیلتر سابقه کار

گزینه دیگری که در بخش فیلتر با آن روبرو هستید، سابقه کار است که شما می‌‌توانید کمتر از ۲ سال، ۲ تا ۵ سال، ۵ تا ۷ سال و بیشتر از ۷ سال را انتخاب کنید. با محدود کردن این گزینه‌ها، نتایج جستجوی شما نیز محدود می‌شوند و دقیقا بر اساس خواسته شما خواهند بود.

فیلتر نوع صنعت

امکان انتخاب نوع صنعت در بخش فیلتر کاربوم وجود دارد. از صنایع موجود در این وب سایت می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فناوری اطلاعات، سایت و سخت افزار 
 2. پخش و توزیع
 3. تجارت الکترونیک و خدمات آنلاین 
 4. نفت، گاز و پتروشیمی‌‌
 5. عمران و ساخت و ساز 
 6. داروسازی
 7. گردشگری و هتلداری 
 8. بیمه 
 9. چاپ و نشر 
 10. بورس و بازار سرمایه 
 11. نیرو و انرژی 
 12. بانکداری 
 13. تولیدی و صنعتی 
 14. هوانوردی 
 15. خودرو و صنایع وابسته

فیلتر نام شرکت

اگر نام شرکت خاصی را مد نظر دارید می‌توانید در کادر جستجوی مربوط به شرکت، تایپ کنید.

با اعمال این فیلتر‌ها نتایج جستجوی بهتری پیش روی شما ظاهر خواهد شد که مطابق با نیازهای شماست. سه گزینه در بین فیلترهای کاربوم وجود دارد که شما می‌‌توانید یکی از گزینه‌های «دارد» و یا «ندارد » را برای آن‌ها انتخاب کنید. یکی از این گزینه‌ها پیگیری قطعی، گزینه بعدی گارانتی کاربومی و گزینه آخر استخدام مداوم است.

معرفی شرکت‌ها و بخش مربوط به جستجوی شرکت‌ها

در وب سایت کاربوم ، بخشی با عنوان معرفی شرکت‌ها وجود دارد. در این بخش می‌‌توانید با انواع شرکت‌های محبوب در ایران آشنا شوید.

برخی از این شرکت‌های معرفی شده در حال استخدام هستند و امکان ارسال رزومه وجود دارد. با وارد شدن به این بخش می‌‌توانید فیلترهای مورد نیاز خود را اعمال کنید. فیلتر‌هایی که در بخش معرفی شرکت‌ها وجود دارد، شامل نوع صنعت و اندازه سازمان است.

همچنین امکان مرتب سازی بر اساس کامل‌ترین برند ‌کارفرمایی، بیشترین آگهی فعال، بیشترین تجربه مصاحبه ثبت شده و بیشترین دنبال کننده وجود دارد.

با کلیک بر روی هر شرکت می‌توانید اطلاعاتی درباره آن نظیر آدرس، سال تأسیس، تعداد نفرات، تاریخچه و داستان رشد و ... را مشاهده کنید. همچنین آگهی‌های انتشار شده، تصاویر و ویدیو‌ها و مصاحبه‌های این شرکت در بخش آگهی‌های استخدامی ‌‌وجود دارد.

در این بخش کارجویان، تجربه مصاحبه خود را در مورد این شرکت ثبت می‌‌کنند. امکان دنبال کردن شرکت‌ها نیز جود دارد تا در صورت ثبت آگهی، سریعا آن را مشاهده کنید.

در صفحه اصلی در بخش جستجو در کنار آگهی استخدام، گزینه شرکت‌ها نیز وجود دارد که شما می‌توانید عنوان شرکت را در کادر جستجو تایپ کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج مربوط به جستجوی خود را مشاهده نمایید.

رزومه ساز کاربوم

رزومه می‌‌تواند دیدِ کارفرما را نسبت به شما تغییر دهد. از آن جایی که کارفرما هیچ شناختی از عملکرد و سوابق شما ندارد، بنابراین رزومه تعیین کننده خواهد بود. بهتر است رزومه خود را به بهترین نحو ممکن نگارش کنید تا کارفرما با یک نگاه از تخصص، مهارت‌ها و سوابق کاری شما باخبر شود.

با رزومه ساز آنلاین کاربوم می‌توانید رزومه کاری حرفه‌ای را برای خودتان تدارک ببینید که در فضای رقابتی و پرچالش استخدامی ‌‌امروزی اهمیت بسیار زیادی دارد. در مورد رزومه ساز آنلاین کاربوم باید بگوییم که تاکنون بیش از یک میلیون و صد متخصص ایرانی از این رزومه ساز استفاده کرده‌اند. 

از ویژگی‌هایی که رزومه ساز کاربوم را نسبت به رقبا متمایز می‌کند، دو زبانه بودن آن است. امکان ساخت رزومه به دو زبان فارسی و انگلیسی وجود دارد. همچنین از دیگر ویژگی‌های متمایزکننده، امکان ساخت چندین رزومه است. با یک حساب کاربری می‌‌توانید چندین رزومه برای خودتان تهیه کنید.

خروجی رزومه شما به فرمت PDF ‌‌خواهد بود که می‌‌توانید آن را به راحتی به اشتراک بگذارید. همچنین از دیگر ویژگی‌های متمایزکننده رزومه سازه کاربوم، امکان تعریف کد کیو آر (QR) است. با تعریف کد کیو آر، دیگران می‌توانند به رزومه شما دسترسی داشته باشند.

انواع قالب‌های مختلف در سایت کاربوم وجود دارد که شما می‌‌توانید از آن‌ها برای ساخت رزومه خود استفاده کنید. برخی از قالب‌ها به صورت کاملا رایگان هستند، اما برای برخی دیگر باید مبلغی را پرداخت نمایید.

ویژگی‌ها و امکانات کلی سایت کاربوم

- امکان ساخت رزومه

- رزمه ساز دو زبانه

- فیلترهای مختلف جستجو

- خروجی رزومه pdf

نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم
نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم
نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم
نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم
نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم
نرم افزار سایت استخدام و کاریابی کاربوم

نام

karboom

ایمیل

support@karboom.io

شماره تماس

۰۲۱-۹۱۰۷۲۰۲۶

آدرس

تهران-خیابان گاندی-کوچه پانزدهم-پلاک۱۵-طبقه اول

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید سایت استخدام و کاریابی کاربوم
اندروید
نسخه iOS سایت استخدام و کاریابی کاربوم
iOS
نسخه ویندوز سایت استخدام و کاریابی کاربوم
ویندوز
نسخه لینوکس سایت استخدام و کاریابی کاربوم
لینوکس
نسخه مکینتاش سایت استخدام و کاریابی کاربوم
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر