کاریابی کاران

کاریابی کاران
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/25

یکی از انواع اپلیکیشن‌های استخدامی، کاریابی کاران است‌. این اپلیکیشن، به سادگی بر روی گوشی موبایل نصب می‌شود. کاران دارای امکانات گسترده‌ای برای متقاضیان کار است. پلتفرم کاران از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده است. استفاده از اپلیکیشن کاران، فرصت‌های شغلی مختلف را در سریع‌ترین زمان ممکن برای متقاضیان ارائه می‌کند. کاربرانی که از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند، قادر هستند که با انواع شرکت‌ها آشنا شوند. هم چنین با استفاده از بخش رزومه ساز آنلاین، رزومه خود را بسازند و شغل مورد علاقه خود را پیدا کنند.

کاریابی کاران از یک تیم تخصصی تشکیل شده است. این تیم شامل متخصصان حوزه منابع انسانی، کارشناسان جذب و استخدام بوده که سبب توسعه برنامه با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا شده است.

راهنمای استفاده از کاریابی کاران

کاربران امکان ساخت رزومه حرفه‌ای خود را در اپلیکیشن کاران دارند. کاران، دارای جدیدترین فرصت‌های شغلی است. کاربران می‌توانند برای استخدام، درخواست همکاری را به شغل مورد نظر خود ارسال نمایند. 

نحوه نصب کاران 

اپلیکیشن کاران، به راحتی و به کمک راه‌های مختلف، بر روی گوشی موبایل نصب می‌شود. این راه‌ها شامل سایت کاران، گوگل پلی، کافه بازار و مایکت است.

سایت کاریابی کاران

اپلیکیشن کاران را می‌توانید از بخش انتهای صفحه اصلی بر روی گوشی موبایل نصب کنید.

کاران در گوگل پلی

درصورت استفاده از گوگل پلی، کافیست نام کاران را در قسمت موردنظر، جست و جو کرده و نسبت به نصب آن اقدام کنید.

کاران در کافه بازار

در کافه بازار، با وارد کردن نام فارسی یا انگلیسی کاران، می‌توانید برنامه را دانلود کنید.

کاران در مایکت

با جست و جوی نام کاریابی کاران در مایکت، به راحتی می‌توانید این برنامه را دانلود کنید.

ساخت رزومه حرفه‌ای در کاریابی کاران

بعد از نصب اپلیکیشن کاران، نوبت تکمیل کردن پروفایل و رزومه شخصی است. در این بخش می‌توانید، اطلاعات شخصی و حتی عکس خود را آپلود کنید. 

سپس لازم است اطلاعات مربوطه را در بخش علاقه مندی مشاغل، زبان‌های خارجی، سوابق تحصیلی، مهارت‌ها و افتخارات را تکمیل نمایید. در این بخش، گزینه جالبی تحت عنوان گزینه ویدیو رزومه وجود دارد. 

با استفاده از این بخش می‌توانید یک فیلم یک تا چند دقیقه‌ای از خودتان تهیه کنید. در این ویدیو می‌توانید، خود را معرفی کنید. این گزینه، مکمل خوبی برای رزومه شما محسوب می‌شود.درنهایت رزومه شما در قالب pdf با سه طرح مختلف، قابل دانلود خواهد بود.

جدید‌ترین آگهی‌های مربوط به رزومه کارجو

فرصت‌های استخدامی موجود در کاران، از قسمت آگهی‌های امروز کاران، قابل پیگیری است. کافی است در در قسمت جست و جو،عنوان شغل موردنظر وارد شود. موتور هوشمند جست و جوی آگهی‌های استخدامی، تمامی شغل‌های متناسب با جست و جو را برای کاربر ارائه می‌دهد. با کلیک بر روی موقعیت شغلی انتخابی، درخواست همکاری برای آن شرکت یا موسسه ارسال می‌شود.

اطلاع سریع از فرصت‌های شغلی در کاریابی کاران

اپلیکیشن کاران، با داشتن امکانات ویژه، قادر است فرصت‌های شغلی مختلف را در سریع‌ترین زمان ممکن برای کارجویان نشان دهد. این سرویس‌ها و امکانات شامل سرویس‌های خبرم کن و معرفی‌ام کن، هستند. 

سرویس خبرم کن

این سرویس به وسیله پیامک و یا ایمیل، کارجویان را از فرصت‌های شغلی مختلف مطلع می‌کنند. این عمل در زمان بسیار سریع اتفاق می‌افتد. با استفاده از این سرویس، کارجویان در اسرع وقت می‌توانند به شغل موردنظر خود دسترسی داشته باشند.

سرویس معرفی‌ام کن

با خرید سرویس معرفی‌ام کن، این امکان فراهم می‌شود که کارجویان به کارفرمایان مرتبط با رزومه شغلی‌شان، درخواست همکاری ارسال کنند. رزومه کارجویان با استفاده از این سرویس، در اسرع وقت، به کارفرمایان ارسال می‌شود.

درخواست‌های همکاری در کاران

برای اطلاع از درخواست همکاری کارجویان، کافی است به قسمت درخواست‌های من در داشبورد آپ دسترسی داشته باشید. با توجه به این بخش، می‌توانید از وضعیت درخواست همکاری خودتان و مشاهده توسط کارفرما، مطلع شوید.

لیست خریدهای بسته کاران

فهرست خریدهای بسته‌ای از کاریابی کاران ، در قسمت خریدهای داشبورد مشاهده می‌شود. هم چنین امکان مشاهده صورت حساب خریدها و اطلاعات مربوط به زمان و مبلغ‌های پرداختی، وجود دارد.

تست‌های خودشناسی و روانشناسی در کاران

در معرفی نرم افزار کاران نباید تست‌های خودشناسی و روانشناسی آن را نادیده بگیریم. این تست‌ها به افزایش خودشناسی کاربران کمک خواهد کرد. در ادامه تست‌های خودشناسی و روانشناسی موجود در کاران را ذکر می‌کنیم:

تست  EQ

تست EQ یا همان تست هوش هیجانی، میزان شناخت و مدیریت احساسات شما را می‌سنجد. هر چقدر هوش هیجانی شما بالاتر باشد، ارتباط با دیگران بهتر خواهد شد؛ همچنین انعطاف‌پذیری‌تان در برابر شرایط خاص و مشکلات بیشتر می‎شود. 

بهترین تست EQ در کاران وجود دارد تا شما بتوانید ضریب هوش هیجانی خود را به دست آورید و در صورت متوسط و یا پایین بودن، آن را ارتقا دهید.

تست  MBTI 

تست MBTI و یا به عبارت دیگر آزمون شخصیت شناسی مایرز بریگز، یک تست در جهت خودشناسی است. با انجام این تست شناخت بیشتری از خود خواهید داشت. این تست درونگرا یا برونگرا بودن شما را مشخص می‌کند. همچنین پس از پایان این تست متوجه می‌شوید که شخصیت شما احساسی است یا منطقی.

تست هوش گاردنر

تست هوش گاردنر با نام دیگر تست هوش چندگانه شناخته می‌شود. این تست استعداد و توانایی‌های شما را در هشت زمینه مورد سنجش قرار می‌دهد. این هشت زمینه عبارتنداز: هوش تصویری - فضایی، هوش کلامی-زبانی، هوش منطقی -ریاضی، هوش بدنی -جنبشی، هوش موسیقیایی، هوش درون فردی، هوش برون فردی، هوش طبیعت گرا.

با انجام این تست می‌توانید استعداد خود را شناسایی کرده و بهترین مشاغل مرتبط با استعداد خود را پیدا کنید.

تست ذهن اگاهی

اگر استرس آینده را دارید و یا تمرکز کافی هنگام گوش کردن و یاد گرفتن مطالب ندارید، احتمال این که ذهن آگاهی شما کم باشد، وجود دارد. تست ذهن آگاهی به شما کمک می‌کند تا در مورد این مسئله بیشتر بدانید و اگر امتیاز این تست شما کمتر بود، بتوانید آن را افزایش دهید.

تست مهارت‌های یادگیری

تست مهارت‌های یادگیری، توانایی فراگیری را بر اساس ۶ فاکتور خواندن متن‌های درسی، یادداشت‌ برداری، تقویت حافظه، آمادگی برای امتحان، افزایش تمرکز و مدیریت زمان مورد سنجش قرار می‌دهد. با انجام این تست می‌توانید میزان آموزش پذیر بودن خود را مورد سنجش قرار دهید.

تست رضایت شغلی

آیا از شغل خود راضی هستید؟ نمی‌توانید جواب به صورت صریح جواب این سوال را بدهید؟ برای رسیدن به جواب این سوال، تست رضایت شغلی را انجام دهید. این تست، رضایت شغلی شما را در پنج عامل مورد بررسی قرار می‌دهد. با انجام این تست می‌توانید متوجه شوید که در چه زمینه‌ای از کارتان ناراضی هستید.

تست عزت نفس

با تست عزت نفس می‌توانید عناصر پنهان شخصیت خود را به صورت کامل کشف کنید. با انجام این تست متوجه می‌شوید که چه قضاوتی در مورد خودتان دارید.

تست تاب آوری

در مقابل مشکلات و سختی‌های زندگی چقدر تاب و توان دارید؟ به عبارت دیگر ظرفیت شما در برابر مشکلات چقدر است؟ با انجام تست تاب آوری می‌توانید میزان تاب آوری خود را به دست آورید.

تست تحمل استرس

استرس در زندگی همه ما وجود دارد. شما چقدر تحمل استرس دارید؟ با انجام تست تحمل استرس می‌توانید از میزان مقاومت شما در برابر شرایط پیچیده و استرس زا باخبر شوید.

تست شادمانی

یکی دیگر از تست‌های موجود در کاریابی کاران در زمینه خودشناسی و روانشناسی، تست شادمانی نام دارد. با انجام این تست می‌توانید میزان شادمانی و رضایت از زندگی را بسنجید.


ویژگی‌های اپلیکیشن کاران

- استفاده از ابزار‌ها و امکانات پیشرفته

- استفاده از تیم مجرب و تخصصی

- دارای رزومه ساز حرفه‌ای

- دارای سیستم‌های اطلاع رسانی سریع

- استفاده آسان و سریع

نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران
نرم افزار کاریابی کاران

نام

karan

ایمیل

info@karan.ir

شماره تماس

02141767830

آدرس

تهران، یوسف آباد، خیابان سی و یکم، نبش ابن سینا، پلاک 111،طبقه سوم

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید کاریابی کاران
اندروید
نسخه iOS کاریابی کاران
iOS
نسخه ویندوز کاریابی کاران
ویندوز
نسخه لینوکس کاریابی کاران
لینوکس
نسخه مکینتاش کاریابی کاران
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر