آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن

آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/05/25

یک اپلیکیشن کاربردی برای آموزش زبان انگلیسی، اپلیکیشن نوگولرن است. خیلی از مواقع تحمل ترافیک و رفتن به مسیرهای دور برای شرکت در کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی برای ما بسیار سخت است و یا به دلیل کمبود وقت نمی‌توانیم در کلاس‌های حضوری شرکت داشته باشیم، در این مواقع یادگیری از طریق اپلیکیشن بهترین راه است. همانطور که می‌دانید زبان انگلیسی مهمترین زبان دنیا است که ما باید آن را آموزش ببینیم. 

اپلیکیشن نوگولرن

در اپلیکیشن نوگولرن صفر تا صد دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی را از مبتدی گرفته تا پیشرفته می‌توانید آموزش ببینید. مهم‌ترین برتریت این اپلیکیشن نسبت به رقبا این است که نوگولرن توسط اساتید حرفه‌ای و ویدیو محور آموزش داده می‌شود.

شما بعد از این که درس از این اپلیکیشن را به اتمام رساندید، باید در تست‌ها و آزمون‌ها شرکت کنید. در صورت تایید و قبولی وارد درس بعدی می‌شوید. میتوان گفت این اپلیکیشن، اولین اپلیکیشن زبان انگلیسی ویدیو محور در کل ایران است و این ویدیوها در استودیوی اختصاصی مجموعه نوگولرن تهیه شده‌اند.

نحوه تدریس اساتید در این اپلیکیشن، به نوعی است تا تمام نکات مثبت آموزش حضوری را برایتان فراهم کنند. شما با یادگیری از طریق این اپلیکیشن، هیچ تفاوتی با دوره‌های حضوری زبان انگلیسی احساس نخواهید کرد. در هر رده‌ای که باشید می‌توانید آموزش زبان را آغاز کنید.

در این اپلیکیشن دوره‌های از جمله زبان کاربردی، زبان تخصصی، دوره جامع گرامر و خیلی از دوره‌های دیگر را تماشا خواهد کرد. با کلیک روی هر دوره توضیحات مربوط به چه دوره و ویژگی‌های آن را می‌توانید مشاهده کنید.

نوگولرن بیش از ۴۰۰ ویدیو آموزشی و ده هزار تست هوشمند دارد که زبان آموزان می‌توانند همه این ویدیوها را تماشا کرده و در تست آن شرکت کنند تا میزان یادگیری خود را بسنجند. همچنین طرح درس منحصر به فرد نوگولرن در کنار تکنولوژی، یک آموزش هوشمند را برای کاربران رقم زده است.

دوره‌های آموزشی نوگولرن

نوگولرن دوره‌های آموزشی خاصی را برای کاربران خود در نظر گرفته است تا کاربران با شرکت در این دوره‌های آموزشی مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بسیار گسترده‌تر کنند. در ادامه به معرفی دوره‌های آموزشی نوگولرن می‌پردازیم:

دوره اسپیکینگ (speaking) زبان انگلیسی

مکالمه در زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد و شاید برای برخی از افراد، سخت‌ترین مرحله یادگیری زبان انگلیسی باشد. یکی از دوره‌های اصلی نوگولرن، دوره اسپیکینگ است. سرعت یادگیری با این برنامه بسیار بالاست و شما در زمان کمی ‌می‌توانید مکالمه خود را تقویت کنید.

در بررسی نرم افزار نوگولرن دریافتیم که دو درس اول هر فصل رایگان است و زبان آموزان با مشاهده این فصل‌ها می‌توانند تصمیم نهایی خود را برای خرید درس‌های بعدی بگیرند.

دوره جامع گرامر زبان انگلیسی

گرامر نیز جزو پایه و اساس یادگیری زبان انگلیسی است. یاد گرفتن زبان انگلیسی بدون گرامر امکان پذیر نیست. دوره گرامر زبان انگلیسی نوگولرن، جامع و کامل هست و صفر تا صدِ گرامر به کاربران آموزش داده می‌شود.  این دوره از طریق روش مایکرو لرنینگ آماده شده است؛ به این ترتیب که درس‌ها بسیار کوتاه و کاربردی هستند و زبان آموز بدون خستگی و دلهره می‌تواند آن‌ها را بیاموزد. 

دوره ریدینگ (reading) زبان انگلیسی

یکی از مهم‎ترین دوره‌های زبان انگلیسی که زبان آموزان باید آن را یاد بگیرند، دوره ریدینگ است. این دوره یک مهارت چند وجهی به شمار می‌آید. با یادگیری این دوره هم می‌توانید مهارت خواندن زبان انگلیسی را تقویت کنید و هم با گوش دادن به فایل صوتی ریدینگ، لیسنینگ خود را تقویت نمایید. همچنین با الگو گرفتن از سبک نویسنده و ساختارهای داخل ریدینگ، امکان تقویت رایتینگ نیز وجود دارد.

بعد از خواندن ریدینگ و خلاصه آن می‌توانید آن متن را با صدای بلند تکرار کنید تا مهارت اسپیکینگ شما نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. برای آموزش ریدینگ، ۱۰ ویدیو وجود دارد که شما در طول سه ساعت می‌توانید آن را به صورت کامل یاد بگیرید.

این دوره نیز دارای بیش از دو هزار و پانصد تست هوشمند است که بعد از انجام هر تست، نتایج به صورت هوشمند برای شما ارائه خواهد شد.

دوره رایتینگ (writing) زبان انگلیسی

در دوره رایتینگ زبان انگلیسی نوگولرن بیش از ۱۰ ویدیو آموزشی در قالب بیش از ۵۰ عنوان درسی مرتبط با مهارت لیسینینگ وجود دارد که مدت زمان آموزش آن ۳ ساعت است. به ازای هر درس، ۳۰ تست آموزشی وجود دارد که اعلام نتایج آن به صورت هوشمند خواهد بود‌.

دوره لیسینینگ (listening) زبان انگلیسی

اپلیکیشن نوگولرن دوره لیسنینگ زبان انگلیسی را برای زبان آموزان آماده کرده است تا آن‌ها بتوانند خیلی سریع پیشرفت کنند و این مهارت را تقویت نمایند.

محتوای این دوره در ۱۰ ویدیو آماده شده است که با مشاهده همه ویدیو‌ها می‌توانید تکنیک‌های عملی لیسنینگ را یاد بگیرید. مدت زمان آموزش دوره لیسینینگ سه ساعت بوده و دارای بیش از ۱۵۰۰ تست است که قابلیت اعلام نتیجه هوشمند دارند.

به ازای هر درس از دوره لیسنینگ، ۳۰ تست آموزشی مشاهده می‌شود. قابل ذکر است که این دوره برای همه زبان آموزان مناسب خواهد بود.

در سرفصل‌های این دوره مفاهیم اولیه برای شروع مطرح می‌شود. همچنین چالش‌های زبان آموزی، تکنیک‌های درک مطلب، گفتار پیوسته، منابع درست، معرفی آزمون‌ها، آشنایی با انواع لیسینینگ‌ها، فیلم، موسیقی، پادکست، کتاب صوتی، خلاصه کردن و ... وجود دارد. همچنین تکنیک‌های موثر برای قبولی در آزمون‌ها نیز مطرح می‌شود.

دوره جامع واژگان (vocabulary) زبان انگلیسی 

در دوره جامع واژگان زبان انگلیسی نوگولرن، 10 ویدیو وجود دارد که شما با مشاهده آن‌ها می‌توانید نحوه یادگیری لغات و حفظ کردن آن‌ها را بیاموزید. در طول سه ساعت شما می‌توانید همه ویدیوهای مربوط به این دوره را تماشا کنید.

بیش از ۲ هزار تست هوشمند با قابلیت اعلام نتیجه هوشمند وجود دارد. این دوره برای افراد مبتدی و حرفه‌ای بسیار مناسب است؛ یعنی هر سطحی که دارید این دوره مناسب شماست.

با گذراندن این دوره به هیچ کتاب یا منبع دیگری نیاز نخواهید داشت. بعد از خرید دوره به صورت دائمی به همه محتوای آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

دوره جامع آیلتس (IELTS)

اگر قصد شرکت در در آزمون آیلتس را دارید، دوره جامع آیلتس اپلیکیشن نوگولرن یک دوره بسیار مفید برای شما خواهد بود. با شرکت در این دوره می‌توانید به نمره قبولی هفت و یا بالاتر برسید. با دریافت این نمره شما می‌توانید برای هر موقعیت شغلی و یا تحصیلی در خارج از کشور قبول شوید.

شاید تصور کنید که رسیدن به نمره ۷ و بالاتر ممکن نیست، اما باید بگوییم که دوره جامع آیلتس نوگولرن می‌تواند شما را به این نمره برساند.

در این دوره نقاط ضعف و قوت متقاضیان ایرانی برای شرکت در آزمون درج شده است. با شرکت در این دوره نیازی به تهیه کتاب‌های کمک آموزشی و اضافی وجود ندارد. همه مباحث مورد نیاز شامل تکنیک‌های آزمون به صورت ویژه در هر مهارت ذکر شده است.

دوره EPT و MSRT(دو در یک)

اگر قصد شرکت در آزمون دکترا را دارید و یا دانشجوی دکترا هستید، حتما می‌دانید که برای کسب امتیاز در مصاحبه دکترا و یا کسب مجوز جهت شرکت در آزمون جامع دکتری به مدرک انگلیسی نیاز دارید. بنابراین باید در یکی از آزمون‌های EPT و MSRT شرکت کنید. MSRT از جمله آزمون‌هایی است که مدرک آن، مورد قبول همه دانشگاه‌های کشور است.

 EPT  جزو آزمون‌های زبان انگلیسی داخل کشور است که قبولی در این آزمون و مدرک آن برای دانشجویان دانشگاه آزاد معتبر است. در اپلیکیشن نوگولرن می‌توانید برای این آزمون‌ها آماده شوید. 


امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن نوگولرن :

- افزایش مهارت‌های زبان انگلیسی

- امکان برنامه ریزی منظم

- تست آزمون

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
نرم افزار آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن

نام

nogolearn

ایمیل

info@nogolearn.com​

شماره تماس

09382800132

آدرس

تهران – طرشت – خیابان صالحی – برج فناوری طرشت – طبقه چهارم – واحد 409

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان نرم افزار و اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

اتصال با اکانت گوگل یا فیس بوک

هوش مصنوعی

جعبه لایتنر

شبکه اجتماعی

افزایش مهارت Listening

افزایش مهارت Reading

افزایش مهارت Speaking

افزایش مهارت Writing

آموزش مجازی

آموزش آنلاین

یادگیری با فیلم

خرید درون برنامه ای

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
ویندوز
نسخه لینوکس آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
لینوکس
نسخه مکینتاش آموزش زبان انگلیسی | اپلیکیشن نوگولرن
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر