jobinja | جابینجا

jobinja | جابینجا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/08/23

اگر شما هم به دنبال برنامه‌ای برای کاریابی و یا جذب نیرو هستید، به شما پلتفرم استخدامی‌ جابینجا را معرفی می‌کنیم. جابینجا با هدف ایجاد فضایی بهتر و راحت‌تر برای کارجو و کارفرما ایجاد و توسعه داده شده‌ است. این پلتفرم با ارائه‌ بیش فرصت‌های شغلی زیاد، از پلتفرم‌های محبوب میان مخاطبان محسوب می‌شود. 

بررسی مزایای جابینجا

از مزایای خوب این پلتفرم می‌توان به رایگان بودن عمده‌ی خدمات اشاره کرد. از جمله خدمات رایگان جابینجا می‌توان به قابلیت رزومه ساز اشاره کرد، که به شما کمک می‌کند تا رزومه‌ی مناسب و خوبی بنویسید تا در پیدا کردن شغل مناسب موفق‌تر باشید. در پلتفرم مذکور شما با مشخص کردن استان و عنوان شغلی یا مهارت مد نظر قادر خواهید بود به آسانی به آگهی‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید. 

همچنین می‌توانید آگهی‌های دلخواه خود را نشان کنید تا بعدا آن‌ها را بررسی کنید. جابینجا با طراحی چشم نواز و دلنشین سایت، رابط کاربری آسان وسرعت بالایی که دارد توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. پلتفرم جابینجا از معتبرترین پلتفرم‌های کاریابی است چرا که پس از نامزدی در جشنواره وب و موبایل ایران، جابینجا به عنوان بهترین وب‌سایت در گروه اشتغال و کاریابی شناخته شده‌ است. 

1.ابزارهای جابینجا برای کمک به استخدام کارجو توسط کارفرمایان

جابینجا سریع‌ترین و باصرفه ترین ابزار استخدامی ‌است که کارفرما را در مراحل استخدام یاری می‌کند. جابینجا ابزارهای مختلفی در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا به استخدام سریع و کامل کمک کند.

ایجاد آگهی استخدام

در جابینجا در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانید آگهی استخدام خود را منتشر کنید. در این آگهی می‌توانید میزان حقوق، توضیحات و شرح آگهی را انجام دهید و تمام جزئیات مربوط به کار خود را بیان کنید تا کارجویان بهتر و راحت‌تر بتوانند رزومه خود را ارسال کنند.

سرویس شتابدهی با ایمیل و بنر

اگر به عنوان کارفرما، رزومه‌های کافی دریافت نکردید، نگران نباشید. جابینجا سرویس شتابدهی آگهی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با کمک آن دریافت رزومه‌ها را ۵ برابر بیشتر کنید. این سرویس شامل ارسال ایمیل برای کارجویان، به روز رسانی آگهی، بنرهای تبلیغاتی هدفمند، گزینه استخدام فوری و ... است.

شتابدهی با بلد کردن اگهی

روش دیگر برای استخدام سریع‌تر و پیدا کردن کارجو، استفاده از روش بُلد کردن آگهی، بالا آوردن مجدد، تمدید و یا درجه بندی و اطلاع رسانی اختصاصی است. با این روش‌ها در وب سایت جابینجا می‌توانید آگهی خود را بالا نگه دارید تا کاربران بیشتری آن را مشاهده کنند. برای استفاده از این ابزارها به آگهی خود وارد شوید و به قسمت شتابدهی مراجعه کنید.

پروفایل حرفه‌ای برای شرکت‌ها

کارفرمایان امکان طراحی یک پروفایل حرفه‌ای را از طریق جابجا دارند، برای حرفه ای کردن پروفایل خود کافیست مبلغ بسیار کمی ‌را پرداخت کنید تا هم شرکت خود را به کارجویان معرفی نمایید و هم فرهنگ سازمانی خود را با این کار نشان دهید تا کارجویان متناسب با شرکت شما پیدا شوند.

مدیریت رزومه‌های دریافتی

یکی از بزرگترین دغدغه‌های منابع انسانی، جمع آوری، بررسی و مدیریت رزومه‌های دریافت شده است. در جابینجا امکان پوشه بندی حرفه‌ای رزومه‌ها وجود دارد. همچنین شما می‌توانید رزومه‌های مورد علاقه خود را به صورت لیست در آورید و آن‌ها را برای موقعیت شغلی آینده خود ذخیره کنید. با این روش حتی در ماه‌های آینده نیز به راحتی می‌توانید نیروی مورد علاقه خود را پیدا کنید.

مشاهده آمار لحظه‌ای

به عنوان کارفرما، در هر لحظه که بخواهید می‌توانید آمار لحظه آگهی‌های خود را مشاهده کنید و و با دیگر آگهی‌ها مقایسه انجام دهید. در نتیجه این مقایسه، می‌توانید کیفیت آگهی خود را بالاتر ببرید.

دسترسی همزمان به چند کاربر

پروسه استخدام به تنهایی از عهده یک نفر بر نمی‌آید؛ بنابراین باید چندین کاربر بتوانند به بررسی رزومه بپردازند. در جابینجا امکان دسترسی همزمان چند کاربر به حساب کاربری یک شرکت وجود دارد، بنابراین مدیر دپارتمان‌ها می‌توانند آگهی مربوط به خود را ایجاد کنند و منابع انسانی آن را بررسی و در نهایت گزینه‌های استخدامی‌خود را مشخص کنند.

استخدام فوری

اگر برای استخدام نیرو عجله دارید، کافیست از راهکار استخدام فوری نیروی جابینجا استفاده کنید. طبق آمار دریافتی، استفاده از این ابزار باعث نتیجه گرفتن سه برابری از انتشار آگهی می‌شود.

مشاوره رایگان

پشتیبانان و کارشناسان جابینجا از مرحله شروع به انتشار آگهی تا پایان پروژه استخدام همراه شما هستند و به کوچکترین سوال‌های شما نیز پاسخ خواهند داد. امکان مشاوره رایگان استخدام در جابینجا وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید سوال‌هایی که در ذهن‌تان وجود دارد را برطرف نمایید.

باشگاه مشتریان ویژه

طبق آمار ارائه شده، تاکنون بیشتر از ۱۰۰۰۰ شرکت از جابینجا برای ارائه محصول و سرویس خود به مشتریان استفاده کرده‌اند. باشگاه مشتریان ویژه، برای تبادل خدمات میان این شرکت‌ها ساخته شده است. اگر می‌خواهید که جابینجا در فروش شما همکاری داشته باشد و شرکت خود را به صورت رایگان بالا ببرید، کافیست عضو این بخش از جابجا شوید.

۵۰شرکت برتر ایران در حوزه استخدام

جابینجا عملکرد شرکت‌ها را به صورت لحظه‌ای و هوشمند بررسی می‌کند و به صورت لیست 50 تایی از شرکت‌های برتر، امتیاز بندی دارد.

ایمیل اطلاع رسانی کارجویان

آگهی که شما در جابینجا منتشر می‌کنید، برای افراد جویای کار در حیطه شما به صورت ایمیل یا تلگرام ارسال خواهد شد. این سرویس به صورت اتوماتیک انجام می‌شود به این ترتیب کار به سراغ کارجویان می‌رود و شما سریع‌تر می‌توانید کار مورد نظر خود را پیدا کنید.

آموزش و تولید محتوای کاربردی

در بخش بلاگ جابینجا مطالب آموزشی زیادی وجود دارد. همچنین در شبکه‌های اجتماعی رویدادها و کارگاه‌های برگزار شده به آموزش و تولید محتوای کاربردی در مورد منابع انسانی می‌پردازند.

2.ابزارهای جابینجا برای کمک به پیدا کردن شغل کارجویان

از سمت کارفرما ابزارها و امکانات جابینجا را بررسی کردیم. حال نوبت به کارجویان می‌رسد. در ادامه بررسی می‌کنیم که جابینجا به چه شکلی به استخدام کار جویان کمک می‌کند.

جستجو در آگهی‌های استخدام و ارسال رزومه

اولین قدم کمک جابینجا برای کارجویان این است که کارجویان می‌توانند آگهی‌های استخدام بیش از ۳۰۰۰ شرکت معتبر ایرانی را مشاهده کنند و در بین آن‌ها به جستجو بپردازند.

هنگام پیدا کردن شغل مورد نیاز کافیست رزومه خود را برای آن ارسال نمایید. بعد از ارسال رزومه می‌توانید وضعیت رزومه خود را پیگیری کنید. به این ترتیب که در صورت مشاهده رزومه و بررسی آن به شما اطلاع رسانی خواهد شد. با ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی مرتبط شانس استخدام شما چند برابر خواهد شد.

ایجاد اطلاع رسان مشاغل مرتبط جدید

جابینجا بلافاصله پس از انتشار آگهی شغلی به شما اطلاع می‌دهد. با این سرویس نیازی به گشتنِ مداوم در بین آگهی‌های استخدامی ‌نیست. در صورت پیدا نکردن شغل به مورد نظر، می‌توانید به ایجاد اطلاع رسان مشاغل مرتبط جدید خودتان بپردازید و گزینه‌های شغلی جدید را از دست ندهید.

استفاده از رزومه ساز استاندارد جابینجا

همانطور که می‌دانید رزومه تاثیر زیادی در استخدام شما خواهد داشت. بنابراین اگر یک رزومه حرفه‌ای با سطح استاندارد ندارید، می‌توانید از طریق رزومه ساز جابینجا اقدام کنید. با رزومه ساز جابینجا در کمتر از چند دقیقه می‌توانید رزومه خود را ایجاد کنید.

آشنایی با فرهنگ سازمانی و محیط کار شرکت‌ها

اگر می‌خواهید با فرهنگ سازمانی و محیط کار شرکت‌های مختلف آشنا شوید، اینجا محل مناسبی برای شماست، زیرا در جابینجا شرکت‌های زیادی معرفی شده است که با مطالعه آن‌ها اطلاعات کاملی از شرکت‌های ایرانی به دست خواهید آورد.ویژگی و امکانات jobinja :

- پیدا کردن آگهی‌ها به تفکیک استان

- قابلیت جست و جوی بر اساس عنوان شغلی، مهارت و...

- نشان کردن آگهی‌ها

- طراحی با کیفیت سایت

نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا
نرم افزار jobinja | جابینجا

نام

jobinja

ایمیل

hi@jobinja.ir

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید jobinja | جابینجا
اندروید
نسخه iOS jobinja | جابینجا
iOS
نسخه ویندوز jobinja | جابینجا
ویندوز
نسخه لینوکس jobinja | جابینجا
لینوکس
نسخه مکینتاش jobinja | جابینجا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر