جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت

 جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
0 نظر
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1402/07/14

با اپلیکیشن جاجیگا می‌توانید رزرو آنلاین ویلا، کلبه، سوئیت و اقامتگاه را انجام دهید. فرقی ندارد در کدام شهر ایران ساکن هستید و یا مقصد مورد نظر شما کجاست، جاجیگا همه شهرهای ایران را تحت پوشش خود قرار داده است. آیا علاقمند به اجاره کلبه جنگلی در ماسال هستید و یا می‌خواهید در کنار دریا یک کلبه رمانتیک را اجاره کنید؟ فرقی ندارد در اپلیکیشن جاجیگا همه این موارد یافت می‌شوند.

امکانات اپلیکیشن جاجیگا

اپلیکیشن جاجیگا به عنوان پلتفرمی برای رزرو اجاره و ویلا کلبه و سوئیت، قابلیت‌ها و امکانات زیادی را برای مهمان‌ها دارد. در ادامه برخی از این قابلیت‌ها اشاره می‌کنیم:

رابط کاربری آسان و جذاب

همه افراد با هر سطح دانشی می‌توانند از جاجیگا ویلا، کلبه و سوئیت اجاره کنند. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار آسان و جذاب است و همه چیز به صورت آسان در دسترس شماست تا مراحل رزرو و پرداخت را نیز انجام دهید.

جستجوی حرفه‌ای

همانطور که می‌دانید برای یک اپلیکیشن رزرو اقامتگاه، امکان جستجوی حرفه‌ای اهمیت زیادی دارد. کاربران باید با یک جستجو به نتایج دلخواه خود دست یابند. در اپلیکیشن جاجیگا می‌توانید یک جستجوی حرفه‌ای با نام شهر، منطقه یا ویژگی مقصد داشته باشید و اقامت‌های متناسب با آن را به سرعت پیدا کنید.

جستجو با نقشه

اگر محدوده خاصی مد نظرتان است اما اسم آن را نمی‌دانید که در قسمت جستجو آن را تایپ کنید، می‌توانید از نقشه کمک بگیرید و محدوده خاص مورد نظر خود را پیدا کرده و اقامت‌های مرتبط با آن را نیز مشاهده کنید.

اقامت‌گاه‌های اطراف من

ممکن است در یک شهر متفاوتی باشید و با نام منطقه یا مشخصات آن آشنا نباشید و حتی نتوانید آن را در نقشه پیدا کنید. به این ترتیب شما می‌توانید از گزینه اقامت‌های اطراف من کمک بگیرید و هر کجا که هستید روی این گزینه کلیک کنید تا اقامت‌های نزدیک شما نمایش داده شوند.

فیلترهای جستجو

در هنگام جستجو با فیلترهای زیادی روبرو می‌شوید که با تعیین این فیلترها به گزینه مد نظر خود نزدیک‌تر خواهید شد. فیلترهایی که در اپلیکیشن جاجیگا برای جستجو در نظر گرفته شده است، شامل ظرفیت، نوع اقامتگاه، نرخ اجاره، اقلیم و ... خواهد بود.

اقامتگاه‌های ضدعفونی شده

اگر به ضدعفونی بودن اقامت‌ها نسبت به ویروس کرونا و آنفولانزا و ... حساس هستید می‌توانید گزینه اقامت‌های ضدعفونی شده را انتخاب کنید تا فقط اقامت‌هایی برای شما نمایش داده شوند که بر علیه ویروس کرونا ضدعفونی شده‌اند.

تخفیف‌های شگفت انگیز

یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن جاجیگا بخش تخفیف‌های شگفت انگیز است. برخی از مهماندارها تخفیف‌هایی را روی اقامت‌ها اعمال می‌کنند که جذابیت بسیار زیادی برای مهمان‌ها دارد. با مراجعه به بخش تخفیف‌های شگفت انگیز می‌توانید اقامت‌هایی را که تخفیف‌های جذاب دارند را مشاهده و رزرو کنید.

نظرات کاربران

در اپلیکیشن جاجیگا امکان نظر دادن مهمان‌ها و کاربران بر روی هر اقامتگاه وجود دارد. شما با خواندن نظرات مهمان‌های قبلی می‌توانید تصمیم بهتری راجع به رزرو آن اقامتگاه بگیرید. این نظرات کاملاً واقعی هستند و توسط کاربرها ثبت شده‌اند.

چت با میزبان

از دیگر امکاناتی که اپلیکیشن جاجیگا برای کاربران فراهم کرده، امکان چت با میزبان است. در طی مراحل رزرو اقامتگاه شما می‌توانید سوالات خود را مستقیما از میزبان بپرسید و بعد از دریافت جواب نسبت به رزرو آن اقدام کنید.

ضمانت تحویل جاجیگا

برخی از مهمان‌ها از عدم تحویل مهماندار نگران هستند. در این مورد باید بگوییم که جاجیگا دارای ضمانت تحویل است؛ در صورتی که میزبان اقامتگاه را به موقع تحویل ندهد و یا کیفیت تعهد داده شده را اجرا نکند، جاجیگا در کنار میهمانان خواهد بود.

رزرو فوری

برخی از اقامت‌های جاجیگا رزرو فوری دارند؛ به این معنی که نیاز به تایید میزبان نداشته و به صورت فوری قابل رزرو هستند.

پت نواز

از دیگر امکاناتی که برای مهمانانی که حیوان خانگی دارند، فراهم شده، بخش پت نواز است. این اقامت‌ها همراه بردن حیوان خانگی به شرط رعایت نظافت را مجاز می‌دانند. با مراجعه به بخش پت نواز می‌توانید لیست این اقامتگاه‌ها را مشاهده کنید.

مناسب معلولین

برخی از اقامت‌ها حداقلِ شرایط نگهداری و پذیرش افراد دارای معلولیت و سالمندان عزیز را دارند که با مراجعه به این بخش می‌توانید این اقامتگاه‌ها را پیدا کنید.

امکانات برای میزبان ها

اپلیکیشن جاجیگا علاوه بر مهمان‌ها برای میزبان‌ها نیز امکاناتی را فراهم کرده است تا به راحتی بتوانند میزبانی اقامتگاه را بر عهده بگیرند. 

ثبت ساده سیستمی

ثبت اقامتگاه در جاجیگا به سادگی و به صورت سیستمی انجام می‌گیرد که همه افراد می‌توانند آن را انجام دهند و به درآمد عالی برسند.

داشبورد حرفه‌ای میزبان

امکان مدیریت امور میزبانی و رزرو به صورت یکجا در داشبورد حرفه‌ای میزبان انجام می‌گیرد.

به روزرسانی نرخ و تقویم

امکان به روز رسانی نرخ اجاره و تقویم به سادگی و با سرعت هرچه زیاد وجود دارد تا از این لحاظ به مشکل برخورد نکنید.

آگاهی از رزرو

هنگامی که میهمان‌ها اقامتگاه شما را رزرو می‌کنند، جاجیگا از طریق روش‌های مختلفی مانند پیام داخلی، پیامک و تماس خودکار شما را از این رزرو آگاه می‌کند.

چت داخلی

در اپلیکیشن جاجیگا به عنوان میزبان می‌توانید به سوالات مهمان خود جواب دهید و آن‌ها را راضی و خوشنود نگه دارید.


امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن جاجیگا

- رابط کاربری آسان

- امکان چت آنلاین میزبان و مهمان

- امنیت و ضمانت اقامتگاه‌ها

- تنواع نوع اقامت‌ها


نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
نرم افزار جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت

نام

jajiga

ایمیل

info@jajiga.com

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان مسافرت

بلیط اتوبوس

بلیط سفرهای خارجی

بلیط چارتری

استرداد بلیط

مشاوره تخصصی

خرید بلیط ۳ گانه هواپیما-قطار-اتوبوس

خدمات هتل

خدمات تور

انتخاب صندلی اتوبوس

اخبار سفر و گردشگری مقصد

نسخه‌های موجود
نسخه iOS جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
iOS
نسخه ویندوز جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
ویندوز
نسخه لینوکس جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
لینوکس
نسخه مکینتاش جاجیگا | اجاره ویلا، کلبه و سوئیت
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر