ایوا

ایوا
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/09/01

اگر به دنبال یک اپلیکیشن پرداختی هیجان‌انگیز با قابلیت‌های جامع و منحصر به فرد هستید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن ایوا را نیز مشاهده و بررسی کنید و با امکان مقایسه اپلیکیشن‌ها در زینسی، مناسب‌ترین اپلیکیشن پرداختی را برای خود انتخاب کنید. 

اپلیکیشن ایوا چیست؟

اپلیکیشن ایوا یک اپلیکیشن موبایلی پرداخت است که توسط شرکت پرداخت الکترونیک سداد ارائه و عرضه شده و امکانات متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به حتم با استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت، سرعت انجام امور مالی شما بیشتر شده و درگیر ترافیک و شلوغی نمی‌شوید و می‌توانید در هر لحظه و هر کجا به راحتی فرایند پرداختی خود را به اتمام برسانید. 

بررسی ویژگی‌های کلی ایوا

اپلیکیشن ایوا خدمات متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد، از جمله این خدمات می‌توان به خرید شارژ و اینترنت، کارت به کارت، خرید بلیط اتوبوس، پرداخت قبض، مشاهده موجودی، پرداخت عوارض خروج از کشور و بسیاری دیگر اشاره کرد. 

علاوه بر خدمات گفته شده و خدمات معمول اپلیکیشن‌های پرداختی، در ایوا می‌توانید وجوهات شرعی خود را نیز به طور مستقیم به دفاتر مراجع تقلید و اماکن مقدسه واریز کنید. همچنین می‌توانید وارد دسته‌بندی خیریه در این اپلیکیشن شوید و با انتخاب خیریه مورد نظر خود، به طور مستقیم کمک مالی خود را به آن موسسه واریز کنید.

در اپلیکیشن ایوا می‌توانید برای خرید اشتراک سامانه‌های ارائه دهنده فیلم نیز اقدام کنید و سریع‌تر و ارزان‌تر اشتراک بخرید و یا اشتراک خود را تمدید کنید. همچنین می‌توانید از تمدید خودکار این برنامه استفاده کنید. امکان خرید بیمه نیز برای شما در ایوا وجود دارد. اگر نیاز به خرید بیمه شخص ثالث و مسافرتی دارید، قیمت‌ها را با هم مقایسه کنید و بیمه موردنظر خود را تهیه کنید.

 نحوه ثبت نام در اپلیکیشن ایوا

بعد از این که اقدام به دانلود اپلیکیشن ایوا کردید، لازم است شماره همراه را وارد کرده و کد فعالسازی را دریافت نمایید. سپس با پرتاب ستاره‌ای که در پایین صفحه مستقر است، کد فعال سازی را وارد نمایید. در نهایت با پرتاب مجدد ستاره، وارد برنامه شوید.

اپلیکیشن ایوا خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که این را در قالب 15 نوع خدمت مختلف طبقه بندی کرده است. 

خدمات ارائه شده توسط ایوا

این خدمات شامل شارژ رایگان، کارت به کارت، خرید شارژ، عوارض خروج از کشور، بسته اینترنتی، پرداخت قبض، پرداخت خلافی، خرید بلیت اتوبوس، جشنواره، خرید، مهربانی، پرداخت سازمانی، بیمه، شارژ رایگان و وجوهات شرعی هستند که در ادامه به توضیحات برخی خدمات خواهیم پرداخت:

شارژ رایگان

در یکی از خدمات گفته شده با عنوان شارژ رایگان، در صورت انجام هر تراکنش و معرفی به دوستانتان، طلا دریافت می‌کنید که در واقع طلا واحدی برای کیف پولتان محسوب می‌شود. در این بخش با هریک از طلاها، امکان خرید شارژ رایگان وجود دارد.

نکته  قابل توجه اینجاست که ارزش هر طلا به مقدار ۱۰ ریال است و برای دریافت شارژ رایگان، به حداقل ۱۰۰۰ طلا نیازمندیم.

کارت به کارت

با استفاده از بخش کارت به کارت، امکان انتقال وجه از مبدا بانک‌های شهر، ملت، آینده، پاسارگاد، دی، ملی، پست بانک، موسسه اعتباری ملل، کشاورزی، سامان، اقتصاد نوین، ایران زمین، تجارت، انصار به تمامی کارت‌های عضو شتاب وجود دارد .

برای عملیات کارت به کارت لازم است در ابتدا اطلاعات کارت بانکی مبدا وارد شده و با وارد کردن مبلغ موردنظر و تایید اطلاعات کارت بانکی مقصد، انتقال وجه با موفقیت صورت پذیرد.

خرید شارژ

در قسمت خرید شارژ، با کشیدن نوار زرد رنگ به سمت راست یا چپ، می‌توانید سیم کارت خودتان را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم شارژ کنید. سپس فرآیند خرید شارژ با وارد کردن مبلغ مورد نظر و اطلاعات کارت بانکی و پرداخت هزینه تکمیل می‌شود.

عوارش خروج از کشور

یکی دیگر از خدمات مهم اپلیکیشن ایوا، امکان پرداخت عوارض خروج از کشور است. در این بخش لازم است در ابتدا نوع خروج مشخص شود (سفر سیاحتی، حج، هوایی و ...)، سپس کد ملی افراد مورد نظر وارد کنید و در نهایت با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، پرداخت عوارض خروج از کشور تکمیل شود. 

بسته اینترنتی 

با استفاده از بخش بسته اینترنتی، امکان خرید اینترنت برای سیم کارت خودتان و یا دیگران را خواهید داشت. در صورت ترابورد شدن شماره موردنظر لازم است نوع اپراتور را مشخص کرده و با انتخاب نوع بسته، گزینه تایید را بزنید و مبلغ موردنظر را پرداخت نمایید.

پرداخت قبوض

در بخش پرداخت قبض، می‌توانید اقدام به پرداخت قبض‌های با شناسه مثل آب، برق، گاز، تلفن و خلافی خودرو کنید. جهت پرداخت لازم است شناسه قبض و شناسه پرداخت وارد شود و یا بارکد قبض را اسکن کرد. جهت استعلام و پرداخت بدهی تلفن همراه یا ثابت می‌توانید شماره تلفن را به همراه کد کامل شهر وارد کنید و در صورت تایید اطلاعات، قبض میان دوره یا پایان دوره را با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، پرداخت کنید. 

خلافی خودرو

جهت پرداخت خلافی خودرو با استفاده از اپلیکیشن ایوا ، لازم است کد ۸ رقمی پشت کارت خودرو به صورت دستی یا با استفاده از بارکدخوان وارد شود. سپس با تایید گزینه مربوطه، اقدام به پرداخت خلافی خودرو کنید.

خلافی های پرداخت شده بلافاصله از لیست ایوا حذف می‎شود و در سامانه مرکزی پلیس راهور به ثبت می‌رسد.

سایر ویژگی‌های ایوا

از جمله ویژگی‌های دیگر اپلیکیشن ایوا می‌توان به مدیریت کارت‌ها، تاریخچه تراکنش‌ها، تاریخچه طلا، بازی و سرگرمی، معرفی به دوستان و درباره ایوا اشاره کرد. مجموع این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها، این برنامه را جز برنامه‌های پرکاربرد کرده است.

نسخه‌های ارائه شده برای نرم افزار ایوا نسخه وب، اندروید و آیفون است. برای دانلود اپلیکیشن ایوا می‌توانید به کافه بازار، گوگل پلی، اناردونی و ... مراجعه کنید.


ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن ایوا:

- پرداخت سازمانی

- خرید بیمه

- خرید بسته اینترنتی و شارژ

- خرید بلیط اتوبوس

- پرداخت عوارض خروج از کشور

- مشاهده موجودی

- پرداخت قبض و خلافی خودرو

- کارت به کارت

- پرداخت وجوهات شرعی و کمک به خیریه

- صرفه جویی در زمان

- امکان پرداخت قبوض

- کارت به کارت

- وجوهات شرعی

نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا
نرم افزار ایوا

نام

پرداخت الکترونیک سداد

ایمیل

sadadpsp.develop@gmail.com

شماره تماس

02142739000

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان عملیات بانکی

پایا و ساتنا

گردش حساب

خدمات چک

پرداخت قبض

مسدودکردن کارت

دریافت شبا

دفترچه یادداشت

قابلیت اتصال به touch ID

خرید شارژ و بسته اینترنتی

کلوپ مشتریان

کیف پول

پرداخت با بارکد

آخرین نسخه اپلیکیشن را از کافه بازار دریافت کنید

نسخه‌های موجود
نسخه ویندوز ایوا
ویندوز
نسخه لینوکس ایوا
لینوکس
نسخه مکینتاش ایوا
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر