ایران تلنت

ایران تلنت
بررسی کلی
آخرین آپدیت: 1401/12/20

بزرگ‌ترین وب‌سایت استخدامی که نزدیک به یک میلیون نفر از آن استفاده می‌کنند، ایران تلنت نام دارد. افرادی از قبیل جامعه متخصصان و مدیران ایرانی در این سایت عضو شده‌اند. در وب سایت ایران تلنت حدود ۵۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی فعالیت دارند و از طریق ایران تلنت نیروی مورد نظر خود را جذب می‌کنند. شرکت آریا تالین گام به عنوان مالک و مدیر سایت ایران تلنت از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را شروع کرده است. 

وب سایت ایران تلنت

ایران تلنت به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن در فضای مجازی فعالیت دارد. ایران تلنت به صورت آنلاین برای افراد متخصص و کسانی که مسلط به زبان انگلیسی هستند، بهترین فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای را در بهترین شرکت‌ها مهیا می‌سازد. 

از طریق سایت ایران تلنت سایر شرکت‌ها و موسسات می‌توانند مدیران حرفه‌ای و متخصص را برای همکاری در مجموعه خود، دعوت کنند. شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در پی جذب افراد متخصص هستند. 

برای جذب افراد نیز برنامه‌های مختلفی دارند. گاهی ممکن است در این مسیر مشکلاتی به وجود بیاید. ایران تلنت برای رفع این مشکلات در کنار شرکت‌ها فعالیت دارد. ایران تلنت به این شرکت‌ها کمک می‌کند تا بتوانند با انتشار آگهی‌های استخدامی، افراد متخصص را پیدا کنند. 

کارجویان با استفاده از ایران تلنت می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن رزومه حرفه‌ای خود را بسازند. هم چنین در سایت ایران تلنت برای متخصص شدن کارحویان، آزمون‌های متعددی وجود دارند. کارجویان می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کنند.

ثبت آگهی استخدامی در سایت ایران تلنت

استخدام نیروی متخصص و حرفه‌ای برای هر شرکت یا سازمانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل ایران تلنت برای جذب افراد متخصص و ثبت آگهی استخدام در آن فعالیت می‌کند. ثبت آگهی در ایران تلنت یکی از بهترین و منطقی‌ترین کار‌ها، به شمار می‌رود. انتشار آگهی در ایران تلنت برای کارجویان و کارفرمایان مفید است و بین آن‌ها، ارتباط ایجاد می‌کند. بعد از انتشار آگهی ایران تلنت تعداد زیادی رزومه دریافت می‌کند و به همین‌ترتیب مشکل استخدام و جذب حل می‌شود.

در صورت آماده بودن شرح شغل  به راحتی می‌توانید طی یک پروسه آسان آگهی خود را در ایران تلنت به ثبت برسانید. ایران تلنت برای راحتی حال کارفرمایان و متخصصان، پروسه بسیاری از کار‌ها را به صورت خودکار طراحی کرده است تا ثبت آگهی و انتشار آن در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.

مزایا و سایر ویژگی‌های انتشار آگهی در سایت ایران تلنت

یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی ایران تلنت دو زبانه بودن آن است. کاربران با استفاده از این ویژگی می‌توانند در زمان ثبت آگهی اطلاعات را هم به زبان انگلیسی و هم زبان فارسی ثبت کنند. حتی توانایی انتخاب هر دو زبان را دارند. 

یکی دیگر از ویژگی‌های ایران تلنت در ارتباط با دو زبانه بودن آن است. برای ترجمه فیلد‌های عنوان شغلی و شرح شغل و شرایط احراز نیازی به ترجمه از سمت شما وجود ندارد. ایران تلنت، امکان ترجمه را به صورت خودکار طراحی کرده است. تنها کاری که کاربر انجام می‌دهد، طرح شغلی را در فیلد مربوطه قرار می‌دهد و روی دکمه ترجمه خودکار کلیک می‌کند. پس از تایید، کاربران می‌توانند شرح شغلی را به دو صورت انگلیسی و فارسی مشاهده کنند.

وجود سرویس هوشمند جست و جو در ایران تلنت از دیگر مزایای آن به شمار می‌رود. کاربران برای جست و جوی کلمه خاص از بین رزومه‌های ارسال شده می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند. این کلمه می‌تواند به صورت زبان انگلیسی و فارسی باشد.

در نهایت با انتشار آگهی‌های استخدامی در ایران تلنت، بانکی از رزومه‌های افراد متخصص در دسترس قرار می‌گیرد. کاربران و کارفرمایان با استفاده از این ررزومه‌ها، می‌توانند فرصت‌های شغلی موردنیاز و افراد موردنظر خود را پیدا کنند.

در نتیجه ایران تلنت ، یکی از ابزار‌های کاربردی، برای دسترسی به افراد متخصص و شغل موردنیاز است. با توجه به این که همه شرکت‌ها، به افراد متخصص نیاز دارند، رقابت برای رسیدن به آن‌ها، بسیار بالاست. کاربران همین امروز می‌توانند با مراجعه به سایت ایران تلنت و مشاهده آگهی‌های ثبت شده و یا انتشار آگهی‌ها، تغییری را در روند استخدامی و جذب افراد متخصص حس کنند.


ویژگی‌های سایت ایران تلنت

- دارای فرصت‌های شغلی متنوع

- امکان ثبت آگهی به دو زبان انگلیسی و فارسی

- ترجمه خودکار

- رزومه ساز حرفه‌ای

- طراحی آزمون‌ها و تست‌های مختلف برای کارجویان

- وجود سرویس هوشمند جست و جو در ایران تلنت

نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت
نرم افزار ایران تلنت

نام

ایران تلنت

ایمیل

info@irantalent.com

شماره تماس

02174302000

آدرس

ایران، تهران خیابان پاسداران،بوستان ششم،پلاک 107،واحد12

وبسایت

ویژگی ها
ویژگی به عنوان استخدام

اتصال به اکانت

ساخت رزومه

گروه بندی مشاغل

دسته بندی شهرها

جست و جو

نظردهی

ارسال ایمیل و پیامک

اشتراک گذاری مشاغل

نسخه‌های موجود
نسخه اندروید ایران تلنت
نسخه iOS ایران تلنت
iOS
نسخه ویندوز ایران تلنت
ویندوز
نسخه لینوکس ایران تلنت
لینوکس
نسخه مکینتاش ایران تلنت
مکینتاش

قبلا از این نرم‌افزار استفاده کرده‌اید؟

نوشتن نظر